Повсякденний макіяж для зелених очей

Русокосим дівчатам, які є власницями очей зеленого кольору, неймовірно пощастило, так як таке поєднання визнано одним з найефектніших. Правильно підібраний макіяж підкреслить природну красу й зробить акцент на очах цього неймовірного відтінку.

Правила підбору макіяжу

Для поєднання русяве волосся і зелені очі є базова палітра кольорів, серед якої можна вибрати найбільш підходящі для певної дівчини. Так, найкращими вважаються такі тіні для зелених очей і русявого волосся:

  • бузкові;
  • фіолетові;
  • зелені;
  • бежеві;
  • рожеві;
  • м’ятні;
  • бірюзові.

Хорошим варіантом буде наносити не один відтінок, а комбінувати два або три з них. При цьому необхідно подбати про їх плавний перехід.

Помада для зелених очей і русявого волосся не повинна бути дуже темного кольору. Однозначно слід виключити сливові і бордові тони.

Тональний крем повинен бути максимально наближений до природного відтінку шкіри, а олівець для брів не повинен бути занадто темним.

Але, разом з тим, повсякденний макіяж для зелених очей і русявого волосся підбирається з урахуванням їх конкретного відтінку. Залежно від рис зовнішності дівчини, їй може підійти трохи різна колірна гамма. Можна провести такий умовний поділ варіантів макіяжу:

  1. Представниці прекрасної статі більш «теплого» типу зовнішності характеризуються зеленими очима і темно-русявим волоссям або ж мають легкий золотистий відтінок. Як правило, в літній час року їм властивий красивий загар. У цьому випадку можна порадити робити як можна більш природний макіяж. Можна використовувати тіні таких відтінків: слонової кістки, персикового, золотистого, світло-рожеві. Помаду необхідно використовувати природних тонів, світлою або пастельного колірної гами.
  2. Якщо ж у дівчини світло-русяве волосся, вона може дозволити собі більш холодну тональність при підборі тіней, а також яскраві кольори. Ефектно буде виглядати досить таки яскравий макіяж, навіть не виключено використання помади яскраво-червоного тону.
  3. Денний макіяж не варто перевантажувати. Русяве волосся і зелені очі ідеальні для вечірнього макіяжу в стилі «смокі айс». Тут слід використовувати темну підводку і олівець для очей. В результаті вийде ефектний і екстравагантний макіяж.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *