Сумісність Діва (жінка) — Риби (чоловік)

Їх завжди буде тягнути один до одного. Це два абсолютно несхожих людини, які, ймовірно, до кінця життя так і не зможуть повністю зрозуміти один одного.
Їх відносини схожі на погляд у дзеркало: вони бачать себе ж, тільки навпаки. Праве — це ліве, а ліве стає правим. Складні багатогранні відносини.


Сумісність Діва-Риби: як спокусити чоловіка-Риб?
Мрійники-Риби – естети і гуманісти, яких завжди приваблювало щось піднесене і загадкове. Жінок вони вибирають під стать своїм загальним ідеалам, тому ідеальна жінка Риб — Мадонна, добра, витончена, витончена, піднесена і романтична. Деякі Риби воліють тип дбайливих «домашніх» жінок, які вміють потішити смачною вечерею після важкого дня, вислухати і розрадити. Деякі схиляються до «чистої естетики»: богемного плану дівчатам, здатним довго і докладно розмірковувати про містики, магії, Бога, а також цитувати «Божественну комедію» Данте і цікавитися, що ж там, у потойбічному світі відбувається насправді. Риби обожнюють чистоту: як внутрішню, так і фізичну (незважаючи на те, що самі живуть в живописному безладі, що нагадує картини Пікассо), тому Жінка-Діва може залучити їх своєю охайністю, моральністю, а також ясними сяючими очима (відмітна особливість Дів). У сексі у Риб і Дів спостерігається повна гармонія. Може бути, їм обом часом не вистачає чогось гострого і нового, але це трапляється так рідко, що обидва партнера більшу частину часу задоволені собою і один одним.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Риби?
Вони багато подорожують і розмовляють. Вони занадто різні, тому періодично виникають конфлікти і дрібні сварки, проте все це легко долається, оскільки партнери цінують і люблять один одного. Жінка-Діва полюбила свого чоловіка за його надзвичайну чуйність, вразливість, здатність до співпереживання, а також бажання допомагати тим, кому погано. Діва внутрішньо сама прагне до допомоги, а в Рибах вона бачить багаторазово посилене власне бажання і прагнення. Чоловік-Риби ж цінує обраницю через її раціональний розум, інтелект, чистоту і надійність, хоча практицизм його супутниці часом розчаровує чоловіка, народженого під цим Знаком. У цій сім’ї діти завжди отримують хороше виховання і виростають багатогранними особистостями, вбираючи в себе чуйність батька і практицизм матері — у них хороші шанси досягти успіху в житті і багато досягти.
Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Риб?
Шлюб — це завжди складність, оскільки двом різним людям належить стати єдиним цілим, зрозуміти і підлаштуватися один під одного. У випадку «Діва-Риби» зробити це буде особливо непросто, але, тим не менш, можливо. Основна трудність — критичність Діви, помножена на мрійливість і ранимість Риб. Діва завжди знає, як треба зробити так, щоб було краще, і ділиться своїми відкриттями і думками з чоловіком-Риби, який дуже болісно сприймає подібну критику. Так, якщо Діва надто критична, Риби може почати «затримуватися» на роботі, частіше бувати у друзів, заходити у пивниці, бо вдома їй не буде комфортно. Діва, відчувши, що партер від неї віддаляється, може почати критикувати і ще відчайдушніше відчитувати, що лише посилить ситуацію. Діву часом може дратувати мрійливість і ідеалізм Риб. Риби вірять людям і в людей, що далеко не завжди виправдано — Діва може захотіти оберегти свого чоловіка від розчарувань і спробувати відкрити йому очі, що, природно, навряд чи буде зрозуміло і схвалено останнім.
Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Риб?
Навіть якщо спочатку буде складно, варто прийняти партеру таким, який він є. Або не приймати взагалі. Варто пам’ятати про те, що і Діва, і Риби — сформовані розвинені особистості зі своїми установками, цілями і пріоритетами. Їм точно ніколи не буде нудно, якщо Діви і Риби вирушають в спільну подорож, обговорять якийсь твір або фільм. Практична Діва відзначить матеріальні сторони, а Риби посилять і звернуть увагу на естетичні аспекти. Вони можуть нескінченно відкривати один одного, якщо навчаться бути партнерами. Це не так просто, як здається: їм доведеться відмовитися від конкуренції, з’ясувань «хто у домі господар?», а просто бути разом.
Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Риб в роботі
Непогано, дуже непогано. Незважаючи на те, що їм непросто знайти спільну мову, така співпраця обіцяє бути плідним, принести масу нових вражень і навичок, а також дозволить більш широко поглянути на проблему, дозволяючи побачити її з нового боку і, можливо, знайти ефективне рішення, яке окремо вони б не змогли прийняти.
Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Риб — колег або партнерів
Гарне поєднання. Дівам і Рибам можна сміливо довірити спільні проекти: вони чудово потрудяться і результат буде дуже цікавим.
Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Риби — підлеглий
Обидва будуть трохи незадоволені. Риби знищать із-за любові Діви до деталей і її вказівок на їх недоліки, а Діва буде дещо збентежена безініціативністю її співробітника.
Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Риби — начальник
Відмінно. Риби — ідеальний начальник для Дів. Діві затишно і добре працювати під керівництвом такого чуйного, розуміє і відповідальної людини, яка дозволяє їй виконувати її роботу якісно і так, як зручно їй, не втручаючись і не критикуючи по дурницях.
Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Риб у дружбі
Це непоганий дружній союз. До одного-Рибам Діва знімає більшість претензій, які в неї є до партнера, а чоловік-Риби не чекає від Діви ніжності і тепла в тій мірі, в якій хоче отримувати від коханої. Якщо у них є спільні інтереси, спілкування буде приємним для обох. Мінус цієї дружньої пари — вона недовговічна. Обидва не прив’язуються до друзів на все життя, в їх дружбу втручаються обставини, з якими вони не вміють або не хочуть боротися. Буває і так, що дружба розпадається після першого ж випробування: Діва не дасть Рибам тієї моральної підтримки, а Риби Діві — підтримки справою, якій обидва чекають від друзів. Поки пара дружить, їх «половинкам» не потрібно боятися зрад: Діва і Риби не так сильно тягнуться один до одного, щоб ризикувати своїм особистим життям.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *