Секс по знаках Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має особливі риси, які виявляються в будь-якій життєвій ситуації. Подивимося, як проявляють себе представники різних знаків в сексуальному житті.

Овни в сексі

Чоловік-Овен в сексі

Чоловік-Овен дуже темпераментен в сексі. Планета Марс дає йому досить чоловічої енергетики «ян», яка дозволяє йому справити враження на партнерку. Однак у нього є недолік: він швидко остигає, отримавши головний приз, і може втратити інтерес. Його потрібно весь час «підігрівати» — тоді він раз за разом буде спрямовуватися до жінки з азартом мисливця, який прагне за дичиною.
Жінка-Овен в сексі

Жінки-Овни — ще ті амазонки. У сексі люблять брати ініціативу на себе, відрізняються гарячим темпераментом, але тільки в тому випадку, якщо чоловікові вдалося їх «підігріти». Чоловікам з невисоким сексуальним потенціалом поруч з такою жінкою робити нічого.
Тельці в сексі

Чоловік-Телець у сексі

Чоловіки-Тельці зовні спокійні, проте нехай це зовнішній спокій Вас не обманює — всередині них вирує справжній вулкан сексуальності. Заводяться вони повільно, але зате і довго остигають, приносячи партнерці максимум задоволення.
Жінка-Телець у сексі

Жінки-Тельці є живим втіленням Земного чуттєвого типу. Люблять і вміють принести задоволення партнеру, відрізняються тривалої прихильністю і витривалістю в сексуальних утіхах. Вибравши об’єкт любові, вони намагатимуться отримати від нього максимальне задоволення.
Близнюки в сексі

Чоловік-Близнюк в сексі

Чоловіки-Близнюки дуже люблять говорити про любов, секс і різноманітних його видах. На словах вони великі майстри і знавці. Завжди знайдуть собі відповідну співрозмовницю для вислуховування їх сексуальних ідей. Але коли справа доходить до ліжка, партнерку може чекати розчарування. Отримавши своє, Близнюки швидко перемикаються на інший, ще не пізнаний об’єкт і зникають. До речі, прославився своїми сексуальними подвигами і написав про це цілу автобіографію Джакомо Казанова був Близнюком.
Жінка-Близнюк в сексі

Жінки-Близнюки, як і чоловіки, не стільки люблять секс, скільки вважають за краще поговорити про це, обговорити з подружкою всі тонкощі сексуальних відносин з партнером. У сексуальному плані не мають видатних здібностей і не відрізняються високим темпераментом. Їх сексуальність прохолодна і легкокрыла як стихія Повітря. Не відрізняються вірністю.

Раки в сексі

Чоловік-Рак в сексі

Чоловік-Рак здатний підкорити жінку глибиною чуттєвості і ніжністю. Поруч з ним жінка відчуває себе єдино коханої, неповторною і єдиною. Чоловік-Рак здатний повністю розкритися в любові і пестощах, даючи можливість жінці отримати максимум задоволення. На неї виллється цілий океан любові, і їй залишається тільки розчинитися в ньому. Раки частіше інших уникають випадкових статевих зв’язків із-за нездатності налаштуватися на будь-яку жінку. Їм потрібно бути закоханим в жінку, перш ніж зайнятися з нею сексом.
Жінка-Рак в сексі

Глибока емоційність жінки-Раку часом межує з істеричністю, що може відлякати від неї не надто чутливих партнерів. Цю жінку треба вислуховувати і розуміти, щоб вона розкрила перед чоловіком всю свою сексуальність. Їй постійно потрібні докази любові і ласки — тільки тоді вона зможе кохати у відповідь.
Леви в сексі

Чоловік-Лев в сексі

Чоловік-Лев завжди і у всьому повинен бути справжнім полковником. У тому числі і в любові. Свою любов він обставляє тисячею красивих фраз і джентльменських вчинків. Мало просто займатися сексом — йому важливо справити враження на партнерку. Якщо він закоханий, об’єкт любові піддається цієї бомбардування квітами, подарунками і виявленнями любові в словах. Але у відповідь дама зобов’язана оцінити його неповторність і всіляко розхвалювати його сексуальні подвиги. Тоді у неї є шанс зберегти їх зв’язок надовго.
Жінка-Лев в сексі

Жінка-Левиця дуже високої про себе думки і не дозволить першого ліпшого завоювати свою увагу. Так, її уваги потрібно ще досягти, а подобаються їй тільки видатні чим-небудь екземпляри. Щоб підкорити цю жінку і змусити її любити Вас зі всією пристрасністю, чоловік повинен справити на неї враження. В любові вона воліє театральні емоції і гру на публіку. А сексуальність її дуже яскрава і пристрасна.

Діви в сексі

Чоловік-Діва в сексі

Гм… знак Діви неспроста називають «холодильником Зодіаку». Цей чоловік часто настільки захоплений зведення дебету з кредитом що забуває про кохання та сексуальних відносинах геть. Темперамент чоловіків-Дів прохолодний і дещо відсторонений. В партнерці вони цінують, насамперед, її розум і практичність, господарність, а її сексуальний темперамент не грає вирішальної ролі у виборі.
Жінка-Діва в сексі

Жінка-Діва полюбить Вас і всією душею і тілом тільки в тому випадку, якщо Ви будете виглядати бездоганно. Догодити цій жінці складно, але постарайтеся стежити за своєю зовнішністю і вчасно чистити нігті і зуби, якщо бажаєте отримати її прихильність. Темперамент у жінки-Діви холодний, «нордичний». Але, якщо Вас приваблюють неприступні фортеці і Ви любите долати труднощі, жінка-Діва — Ваш варіант.
Ваги в сексі

Чоловік-Терези в сексі

Чоловік-Терези з радістю видасть Вам стільки компліментів, скільки Ви хочете почути. Потік його ласки на адресу улюбленого об’єкта невичерпний, і, поки він спонукуваний почуттям закоханості, Вас оточать цілі хмари любові і обожнювання. Секс для такого чоловіка повинен бути красиво обставленим дією. Ваги взагалі не люблять нічого некрасивого. Сексуальний темперамент такого чоловіка не надто високий. Як і чоловіки-Близнюки, Терези більше говорять про свою любов, що роблять її.
Жінка-Терези в сексі

Жінка-Терези чекає від своїх шанувальників моря обожнювання і компліментів своїй красі. Вона з радістю віддасть своє серце чоловікові, який буде підносити її до небес, присвячуючи пісні і вірші. Однак не забувайте, що ця жінка не любить грубої лестощів і завжди вловить нещирість у Ваших словах, якщо вона є. Їй подобаються сексуальні стосунки з елементами ніжності та безліччю поцілунків, а чоловіки з грубим темпераментом виразно відштовхують її. Насильства в любовних іграх вона терпіти не буде.
Скорпіони в сексі

Чоловік-Скорпіон в сексі

Чоловік-Скорпіон володіє величезним сексуальним потенціалом і дійсно знає толк в сексі. Секс взагалі займає величезне місце в житті Скорпіонів, вони підсвідомо відчувають його величезну енергетичну силу. Саме серед чоловіків-Скорпіонів Ви знайдете найбільше шанувальників тантричного сексу і різноманітних сексуальних практик. Його темперамент не залишить байдужою жодну жінку, навіть схильну до фригідності.
Жінка-Скорпіон в сексі

Жінка-Скорпіон відрізняється глибокою пристрастю і чуттєвістю. З неї Ви точно не занудьгуєте. Однак боюся, що, полюбивши таку жінку, Ви будете приречені жити на вулкані, періодично извергающем вогонь і попіл. Не дай Вам бог змусити її ревнувати. В цьому стані їй складно себе контролювати. Але якщо Ви — смілива людина і любите битви, жінка-Скорпіон — саме те, що Вам потрібно.

Стрільці в сексі

Чоловік-Стрілець у сексі

Чоловік-Стрілець — шанувальник сексу у вигляді пригод, несподіваних зустрічей і розставань. Багато чоловіки-Стрільці дуже люблять подорожувати, а самі темпераментні в кожному місті залишають по розбитому серцю. На жаль, своєю безпечністю та влюбливістю чоловіки-Стрільці нагадують чоловіків-Близнюків. У них є недолік: вони не надто перебірливі і вибагливі в сексуальних перевагах.
Жінка-Стрілець у сексі

Жінка-Стрілець дуже романтична і авантюристична. Зайнятися сексом зі своїм супутником де-небудь на підкореної вершини — як раз в її дусі. Сміла, любить брати на себе роль лідера у відносинах, проявляючи ініціативу, якщо партнер з якоїсь причини зволікає. Любителі пригод переживуть з цією жінкою багато захоплюючих сексуальних моментів, які вже точно не забудуть ніколи!
Козероги в сексі

Чоловік-Козеріг у сексі

Чоловік-Козеріг відрізняється стриманим темпераментом і спочатку виглядає холодним як скеля. Він не дозволяє своїй коханій вгадати, що знаходиться всередині цієї скелі — пристрасне любляче серце або неживий камінь. Він не одразу розкриває свої почуття. Але, розкрившись, проявляє по відношенню до коханої жінки всю свою любов і вірність. Має не дуже високим сексуальним потенціалом, тому оцінити його сексуальність в повній мірі зможуть жінки тільки Земного типу — Телець або Діва.
Жінка-Козеріг у сексі

Жінка-Козеріг спокійна і некваплива. Іноді вона навіть здається трохи загальмованою і занадто незворушною у відносинах з коханою людиною. Її складно вивести з себе який-небудь витівкою або сценою ревнощів. З цією жінкою такі фокуси марні. Вона просто подивиться на Вас спокійними очима і, повернувшись, піде геть. Сексуальний темперамент жінки-Козерога стриманий. Так що, якщо Ви віддаєте перевагу щось гаряченьке, жінка-Козеріг — не те, що Вам потрібно.
Водолії в сексі

Чоловік-Водолій в сексі

Чоловік-Водолій може бути в сексі таким же свавільний, як і в усьому іншому. У стосунках з коханою жінкою відрізняється крайньою непередбачуваністю і нестабільністю. Його толерантність і всеїдність в сексуальних відносинах — притча во язицех. Часто плутають любов і дружбу.
Жінка-Водолій в сексі

Жінка-Водолій дуже любить компанії, вечірки і дружбу. Тому хто Ви для неї — друг чи коханий, — зрозуміти з першого разу буде складно. У неї купа чоловіків — друзів і приятелів, і, якщо Ви — ревнивий власник, довго таке неподобство Ваша нервова система не витримає. Ревнувати її марно. Вона не те, що не почує, але навіть не зрозуміє Вашого власницького пориву. Сексуальний темперамент жінки не високий, але схильність до оригінального і нестандартного сексу принесе багато несподіваного її коханому.
Риби в сексі

Чоловік-Риби в сексі

Вкрай нестабільний характер чоловіка-Риби і схильність до меланхолії роблять його не надто зручним коханим. Він постійно не впевнений в собі і в партнерці, йому важко приймати рішення (нехай краще вона візьме на себе прийняття рішень), в любові надто вразливий. Правда, зустрічаються чоловіки-Акули, з повадками хижаків і більш живим сексуальним темпераментом. Але і в цьому випадку Вам складно очікувати якоїсь стабільності та стійкості у відносинах. У будь-який момент такий чоловік може поплисти в пошуках нових глибин.
Жінка-Риби в сексі

Жінка-Риби — вкрай меланхолійна особа, здатна буквально зачахнути від невзаимной любові чи дисгармонії у відносинах з коханим. В очах жінки-Риби застигла вічна печаль з якого-небудь приводу. І навіть якщо Вам вдасться виконати всі її таємні бажання, жінка-Риба все одно знайде де-небудь привід для смутку та печалі. Любителі океанів емоцій знайдуть у цій жінці любляче і добре серце, а також здатність беззавітно любити.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *