Широкі вилиці

Багато жінок намагаються підкреслити вилиці і зробити їх більш вираженими. Так особа стає більш красивим і жіночним. Але що робити, якщо у вас від природи дуже широкі вилиці? Можна їх зменшити і зробити витонченими без пластичної операції? Для цього всього лише потрібно правильно підібрати зачіску або зробити макіяж, приховує цей недолік.

Як приховати широкі вилиці за допомогою макіяжу?

Якщо ви мрієте візуально зробити широкі вилиці менше, придбайте тональний крем більш темного відтінку, ніж ваша шкіра. Наносити його потрібно трохи нижче скул, добре розтушовуючи. Якщо ви зазвичай використовуєте в якості основи під макіяж, засіб із золотистим відтінком, нанесіть поверх нього більш світлий коригувальний шар, на лоб накладіть ніжні відтінки рум’ян, а на область під підборіддям – темні.

Роблячи макіяж для обличчя з широкими вилицями, обов’язково додайте трохи рум’ян в область під очима. При цьому уникайте горизонтальних ліній. Наприклад, не варто робити стрілки надто довгими. Підводячи очі, краще спрямувати їх вгору.

Помаду потрібно вибирати тільки світлих тонів. Якщо ви користуєтеся контурним олівцем, наносите його в середній частині губ, не виділяючи куточки. Також, щоб візуально звузити обличчя, можна середину нижньої губи фарбувати помадою або блиском, більш світлого відтінку, ніж той, який ви наносите в куточках.

Яку зачіску зробити жінці з широкими вилицями?

Не любите робити макіяж кожен день? Тоді як же приховати широкі вилиці? Потрібно просто правильно вибрати зачіску. Власницям широких скул слід віддавати перевагу довгим волоссям. Зачіска може складатися з безлічі деталей, але їх краще сконцентрувати в передній частині особи.

Якщо у жінок широкі вилиці і вузький лоб, потрібно вибирати стрижку:

    • з додатковим об’ємом на маківці;
    • з густою прямий чубчиком;
    • з асиметричною чубчиком.

Форма зачіски – ще один важливий фактор. Рекомендується робити стрижку конусоподібною. А ось про гладко зачесанных тому волоссі потрібно забути. Вони лише привертають увагу до широких вилицях. Не самий невідповідний варіант – стрижки круглої форми, коли на шиї волосся коротко вистрижене, оскільки це візуально ще більше розширить особа.

Одним з найкращих варіантів для власниць дуже широких скул є драбинка або класичне каре, яке закінчується у підборіддя. Але робити такі стрижки краще тільки з косим проділом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *