Сумісність Діва (жінка) — Скорпіон (чоловік)

Цей союз залучає обох. Постійно тривожна Діва бачить у Скорпіоні надійний захист від своїх тривог, а Скорпіону подобаються розумні, не роблять помилок, розважливі Діви.
Правда, для цього партнерства Діва повинна бути по-справжньому мудра — інакше вона «запилит» Скорпіона. Користі від її спроб закликати його до порядку, звичайно, не буде, зате відносини розпадуться.

Сумісність Діва-Скорпіон: як спокусити чоловіка-Скорпіона?
Скорпіони пристрасні, сильні люди, які часто шкодять самі собі. Але іноді на них знаходять періоди умиротворення, і тоді їм хочеться, щоб поруч був хтось надійний. Спокійний і розважливий чоловік зробить їх життя безпечніше. Не те щоб вони боялися небезпеки, проте їм потрібно місце для перепочинку. Таким місцем стане їх з Дівою будинок. Тому, ще до того, як Скорпіон запропонував жити з ним, потрібно частіше запрошувати його в будинок, особливо в моменти його внутрішньої нестабільності. Спокійний, ясний розум Діви, її практичність і вміння жити «тихо» дуже привабливі для Скорпіона. Цікаво складається інтимне життя Скорпіона і Діви. Скорпіони люблять пристрасних партнерок, але цнотливість, внутрішня чистота і деяка холодність Діви інтригують їх і кидають їм виклик. Їм хочеться розтопити Снігову Королеву, змусити Діву відчувати пристрасть. Якщо Діва не ханжа, в інтимній сфері у них все складеться добре. А на першому етапі відносин їй не потрібно прикидатися досвідченої спокусником. Її спокій і охайність, фізична і моральна, притягують Скорпіона.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Скорпіон?
У Діви та Скорпіона дуже мирні відносини, не нагадують відносини Скорпіона з іншими жінками. Діві не потрібні емоційні стреси, пристрасті і глибокі почуття. Вона щаслива, коли у відносинах є стабільність. Надійність та вірність близьких, якими славиться чоловік-Скорпіон, цілком їй підходять. Скорпіон теж цінує тиху гавань, де йому завжди раді. В ідеальній парі Діва навчилася не чіплятися і не давати партнеру вказівки. А Скорпіон приборкав свій сексуальний темперамент і цілком цим задоволений. Обидва цінують партнера як джерело стабільності та порозуміння. Важливою частиною міцних відносин стають фінанси. Обидва знака вміють розпоряджатися грошима, і сварки із-за розподілу бюджету у них рідкісні. З роками у цієї пари зростає добробут, хоча великого багатства і розкоші вони досягають рідко: обидва більше стурбовані розумним веденням господарства, ніж преумножением.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона?

Чоловік-Скорпіон — справжній лідер. Йому треба жити повним життям, відкривати нове, боротися з ворогами і йти до успіху. Якщо його влаштує, що Діва організовує йому надійний побут, — пара буде міцною. Але Скорпіону хочеться і моральної підтримки і розуміння, йому цікава жінка-супутниця в його бурхливих пригоди. Діва не годиться на цю роль. І тоді Скорпіон починає її «виправляти». Він маніпулює, тиранить, виводить її з рівноваги. Йому хочеться, щоб вона дала емоційний відгук, а не ховалася за вічним резонерством. Але Діва самодостатня. При загрозі своєї стабільності вона не вступає у бій, а відступає, тікає. Як тільки вона стане бачити в Скорпіоні загрозу, вона піде. Її навряд чи втримає, Діва не боїться самотності.

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона?
Для того щоб вдало впоратися з описаною проблемою, Діві спочатку треба зрозуміти: доля не зацікавлена в тому, щоб дати людині стабільність і щастя. Їй все одно, щасливі ми чи ні. Для неї головне — розвиток і вдосконалення людини. Якщо шлюб Діви зі Скорпіоном буде тихою заплавою, що дає Діві стабільність побуту і нічого більше, то він з часом перетвориться в затхла болото. Діві потрібно розвивати в собі емоції і вміння їх показувати. Їй потрібно для самовдосконалення виховати в собі риси протилежної для неї знаку Риб: ніжність, мрійливість, любов і емоційну прихильність до партнера. Скорпіон буде робити все для своєї Діви, якщо отримає від неї не тільки турботу, але й емоції. Йому не буде потрібно провокувати її, створювати їй незручності. Так що такий розвиток емоційної сфери корисно і самої Діви, і відносин зі Скорпіоном.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона в роботі
Це відмінний діловий союз. Їм добре працювати разом, затишно і комфортно. Складається враження, що сумісність Діви та Скорпіона заснована на глибокому, енергетичному рівні, і тому їх притягує один до одного в будь-якій сфері. Поруч один з одним їм спокійно, і вони здатні разом впоратися з найскладнішими завданнями. Діва обережніше і обережнішим, Скорпіон не боїться приймати рішення, але теж спершу подумає. Скорпіон лідирує у цій ділової парі.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона — колег або партнерів
Відмінний союз. Неофіційним лідером в ньому буде Скорпіон. Але він завжди вислухає Діву і з увагою і повагою поставиться до її аргументів. Тому Діва не відчуває себе обділеною. А Скорпіон отримує від цього союзу людину, з якою можна працювати, не боячись конкуренції і боротьби за владу.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Скорпіон — підлеглий
Це найгірший з можливих варіантів співпраці. Скорпіону в начальниці-Діві не вистачає розмаху і сміливості. А Діва повинна бути готова до того, що Скорпіон рано чи пізно піде до «перспективного» начальнику. Хоча, поки вони працюють разом, їм обом цілком комфортно.

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Скорпіон — начальник
Начальник-Скорпіон віддає Діві належне. Він цінує і її компетентність, працьовитість, і її небажання брати участь у конкурентних перегонах. Діва задоволена начальником, який не перекладає на інших відповідальність. Вона спокійна, коли працює з ним.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Скорпіона в дружбі
Діву і Скорпіона тягне один до одного і в цій сфері. Вони хороші друзі, які розуміють, розумні та довіряють один одному. Спільних інтересів у них небагато, зате вони відмінно сумісні психологічно. Їм комфортно один з одним. Діва рада бачити Скорпіона після чергових пригод, і готова вислуховувати і підтримувати в період кризи. Скорпіон прагне допомагати Діві і захищати її. Діва цінує такого сильного, але одночасно розумного чоловіка поруч — той мало того, що готовий допомагати, але ще й робить це так, як цілком підходить Діві. У ньому немає ні боягузтва, ні зайвого, не дружащего з розумом, ентузіазму. Дружба між ними може перерости в любовні відносини. Але для цього потрібно дві умови. Перше — обидва повинні бути вільні. Друге — Скорпіон повинен прийти до розуміння, що йому в житті потрібна якась стабільність.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *