Список найбільш продаваних ароматів знаменитостей!

Відомі особистості шоу-бізнесу – чого вони тільки не вигадують, заради своєї популярності, змінюють імідж, випускають свою лінію одягу, провокують скандали і т. д., але найпопулярніша «фішка» серед всіх, звичайно створення власної лінії парфумерії. Невже це настільки прибутковий бізнес? Про це ми дізнаємося нижче в нашій статті про найбільш продаваних іменних парфумів 2013 року.

Елізабет Тейлор зі своїм зоряним парфумом «White Diamonds» продовжує займати перше місце. Парфум був випущений в 1991 році і весь цей час з кожним наступним роком продажу набирали обертів і вже в 2013 році Елізабет поповнила свій бюджет на 10 мільйонів доларів. А за все існування аромату «White Diamonds» приніс більше 1 мільярда доларів

У грудні 2013 року відомий репер Jay Z представив своїм фанатам аромат «Gold», не дивлячись на те, що парфум продавався всього пару місяців до кінця року, він встиг принести дуже пристойний заробіток приблизно 6 мільйонів доларів. І це всього за пару місяців!

Популярна співачка Rihanna так само не відстає від своїх суперників і вже встигла випустити четвертий за рахунком аромат під назвою «Rogue», тим самим поповнити свій «гаманець» на 6,7 мільйонів доларів.

Парфум від співачки Katy Perry «Killer Queen» не менш популярний. Продажу аромату були настільки хороші, що лише за якийсь рік, вона заробила близько 4 мільйонів доларів.

Група One Direction настільки популярна, що їх аромат просто змітають з полиць магазинів. Завдяки цьому всього за рік вони збільшили свій бюджет на 24 мільйони доларів!

І, звичайно ж, не забуваємо про улюбленця всіх дівчат Justin Bieber, продаж його туалетної води «The Key» принесла йому близько 7 мільйонів доларів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *