Про видалення волосся на обличчі у жінок

У деяких жінок волосся на обличчі з народження, у деяких вони з’являються в період статевого дозрівання або в іншому віці, коли тіло зазнає які-небудь зміни. Насправді волосся на обличчі – це нормально. В цьому немає нічого страшного, адже вирішення цієї «проблеми» існує.Добре, якщо волосся на обличчі світлі і тонкі. Жорсткі і темні волоски на обличчі у жінок подобаються не всім. Найчастіше дівчат турбує надмірна густота брів і волосинки над губою. Існує безліч простих способів, як позбутися від небажаних волосків і звести до мінімуму їх подальшу появу. Головне, виберіть спосіб, який підходить саме вам і вашій шкірі. Важливо пам’ятати, що жінкам ні за яких обставин не можна використовувати бритву при видаленні волосся на обличчі, від цього волоски стануть ще жорсткішими і помітніше. Після ранкового гоління вже до п’ятої години вечора у чоловіків відростає щетина. Можливо, чоловіків вона навіть прикрашає, але жінка зі щетиною ніколи не буде привабливою.
Область над верхньою губою
Волосся над верхньою губою є майже у кожної жінки, але у деяких вони жорсткіше і темніше, ніж у інших.Для видалення вусиків відмінно підійдуть воскові смужки для особи Veet, розроблені спеціально для депіляції невеликих ділянок тіла. Спочатку протестуйте їх на невеликій ділянці шкіри, наприклад, на нозі, щоб упевнитися у відсутності алергічної реакції. Якщо все добре, – сміливо приступайте до більш делікатних зон. Нанесіть смужку на шкіру над верхньою губою і різко видаліть її, потягнувши за закруглену частина. Завдяки смужкам для депіляції шкіра над верхньою губою залишиться ніжною і м’якою до 4 тижнів.1 Якщо ви не хочете використовувати воскову депіляцію, спробуйте знебарвити волосся над губою. Прояснені волосся може повністю злитися з тоном шкіри, ставши практично непомітними. Варто врахувати, що процедура знебарвлення не підходить для дівчат зі смаглявою шкірою.
Підборіддя і вилиці
Як правило, в цій області дуже мало волосся, і вони рідкісні, тому краще всього використовувати пінцет або, знову ж таки, воскові смужки для особи Veet. Видалення волосся воском не займе багато часу і не завдасть великого дискомфорту. Після Veet ви можете бути впевнені, що волосся відросте знову зовсім не скоро: гладкість шкіри збережеться до 4 тижнів. Одним рухом руки весь бажаний ділянку шкіри стане ніжним і гладким, а ефект зберігається надовго.
Брови
Багато жінок готові піти на багато чого, щоб мати гарні брови, як у Лілі Коллінз або у Одрі Хепберн (хоча в останній вони практично повністю намальовані!). Для тих, у кого вони темні та густі – це щастя, але одночасно і прокляття. Жінкам з густими бровами доводиться постійно доглядати за ними. Щоденний догляд перетворюється на щоденну рутину. Краще всього, звичайно ж, використовувати пінцет, але також можна звернути увагу на теплі воски для видалення пушкового волосся. Саме ці кошти допоможуть забезпечити бажаний результат.

Депіляція восковими смужками або висмикування пінцетом – вибирайте відповідний метод, в залежності від того, наскільки густі і об’ємні у вас брови. Назавжди запам’ятайте, що ні в якому разі не можна використовувати бритву: з її допомогою складно надати бровам природну форму, більш того, вже через кілька днів волоски знову відросте у вигляді щетини, ставши ще жорсткіше і помітніше. Після гоління брови виглядають ненатурально, до того ж дуже скоро крізь шкіру проб’ються нові волоски.

Якщо кількість волосся на обличчі і тілі неприродно велика, можливо, варто звернутися до лікаря. Іноді надмірна густота волосся у жінок – це симптом серйозної проблеми. Це питання особливо актуальне, якщо збільшення волосяного покриву відбувається раптово і якщо це не викликане гормональними змінами (наприклад, статевим дозріванням, вагітністю або менопаузою).

Дотримуйтесь цих порад, щоб позбутися від небажаних волосся на обличчі. Дізнайтеся більше про продукцію Veet, і ви точно знайдете підходящий засіб для видалення волосся на обличчі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *