Пудрові бровки

Бровки виглядають так, ніби їх трохи підфарбували тінями.

Це наша нова послуга – Брови «Пудра». Особливість цієї техніки полягає в тому, що брову виглядає природною, так як відсутні чіткі обриси.

Бровки виглядають так, ніби їх трохи підфарбували тінями. Колір лягає не так інтенсивно, як у звичайному татуажі, а легкої напівпрозорої розтушовуванням. За рахунок цього брови здаються більш густими, і при цьому не кидаються в очі. Дана техніка татуажу брів підійде як блондинкам, у яких від природи світлі брови, так і брюнеткам, які хочуть надати своїм бровам густоти, не окреслюючи їх чітким контуром.

Іноді в перманентному макіяжі брів потрібно створити ефект м’якої тіньової розтушовування. Як-ніби природна брову підфарбована м’яким олівцем або тінями.
Ця техніка дозволяє нанести пігмент настільки поверхово і прозоро, що поблизу ми з працею відрізнити від декоративної косметики. Якщо подивитися після процедури поблизу — брови будуть виглядати як багато маленьких точок, точніше кажучи — напилення.
Цим напиленням так само можна ущільнити колір, зробити його більш насиченим, а так само більш прозорим і розтягнутим .
А найприємніше те, що при загоєнні цієї техніки втрата кольору мінімальна, оскільки вся процедура робиться дуже поверхово і без появи сукровиці.
Результат:

-Ефект підфарбованою брови м’яким олівцем або тінями
-Напівпрозора розтушовування і дуже природний спосіб
-Можливість домогтися «гламурних» яскравих брів
-Для тих, хто хоче мати більш об’ємні брови з м’якою текстурою
-Відсутність неприродного чіткого контуру
-Ефект тримається 1-2 роки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *