Сумісність Діва (жінка) — Близнюки (чоловік)

Це цікавий, але дуже непростий союз, в якому найважче доводиться Діві, прагне зробити все ідеально і догодити своєму обранцеві, і вимушеної спостерігати, що її праці марні.


Сумісність Діва-Близнюки: як спокусити чоловіка-Близнюків?
Якщо Діва і Близнюки звернули одне на одного увагу — це сталося від нудьги і бажання випробувати щось нове, познайомившись з настільки не схожий на них самих людиною. Близнюкам подобаються стрункі, стрімкі, виховані та ерудовані жінки, здатні підтримати розмову на будь-яку тему. Ідеальна жінка Близнюків також повинна володіти оптимізмом і спокійним голосом (Близнюки терпіти не можуть крик і розмови на підвищених тонах). На перший погляд, Діва володіє всіма перерахованими достоїнствами, але вирішальну роль грає різниця темпераментів, різниця звичок, установок і інтересів. До того ж Близнюки не квапляться оформляти стосунки, що може дратувати Діву і змушувати її засумніватися в щирості почуттів свого супутника. Сексуальна сумісність задовільна. Особливих захоплень не передбачається, але і ніхто не залишиться розчарованим.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Близнюки?
Люди повинні дуже сильно любити один одного, щоб залишатися разом, будучи такими різними. Це поєднання добре для роботи і відносин типу «вчитель — учень», але не для любові. В ідеальній парі Близнюки і Діва навчилися приймати один одного такими, які є, і навіть захоплюватися всіма рисами партнера, включаючи самі не схожі на їхні власні. Близнюки поважають Діву за її практичність. Вони залишили спроби втручатися в господарські питання і давати поради в будь-яких справах — Діва справляється з ними чудово. Діву заворожує сміливий і блискучий розум Близнюків і їх несподівані висновки. Але все ж основа цієї пари — не загальний побут або інтереси. Якщо Діва живе разом з чоловіком-Близнюками більше 4-х років, це означає, що вони знайшли свою справжню любов, надіслану понад і здатну подолати все. Бережіть її.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Близнюків?
Союз цих Знаків — суцільна складність. Діва бажає стабільності, а серце Близнюків весь час вимагає змін. Діва незадоволена і бурчить — Близнюки відповідають їй десятком образливих реплік. Обидва за словом в кишеню не лізуть — і ось незначна сутичка перетворюється в льодове побоїще, зі взаємними образами і перерахуванням всіх помилок, зроблених партнером починаючи з раннього дитинства. Діва чекає якихось гарантій почуттів, вона мріє про власний будинок, у той час як Близнюків лякає будь-який замах на їх свободу. І чим більше насідає на партнера Діва, тим швидше чоловік-Близнюки віддаляється від неї. У гіршому випадку, якщо чоловік достатньо розумний і хитрий, спостерігається наступна ситуація: жінка забезпечує «тил», займається будинком, напевно непогано заробляє і прагне зробити все можливе для свого обранця, в той час як чоловік успішно їй командує і методично вимотує нерви своїм способом життя та відлученнями невідомо куди. Звичайно, повертається блудний Близнюк з букетом квітів, що підкуповує Діву і змушує терпіти чергову «витівка» свого чоловіка.

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Близнюків?
Діві потрібно навчитися легко ставитися до поведінки Близнюків. Самі Близнюки не образливі, не чекають розуміння або пристрасних почуттів, їх цілком влаштує, якщо в парі просто не буде сварок і скандалів. Але Діва в’їдливо і прагне до досконалості, причому на свій манер — їй треба на всі наклеїти ярлики. І поки вона не досягне повної визначеності, вона не заспокоїться. Але чи буде вона рада, почувши прямим текстом все, що Близнюки думають? Замість цього Діві потрібно розвивати інтуїцію та емпатію, вміти приймати і розуміти людину поруч без слів. Не завадить і терпимість, яка для щастя пари повинна прийти на зміну критиці.

Сумісність жінки-Діви і чоловіки-Близнюки в роботі
Діва і Близнюки, зустрівшись на роботі, можуть влаштувати справжній мозковий штурм і добитися справді приголомшливих успіхів. Ці люди завжди здатні відкинути особисті упередження і включитися в роботу.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Близнюків — колег або партнерів
Прекрасні стосунки двох професіоналів: якщо один з них щось не помітить, другий обов’язково виправить недолік заради успіху загальної справи. Діва і Близнюки чесно виконують покладені на них обов’язки, не прагнучи перетягнути ковдру на себе, що служить надійною основою для довгострокового плідної співпраці.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Близнюки — підлеглий
В цілому, непогано, хоча часом Діву може дратувати суєтність Близнюків, а Близнюків — зауваження Діви. Вони поважають один одного, проте іноді, якщо Близнюки користуються повагою в колективі, а Діва була призначена на відповідальний пост недавно, між представниками цих знаків може розгорнутися справжня конкурентна боротьба за вплив на колектив.

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Близнюки — начальник
Одне з найкращих поєднань для роботи. Діва може бути спокійною, бо її професійні навички не залишаться непоміченими начальством. Нехай Близнюки і не такі консервативні, як Діви, вони не менш останніх цінують професіоналізм і старанність.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Близнюків у дружбі
Вони занадто різні для того, щоб дружити, однак можуть приємно проводити час, спілкуючись на цікаві їм обом теми. Вони можуть спілкуватися в рамках конкретного проекту або періоду їх життя (школа, університет, клуб філателістів), однак потім їх шляхи розійдуться. У них найкраще спілкування виходить з конкретного приводу — після відвідин виставки, зустрічі зі знайомими, прочитання нової книги — про новини обидва можуть говорити нескінченно. Якщо нічого нового не відбувається, Близнюки якийсь час будуть подавати свіжі ідеї, але потім їм це набридне, і вони втечуть на пошуки нових вражень. «Половинкам» цих знаків не варто нічого боятися — якщо у вільних Діви і Близнюків можливий дружній секс, то у зайнятих — ніколи. Вони не цікаві один одному в цьому плані, так і, швидше за все, вже спробували бути разом ще до того, як знайшли свою пару.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *