Щипці для завивки вій

Щипці для завивки вій – чудовий винахід, допомагає створити воістину чарівний погляд навіть тим жінкам, вії яких не відрізняються ні завдовжки, ні обсягом.

Варто відзначити, що і тим дівчатам, яким пощастило мати довгі вії, варто спробувати застосувати такі щипчики. Адже нерідко довгі вії є прямими, і їм бракує того вигину, який здатний «розкрити» очі, підкреслити їхню форму й додати погляду особливу привабливість.

Як вибрати щипчики для вій?

Щипчики для вій виробляють багато косметичні марки. Популярністю користуються класичні моделі, а новинкою в цьому напрямку є електричні (термічні) щипці для завивки вій.

Звичайні металеві або пластичні щипчики для завивки вій являють собою інструмент з робочою поверхнею, що повторює вигин очі. Верхня частина щипців нагадує манікюрні ножиці, але полотна яких не плоскі, а утворюють дві зчіплюються між собою дуги. Нижня дуга має поглиблення по всій довжині, викладене гумовою прокладкою, а верхня дуга накладається на неї, входячи в цю гумку, немов пазл.

Вибираючи щипчики для завивки вій, рекомендується звернути увагу на пружинку і гумову прокладку. У простих моделях пружинки немає, але саме ця деталь стримує руху і не дозволяє надмірно здавлювати вії. Що стосується гумки, покриває робочі поверхні щипчики, то важливо, щоб вони були міцними, помірно жорсткими і щільно зафіксованими. Якщо гумка буде пошкодженої, це негативно позначиться на стані вій.

Як користуватися щипцями для вій?

Ті дівчата, які ніколи не бачили щипці для завивки вій, насилу уявляють, як їх використовувати. Але насправді це зовсім нескладно, і буквально після другого-третього використання можна «набити руку» і виконувати цей процес легко і якісно.

Розглядаючи детальніше, як правильно завивати вії щипцями, наведемо кілька важливих рекомендацій:

  1. Приступати до завивці вій необхідно тільки тоді, коли ви маєте в своєму розпорядженні часом, не поспішайте і не запізнюєтеся. Особливо якщо ви збираєтеся робити це вперше. Слід робити це, перебуваючи в спокійній обстановці, дуже акуратно й уважно, щоб по необережності не пошкодити вії.
  2. Використовувати щипчики слід до нанесення туші, т. к. нафарбовані вії стають негнучкими і крихкими, тому при завивці їх можна травмувати. Крім того, нанесена туш може скомкаться і обсипатися.
  3. Завивати рекомендується тільки чисті і сухі вії, т. к. вологі вії погано піддаються підкручування і швидко повертаються в свій звичайний стан.
  4. Безпосередньо перед завивкою слід потримати щипці під струменем гарячого повітря з фена або помістити в гарячу воду на кілька секунд (після чого протерти насухо).
  5. Розчесавши вії щіточкою, слід розмістити розкриті щипчики таким чином, щоб вії опинилися між дужками. Потім потрібно акуратно притиснути вії біля основи, намагаючись не захопити повіку. Потримавши кілька секунд, дужки повільно і дбайливо слід розімкнути, потроху зрушуючи до кінчиків і формуючи вигин.
  6. Зафіксувати отриманий результат можна, скориставшись тушшю для вій. Після кожного використання щипчики необхідно очищати.

Шкідливі щипці для вій?

Якщо користуватися щипцями для завивки вій щодня, тим більше термічними, з часом це може призвести до їх ламкості. Тому краще користуватися щипцями тільки в особливих випадках, при цьому, не забуваючи регулярно зміцнювати вії, наприклад, за допомогою касторової олії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *