Що робити, якщо шаруються нігті?

Проблем з нігтями може бути досить багато, якщо забувати про них піклуватися. 1455791336_204Але що ж робити, якщо нігті почали шарується? На жаль, ця проблема досить часто зустрічається у сучасних жінок. Вона може бути просто сезонної або ж викликана більш серйозними причинами. Шарування нігтів викликає масу незручностей – не естетичний вигляд, відростити нігті складно та інші. Тому, як тільки Ви помітили ознаки нігтів, що шаруються, необхідно відразу застосовувати заходи, тоді позбутися від цього і швидше і простіше.

Чому шаруються нігті?

Для початку розглянемо причини, які можуть викликати шарування нігтів. Їх досить багато, але, можливо, прочитавши їх, Ви одразу зрозумієте, чому Ваші нігті почали розшаровуватися.

1. В першу чергу слід виділити нестачу в організмі основних мікроелементів. Особливо часто нігті починають шарується, коли жінка вирішує дотримуватися якої-небудь дієта, тим самим обмежуючи надходження в організм усього розмаїття необхідних вітамінів і мінералів.
2. Іншою причиною шарування нігтів може стати негативний вплив на нігтьову пластину побутової хімії при роботі по дому.
3. Порушення техніки манікюру також можуть сприяти тому, що нігті почнуть шаруватися. Наприклад, використання рідини для зняття лаку з ацетоном, неакуратне обрізання нігтів, сухий манікюр, нанесення лаку для нігтів без основи, неправильне нарощування або зняття штучних нігтів, використання неправильної і не по техніці пилки.
4. Повітря також може погано впливати на наші нігті: занадто сухий будинку, морозний на вулиці.
5. Механічні пошкодження можуть стати причиною шарування нігтів, наприклад, коли ви за допомогою нігтів намагаєтеся щось зішкребти або відкрити.
6. З медичної точки зору нігті можуть розшаровуватися в період клімаксу, післяопераційний період, у підлітків, при стресах, діабеті, зміні клімату, ендокринних гормональних захворюваннях.
Лікування нігтів, що шаруються.

Залежно від причини, по якій Ваші нігті почали шарується, їм необхідно своє лікування. Розглянемо, що можна зробити для нігтів, що шаруються, як це запобігти.
1. Медичні причини лікуються за допомогою усунення основного захворювання.
2. Нестача вітамінів і мінералів заповнюється прийомом відповідних комплексів. В їжу при цьому корисно вживати продукти, що містять кальцій, кремній, залізо і цинк. Це бобові, горіхи, сир, капуста, зелений салат, сухофрукти, капуста, моркву, яєчний жовток, перець, морепродукти, мед.
3. При виконанні домашньої роботи використовуйте рукавички. Вони захистять не тільки ваші нігті, але і руки від роздратування і неприємних відчуттів.
4. Для подолання сухості нігтів користуйтеся живильними маслами для нігтів і кутикули. Нігті намагайтеся тільки підпилювати, а не зрізати ножицями. При цьому використовуйте тільки правильні пилки для нігтів і техніку підпилювання.

Якщо Ви хочете добитися результату швидше, варто спробувати зробити маски для нігтів. Наприклад з оливкової олії. Втирайте його в нігті 2 рази в тиждень і одягайте потім бавовняні рукавички. Це краще робити на ніч. Корисні також різні сольові ванночки. Іноді рекомендують втирати в нігті йод або сік лимона.
Не запускайте догляд за своїми нігтиками, і тоді жодних проблем, які потім необхідно усувати, з ними не виникне!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *