Руде волосся, зелені очі

Дівчина з рудим волоссям і зеленими очима являє собою один з найбільш яскравих і ефектних типів зовнішності. Але при підборі макіяжу для вогняних красунь обов’язково слід дотримуватися певних правил, щоб косметика виглядала на них гармонійно.

Макіяж для зелених очей і рудого волосся

Поєднання «руде волосся і зелені очі», як правило, доповнюється ще й шкірою світлого відтінку. При таких рисах зовнішності макіяж слід підбирати особливо ретельно і дотримуватися при цьому наступних рекомендацій:

 1. Світлошкірим жінкам не можна використовувати тональний кремЙого можна з успіхом замінити тональною основою, яка буде виглядати більш легко і природно. Якщо ж тон шкіри рівний, то й зовсім можна обійтися легким шаром пудри.
 2. Як правило, рудоволосі мають світлими віями, тому для них обов’язково застосування туші. Але при цьому краще виключити чорний тон, а свій вибір слід зупинити на туші темно-коричневого кольору.
 3. Коричневі тони показано і при підборі олівця для брів. Якщо він буде чорним, то це створить різкий контраст зі світлою шкірою.
 4. Рум’яна слід застосовувати максимально природних тонів: коралового або абрикосового.
 5. Найкращим варіантом помади буде виконана в пастельних натуральних відтінках. Рудий колір волосся і зелені очі дуже ефектно буде виглядати з яскраво–червоною помадою, але при цьому макіяж очей слід робити по мінімуму.

Макіяж під руде волосся і зелені очі передбачає підбір тіней таких кольорів:

 • класичний зелений;
 • теплі тони: мідний, золотий, коричневий;
 • бузковий;
 • бірюзовий;
 • сливовий;
 • сірий.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *