Про підфарбовування брів

Візажисти вважають, що брови не повинні бути занадто чорними, занадто довгими або короткими, зрощеними на переніссі або різко зігнутими під кутом, не повинні надто вивищуватися над дугами очок або визирати з-під них.

Макіяж очей буде незавершеним з нечіткою або неправильною формою брів. Для того, щоб підкреслити форму, і навіть трошки її скорегувати часто дівчата підфарбовують їх за допомогою олівця або спеціальних тіней. Підфарбовування брів – це необхідний крок у макіяжі, за допомогою якого можна надати виразності вашій особі.

Підфарбовування олівцем

Щоб правильно виконати підфарбовування олівцем, необхідно слідувати простим правилам:

 • По-перше, складно виконати макіяж погано підготовленими інструментами, тому перед нанесенням косметики, переконайтеся, що добре заточений олівець;
 • По-друге, не проводите їм суцільну межу – вона буде виглядати неприродно, промальовувати окремі волоски – зсередини назовні;
 • По-третє, пройдіться по ним щіточкою для брів. Щоб надати кольором яскравості та глибини, можна злегка підфарбувати волоски відповідної за кольором тушшю.

Порада: олівцеву промальовування брів необхідно виконувати жорсткими олівцями на чисту суху шкіру без будь-яких засобів на ній.

Підфарбовування брів тінями

Використовуючи замість олівця тіні для повік, можна отримати дещо інший, в більшості випадків, більш натуральний результат. Брови набувають контур і обсяг, і не виглядають при цьому штучними і намальованими.

Для підфарбовування брів краще використовувати матові тіні натуральних відтінків. Для нанесення відмінно підходить скошена маленька пензлик.

Зніміть надлишки тіней з кисті і почніть з нанесення самої густої частини брів, щоб не нанести занадто багато кольору там, де це не потрібно. Закінчивши, укладіть бровки щіточкою по напрямку росту волосків.

Порада: підфарбовування брів тінями необхідно виконувати по шкірі, покритим рідкої/кремовою або тональною основою консилером. Так макіяж брів набагато довше збережеться.

Як підібрати відтінок тіней або олівця

 • Якщо у вас дуже темне волосся – вибирайте тіні для брів на два тони світліше волосся, якщо світлі – то на два тони темніше;
 • Бежево-оливковий колір – для світлого волосся;
 • Сіро-коричневий – якщо волосся темне або з червоно-фіолетовим відтінком;
 • Коричневий колір з жовтуватим відтінком – для рудих або каштанового волосся;
 • Сірий – якщо волосся сиве або попелясте;
 • Чорний колір використовується дуже рідко, так як додає вік і візуально посилює напругу, частіше цей колір використовується в професійному макіяжі;
 • Коричневий колір з червоним можна використовувати, якщо немає почервоніння очей, в іншому випадку – сіро-коричневий.

Корисні поради:

 1. Щоб пом’якшити занадто темні або густо нанесені тіні, наберіть на пушок трохи пудри і прикладіть до брів;
 2. «Прогалини» в бровах можна заповнювати олівцем, а результати підфарбовування фіксувати тінями;
 3. Щоб подовжити короткі брови, використовуйте олівець, а після фіксуйте тінями.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *