Секрет красивих і доглянутих нігтів

Красиві доглянуті нігті візитна картка не тільки жінок, але й чоловіків.nogt1 Завжди приємно спілкуватися з людиною, у якого доглянуті підстрижені, а тим більш чисті нігті, незалежно від статі.

Чоловіки з доглянутими руками створюють враження доглянутість і акуратність. А так як чоловіки найчастіше працюють руками і при несприятливих умовах, їм необхідний додатковий догляд і зволоження, особливо при несприятливих умовах.

Руки і нігті це друге на що ми звертаємо увагу, тому догляд за ними повинен займати певну частину часу. Не обов’язково фарбувати лаками або робити незвичайні малюнки. Доглянутість нігтів це в першу чергу чистота і акуратність, а це можна досягти, видаляючи зайву суху шкіру кутикули і надавши їм акуратну форму.

Якщо нігті придбали жовтуватий колір від лаків, в цьому допоможе ефірне масло лимона, досить протирати нігті раз в пару днів, і вони знову стануть білими. Так само ефірне масло лимона сприяє вирівнюванню нігтьової пластини як би шліфуючи її, завдяки чому вона стає більш рівною і акуратною, антисептичні властивості масла подбають про чутливої шкіри навколо нігтя після манікюру.

Для того щоб нігті добре росли і не сіклися необхідно приймати вітаміни або продукти з вмістом кальцію. Так само нездоровий спосіб життя впливає на красу Ваших нігтів, з-за тютюну вони мають властивість жовтіти, а шкіра стає більш сухою, тому їй необхідно додаткове зволоження.

Використання хімії для миття посуду, або робота з хімікатами теж вкрай негативно позначається на стані нігтів истончая нігтьову пластину і даючи алергічні реакції на шкіру, тому вкрай рекомендується подбати про руках і використовувати рукавички при роботі з хімією.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *