Прищі на обличчі – причини по зонам

Шкірні висипання на обличчі, як правило, зосереджені в одній або декількох зонах. Встановлено, що внутрішні органи проектуються на певний лицьовій ділянку, і зони прищів на обличчі сигналізують про те, що в тому чи іншому органі протікає патологічний процес. Докладно розглянемо причини появи прищів по зонах на обличчі.Вони на обличчі, що відповідають за внутрішні органи

Прищі на лобі

Поява прищів в лобовій зоні обличчя, що відповідає за органи травлення, означає, що людина харчується незбалансовано, порушує режим прийняття їжі і споживає багато солодощів, жирних страв, цукровмісних газованих напоїв. Також висипання на лобі можуть з’явитися при прийомі деяких лікарських препаратів, в першу чергу, антибіотиків та гормональних засобів. Щоб точно визначити, який конкретно із органів травної системи хворий, слід диференціювати розташування прищів на лобі.Якщо висип локалізована на околобровных ділянках, то це означає, що є проблеми з кишечником, прищі в центральній лобової частини попереджають про розвиток хвороб шлунка або підшлункової залози, висипання уздовж лінії волосся означають, що неправильно функціонує жовчний міхур.

Прищі на переніссі

Перенісся є відображенням стану печінки. Жирна їжа і алкоголь – головні вороги кровотворного депо організму, і при появі прищів в даній зоні їх необхідно прибрати з раціону.

Прищі на носі

Акне в області носа найчастіше є проблемою підліткового віку, його поява пов’язана з гормональними перебудовами, що відбуваються в юному організмі. У дорослих прищики на носі означають, що високий рівень холестерину чи є порушення в серцево-судинної системі. Іноді прищі і чорні крапки на носі є результатом користування невідповідними до типу шкіри косметичними засобами і зневаги до виконання гігієнічних правил по догляду за шкірою обличчя.

Прищі в зоні навколоочної

Окологлазная зона пов’язана з видільною системою, тому висипання навколо очей, а також темні кола під очима – ознаки хвороб нирок.

Прищі на щоках

Щоки – зона особи, яка відповідає за органи дихання. Шкірні висипання в області щік часто спостерігаються у завзятих курців та алергіків. При прищах на щоках рекомендується більше їсти сирих і варених овочів.

Прищі на підборідді

Висипання на підборідді зазвичай сигналізують про ендокринних порушеннях, патології травної системи і зниження імунітету. Щоб очистити організм від токсинів, рекомендується пити фіточаї. Поява прищів в зоні підборіддя у жінок іноді свідчить про надлишок чоловічих статевих гормонів, тому необхідна консультація у гінеколога.

Прищі в області рота

Стресові ситуації – головна причина утворення прищів в зоні рота. Крім того, прищики в районі губ можуть попереджати про зміну гормонального фону і порушення функціонування кишечника.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *