Рецепти парафінових обгортань для тіла: від сухості

Процедура парафинового обертывания применима для увлажнения всего тела, ее можно проводить и на области рук, ног, бедер, живота и лица. Для этих целей подходит очищенный парафин в расплавленном состоянии.

Рецепти парафинового обгортання:

  1. Для рук і ніг. Перед процедурою зробіть пілінг рук і ніг, помассіруете кисті і ступні, нанесіть легкий зволожуючий крем. Розігрійте парафін до 55 градусів і занурте в суміш руки і ступні три або чотири рази. Далі одягніть целофанові рукавички і замотайте руки товстим рушником, ступні оберніть плівкою і одягніть шкарпетки. Через двадцять хвилин, коли суміш почне остигати, а руки і ноги стануть мокрими, зніміть парафін, одягніть бавовняні рукавички і шкарпетки на ніч.
  2. Для обличчя. Спочатку підготуйте особа: очистіть від косметики, нанесіть скраб і будь-яку маску на ваш смак. Приготуйте заздалегідь шматок марлі з вирізаним отвором для носа. Покладіть його на обличчя і пензлем нанесіть парафін, уникаючи області очей. Зверху викладіть целофанові смужки і закрийте обличчя рушником. Парафінову маску можна зняти через п’ятнадцять хвилин за допомогою теплої води.
  3. Для живота. Найкраще для цієї області підійде шокофанго. Какао-порошок і мигдальне масло добре борються із зайвими жировими відкладеннями, які так характерні для боків і живота. Придбати готову суміш можна в аптеці у вигляді брикету вагою 500 грам. Шокофанго розігрівається до оптимальної температури і наноситься на необхідні ділянки на двадцять хвилин, зверху покривається плівкою і утеплюється. Тільки не затягуйте харчову плівку занадто туго.
  4. Для стегон. Ця зона вимагає особливої ​​уваги, адже вона найбільш схильна до утворення жирів. Купіть в аптеці суміш парафанго і проводите процедури кожні два дні. Наноситься засіб в кілька шарів на годину.

Наші ручки вимагають окремої уваги, так як знаходяться під негативним впливом навколишнього середовища. Миття посуду і вологе прибирання без застосування рукавичок псують зовнішній вигляд кистей, роблять шкіру сухою і роздратованою. Крім того, вік також помітний по шкірі рук. Парафінове обгортання в домашніх умовах допоможе повернути кистям красу і здоров’я.
Маска для обличчя здатна поліпшити структуру шкіри, розгладити зморшки і зволожити. Її необхідно наносити регулярно при досягненні віку 30 років.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *