Сумісність Діва (жінка) — Рак (чоловік)

Це простий і добрий союз. Жінка-Діва надихає Раку, додає йому впевненості в собі, а Рак дозволяє їй відчути свою значимість і емоційно розкритися.

Сумісність Діва-Рак: як спокусити чоловіка-Рака?
Раку приваблюють жінки-ундини: довговолосі, надійні і віддані до гробової дошки. У Раку сильний архетип матері: ця людина завжди буде шукати жінку, схожу на його матір. Спокійна ясноока Діва не залишає Раку шансів: він тягнеться до неї, інстинктивно відчуваючи її спокій, стриманість і надійність. Рак — дивовижний чоловік: він здається таким загадковим, чуйним і вихованим, що Ви не в силах перед ним встояти, Вам хочеться оточити його турботою і заласкать, однак не варто забувати про те, що це Кардинальний знак — знак лідера. Чоловік, народжений під цим Знаком, звик досягати своєї мети і отримувати бажане. Рак – егоїст, він вимагає від партнерки повної самовіддачі, в той час як сам воліє зберігати свободу і незалежність — це дивно, тому що одночасно з цим Рак дуже цінує сім’ю і дітей. Секс у Діви і Раку ніжний і чуттєвий.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Рак?
Хороший, досить перспективний союз. Раку подобається опікати Діву: поряд з нею він відчуває себе сильним чоловіком, в той час як Діву приваблює чуттєвість і глибоко прихована емоційність Раку. Чоловік-Рак і жінка-Діва з задоволенням обговорюють господарські проблеми і економлять — комусь це здасться марною тратою молодості і занадто нудним, однак у цієї пари є шанс сколотити невеликий капітал і безбідно зустріти старість. Сімейними фінансами часто завідує Діва, що влаштовує Раку, оскільки Діва — природжений банкір і, мабуть, нікому не вдається так практично розпорядитися грошима, як їй.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Рака?
Проблема типового Раку — схильність до відходу від реальності, що виражається в надмірному захопленні забороненими речовинами, алкоголем або комп’ютерними іграми. Діві не варто підштовхувати коханої людини на цю доріжку нерозумінням і постійною критикою, але також не варто закривати очі на ці недоліки, якщо вони є: чим далі заходить Рак, тим складніше його повернути назад. Егоїзм Раку також може доставити чимало проблем, особливо якщо Діва не поспішає кидати улюблену роботу для того, щоб вити сімейне гніздечко: Рак образиться і весь изведется, а заодно винищить Діву. Причому, нічого не пояснюючи: Діві доведеться самій з’ясовувати, що не так, і чому Рак ображений. А образитися Рак може з різних причин, не завжди зрозумілим для оточуючих, але дуже важливим для нього самого.

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Рака?

Рак ненавидить критику і моралі, настільки улюблені Дівою, тому жінці варто проявити винахідливість і хитрість для того, щоб правильно виховати свого обранця. Так як же правильно виховати Раку і донести до нього свою думку? Насамперед, Раку варто добре і смачно годувати. Шлях до серця чоловіка, народженого під цим знаком Зодіаку, лежить через його шлунок. Потім Раку варто заспокоїти: нагадати про те, як йому комфортно з Вами, вибрати гарний одяг або красиві слова, сказати йому, який він молодець, поставити його улюблену музику. Готове: ситий і умиротворений, Рак зробить все, що потрібно, попутно захопившись тим, як добре Ви його розумієте.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Рака в роботі
Подібне поєднання часто зустрічається серед успішних спілок банківських працівників і бізнесменів. Ця пара притягує гроші як магніт завдяки добре продуманій стратегії, консерватизму і відповідальності обох сторін.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Рака — колег або партнерів
Ці двоє ніколи не спокусяться авантюрними витівками: обидва люблять грунтовність, надійність і перевірене століттями якість. Від них важко чекати феєричних ідей, злетів, однак не буде і падінь: Діва і Рак повільно, але вірно йдуть до успіху.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Рак — підлеглий
Гарне поєднання. Мабуть, Рак — один з тих рідкісних співробітників, кому начальник-Діва ніколи не робить зауважень. Висока ймовірність того, що з часом Рак займе крісло свого начальника.

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Рак — начальник
Відмінно! Нерідкі ситуації, коли Діва — заступник начальника-Раку, причому обидва високо цінують як професійні, так і особистісні якості один одного.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Рака в дружбі
Тут може зустрітися цікава дружба, в якій обидва один для одного є скоріше віддушиною і психотерапевтами, ніж друзями за інтересами». Їм не потрібні нові враження, вони разом мріють, розкривають душу, скаржаться на життя. Ця дружба може тривати довгі роки, хоча у обох завжди є більш яскраві і цікаві приятелі. Рак знаходить в Діві завжди готовий вислухати «споріднену душу», а Діва — того, хто буде вислуховувати її занудства і не докоряти цим. Партнерам цих знаків не потрібно боятися зрад: при сильної душевної близькості, енергетика між Раком і Дівою вяловата, щоб підштовхнути їх до зрад.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *