Що краще – шугарінг або воскова епіляція?

Кілька років тому майстрам ваксінг довелося освоювати нову технологію видалення волосся спеціальної цукровою пастою.

 З тих пір жінки ніяк не можуть визначитися, що краще – шугарінг або воскова епіляція. Прихильники кожної з методик призводять досить вагомі аргументи, з-за яких складно зробити остаточний і об’єктивний висновок.

Чим відрізняється шугарінг від воскової епіляції?

Різниця між розглянутими способами видалення волосся полягає в матеріалі, що використовується для обробки шкіри. Для ваксінг застосовується віск, тоді як шугарінг передбачає нанесення цукрової пасти.

Крім того, є особливі нюанси в техніці видалення волосся. При виконанні шугарінга склад наноситься «проти шерсті», а знімається – за напрямком росту волосся. Під час ваксінг все відбувається навпаки.

Інші відмінності шугарінга і воскової епіляції вкрай суб’єктивні і залежать від кваліфікації майстра по видаленню волосся, а також індивідуальних особливостей клієнток.

Що ефективніше – шугарінг або воскова епіляція?

Однозначно відповісти на поставлене запитання неможливо.

Ваксинг чудово справляється з волоссям будь-якої жорсткості і густоти, це особливо важливо при епіляції зони глибокого бікіні і пахв. Але для якісної обробки воском доведеться відрощувати зайву «рослинність» до 3-4-х мм.

Шугарінг гірше видаляє жорсткі волоски. Для бажаних результатів необхідно наносити склад кілька разів одне і то ж місце. Однак цукрова паста чіпляє навіть дуже короткі волосся, довжиною до 3-х мм.

Таким чином, епіляція воском краща на ділянках з жорсткою «рослинністю», а шугарінг призначений для всіх інших зон. Дане твердження – не аксіома. У кожної жінки різна щільність і густота волосяного покриву в різних областях, тому з приводу ефективності обох технік слід попередньо проконсультуватися з косметологом. Майстер допоможе правильно підібрати методику у відповідності з індивідуальними особливостями.

Болючіше шугарінг або воскова епіляція, і що робиться швидше?

Є міф, ніби видалення волосся цукровою пастою менш болісно, ніж ваксинг. Він виник через неякісно виконану епіляції воском.

Насправді, обидві методики досить болючі, ступінь неприємних відчуттів залежить від багатьох факторів, серед них головні – індивідуальний поріг чутливості й день менструального циклу (болючіше перед місячними і після них). Але кваліфікований спеціаліст по видаленню волосся мінімізує дискомфорт за рахунок швидкості і правильності техніки роботи з воском, так і з цукровою пастою.

Що стосується швидкості обробки, виграє ваксинг. З-за необхідності повторних нанесення суміші шугарінг робиться довше.

Варто зауважити, що з приводу епіляції цукровою пастою існує ще багато помилок. Наприклад, ніби після шугарінга не вростають волосся, поліпшується стан шкіри, відсутня роздратування. Ці показники залежать винятково від фізіологічних особливостей і майстерності косметолога. В даних випадках немає переваг у восковій, ні цукрової епіляції.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *