ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ CND І ПІДРОБКИ

Серед популярних видів продукції всесвітньо відомої компанії CND (Creative Nail Design) візажистами особливо виділяються гібридні гель-лаки. 3939

З їх допомогою наноситься стійке і высокоэстетичное лакове покриття на нігті. Велика колірна гамма продукції з безліччю відтінків роблять її лідером продажів на цьому сегменті споживчого ринку.Популярна у всьому світі продукція компанії CND (абревіатура Creative Nail Design) представлена, в тому числі, лак-гель Shellac. Йому в багатьох випадках віддають перевагу візажисти з причини високих споживчих властивостей лаку. Серед таких можна виділити одне з головних – отримання стійкого декоративного покриття. Крім того, для продукції Шелак кольори лаків-гелів можуть мати безліч відтінків. В силу цих факторів професійний набір Шелак купити рекомендується всім практикуючим візажистам, незалежно від їх рівня кваліфікації.

Як будь-яка розкручена торгова марка, продукція компанії CND на споживчому ринку має безліч підробок. Компанія витрачає значні сили і фінансові ресурси на розробку, виробництво і просування своєї високотехнологічної продукції. Регулярно оновлюється номенклатурний ряд випускаються лаків. Багато видів новинок відразу ж стають популярними, очолюючи хіти продажів у більшості країн.

Розробляється і випускається в США гібридний гель-лак Shellac, поряд з відмінними властивостями, відрізняється і помірною ціною. Контрафактна продукція вирішує цю проблему. Підроблені лаки за ціною набагато доступніше, ніж оригінальні. Але в цьому їхня єдина перевага. Справжній Shellac купити буде простіше, якщо знати деякі його відмінні особливості від підробок. Насамперед – ціна. Вона не може бути на рівні звичайних лаків невідомого походження. Розрізняються також упаковка і флакончик для оригінального і підроблених лаків. Перед тим, як Шелак купити, слід подивитися на дно пляшечки – там повинен бути знак, що нагадує квітку. На упаковці знизу і на флаконі видрукуваний номер партії – вони повинні збігатися. На підробці такий номер, як правило, відсутня.

Відрізняються також розміри висоти етикетки на флаконі (на оригіналі він на 1мм більше, 29мм, шрифти тексту (більш чіткий і тонкий на оригіналі). Однак ці відмінності можна побачити, лише порівнюючи купований продукт з оригіналом. Тому рекомендується зберегти упаковку та флакон оригінального гелю-лаку, що дозволить справжній Шилак купити, убезпечивши себе від підробки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру: 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *