ПРАВИЛА КЛАСИЧНОГО МАНІКЮРУ

Кожна жінка прагне виглядати доглянутою і привабливою, і манікюр відіграє далеко не останню роль.Існують різні варіанти його виконання, але найпоширенішим з них вважається класичний манікюр. Його техніка заснована на видалення кутикули, для цього майстри застосовують спеціальні манікюрні ножиці з звуженими кінцями. Крім кутикули обрізається зайва шкіра близько нігтьової пластини.

Класичний обрізний манікюр – це ідеальний варіант для тих, чиї руки з будь-яких причин перебувають у занедбаному стані. Досить однієї процедури і зовнішній вигляд рук і нігтів значно покращиться. Далі можна вибрати для регулярного використання іншу, менш радикальну методику. Вартість цієї процедури зазвичай нижче інших варіантів, оскільки для його виконання майстру необхідні самі прості і доступні інструменти.

 

Маючи деякі навички, класичний манікюр досить просто робити і в домашніх умовах. При цьому слід дотримуватись обережності, перед кожною процедурою інструменти необхідно обробляти, щоб виключити ймовірність зараження. Бажано попередньо повністю вивчити його техніку.

Процес проведення процедури

Виконуючи в домашніх умовах обробку нігтів, щоб уникнути непередбачених наслідків, слід чітко дотримуватися послідовності дій. Процедура виконується покроково, дотримуючи черговість всіх етапів.

Для цього слід мати під рукою такий манікюрний набір:

  • апельсинова паличка;
  • професійна пилка;
  • прямі манікюрні ножиці;
  • закруглені манікюрні ножиці.

Фахівці рекомендують робити класичний манікюр не рідше за 1 раз в 10-14 днів, тоді протягом місяця руки стануть значно більш охайними. Форму нігтьової пластини слід вибирати залежно від товщини верхньої фаланги пальця. Таким способом можна візуально виправити деякі дефекти і зробити пальці довші. Безглуздо виглядають нігті різної довжини, тому їх необхідно правильно підпилювати.

Покрокова технологія виконання

При наявності на нігтях покриття, потрібно зняти його за допомогою спеціального засобу. Корекція форми і довжини нігтя проводиться за допомогою пилочки. Слід пам’ятати, що щоб уникнути розшаровування, підпилюють тільки сухі нігті. Щоб нігті відростало рівномірно, тримайте пилку під час процедури під кутом 90 градусів.

Роботу з кутикулою можна проводити з допомогою пом’якшувального крему. Але в домашніх умовах краще робити ванночку з морською сіллю на 5-7 хвилин. Після кутикулу обережно відсувають і видаляють за допомогою манікюрних ножиць. Робити це потрібно дуже акуратно, особливо тим, у кого капіляри розташовані близько до поверхні шкіри. В якості додаткового, але необов’язкового пункту можна виділити масаж рук, а також покриття лаком, гелем і інші варіанти дизайну.

Секрети від професіоналів

Використання спеціальної основи під лак є обов’язковою умовою рівномірного покриття. Для отримання глянцевого ефекту, після повного висихання нігтя на його поверхню наносять закріплювач. Так, покриття протримається значно довше. Для швидкої сушки лаку рекомендується використовувати охолоджену воду або холодне повітря.

Користуйтеся спеціальними засобами для уповільнення росту кутикули, і класичний манікюр доведеться робити набагато рідше. Якщо дуже хочеться мати довгі нігті, а відростити їх ніяк не виходить, при виборі лаку слід віддати перевагу перламутровим тонам, які допоможуть візуально зробити нігті довше. Пляшечку з лаком струшувати не рекомендується, значно ефективніше покатати між долонями.

Не слід забувати, що класичний обрізний манікюр має ряд обмежень і протипоказань, до яких відносять ушкодження шкіри в області кутикули, грибкові захворювання нігтів. Категоричним протипоказанням є цукровий діабет, а також погана згортання крові. Якщо судини розташовані близько до поверхні шкіри, обов’язково слід попередити про це свого майстра, а при самостійному виконанні дотримуватися особливі заходи безпеки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *