Сумісність Діва (жінка) — Стрілець (чоловік)

Це — союз для духовного самовдосконалення обох. Психологічна сумісність між ними невелика, але вони здатні навчити один одного.
Навіть якщо їх зв’язок буде недовгою, вони почерпнуть з неї багато корисного. Довгі спілки Дів і Стрільців — не для слабкодухих представників цих знаків.

Сумісність Діва-Стрілець: як спокусити чоловіка-Стрільця?
Стрілець любить повчати і ділитися філософськими поглядами та ідеями. Діва вміє підтримати такі розмови, тому початок їх відносин часто буває не романтичним, а заснованим на взаємній інтелектуальний інтерес. Чим розумніше буде жінка-Діва, чим більше вона знає, тим більше у неї шансів завоювати Стрільця. Але вона повинна пам’ятати: її знання — для того, щоб розуміти ідеї Стрільця і доповнювати їх деталями, а не для того, щоб з ним сперечатися. Стрілець волелюбний і любить пригоди. Про це Діва повинна пам’ятати, коли їй захочеться попросити його жити не з таким розмахом. Стрілець не зміниться, а замість цього вважатиме Діву нудною і прісною. Те ж стосується подарунків: Стрілець любить робити їх щедро, і Діві потрібно навчитися гідно приймати дорогі подарунки і залицяння, а не вчити Стрільця економії — замість цього він знайде собі більш розкішну жінку.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Стрілець?
З боку це пара, в якій обидва людини врівноважили, згладили свої відмінні риси. Хлібосольний, щедрий, допитливий Стрілець стає серйозніше і стриманішою у своїх поривах, а занудство Діви (пробачте, її любов до порядку і визначеності) пом’якшується оптимістичним поглядом на світ. Обидва отримують багато для саморозвитку. Стрілець (який ласий на філософське бачення світу, будь-які філософські системи і на оцінки всьому, що дізнається) вчиться приймати інформацію неупереджено. Він розуміє важливість дрібниць, деталей і знає, як пов’язати ідею з її практичним застосуванням. Діва, навпаки, за окремими деревами вчиться бачити ліс. Роздроблений, що складається з окремих деталей світ стає для неї цілісним. Тим не менш, різні інтереси і смаки цих людей не дають навіть в ідеальній парі особливої душевності і розуміння. Це — пара однодумців, соратників, але не рідних людей.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Стрільця?
Діві і Стрільцеві складно знайти порозуміння у всьому. Хоча причина скрізь одна і та ж: різниця в розмаху. Там, де Діва зосереджена на дрібних деталях, Стрілець робить «глобально». Це особливо відчувається, коли пара йде за покупками. Стрілець оцінює загальний вигляд речі і її ціну, Діва може довго розглядати дрібниці. На відпочинку Діва вибере бюджетний варіант і врахує дрібниці. Стрілець здатний рвонути без підготовки в яку-небудь екзотичну країну (втім, він і там зможе влаштуватися з комфортом). Особлива проблема у пари з фінансами. Діва рачительна, любить розумне поводження з грошима, а Стрілець — марнотрат. Їм складно зрозуміти один одного. Спори почнуться з перших днів, коли Стрілець буде витрачатися на розкішні побачення, але замість задоволення від своєї щедрості отримає від Діви збентеження, зніяковіння, а то й закиди у марнотратстві.

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Стрільця?
По-перше, Діві потрібно просто стримувати себе: не вчити Стрільця, не привчати до ощадливості, не робити зауважень про його виборах. Замість цього їй треба навчитися довіряти своєму чоловікові. Вона, звичайно, здатна взяти життя пари в свої руки і влаштувати затишний, економний і розмірений побут. Але Стрілець може набагато більше. Діві не варто відмовлятися від його ідей, а розділити їх із ним. Наприклад, привчити себе купувати і брати в подарунок дорогі речі, пізнавати світ і сприймати нові знання. Їй потрібно відмовитися від самодостатності і прийняти своє баченням світу не за основу, а за допомогу і доповнення Стрельцовского погляду. Тоді її раціональність і дріб’язковість принесуть користь. Куплені речі будуть ідеальні якості, дорогий відпочинок не розчарує у дрібницях, великі витрати послужать для користі. Принцип спільного життя цієї пари — Стрілець задає напрямок, а Діва стежить за деталями.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Стрільця в роботі

В роботі Діва, Стрілець непогано сумісні в окремих сферах: в науці (особливо в соціальній області), у викладанні, в журналістиці та літературі. Їх співпраця плідно, вони чудово доповнюють один одного. Але в інших професіях їм складно прийти до розуміння, і вони тримаються осторонь один від одного.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Стрільця — колег або партнерів
У Діви і Стрільця різний стиль роботи. Причому в обох є один і той же недолік: вони піддаються обставинам, а не борються з ними. Так що продуктивність їх роботи сумнівна. Якщо ж вони самі, свідомо вибрали партнерство, то можуть багато досягти, коли Стрілець генерує ідеї і відповідає за великі справи, а Діва займається деталями.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Стрілець — підлеглий
Начальниця-Діва доконає Стрільця вимогами ідеальної точності і якості в дрібницях. Іноді її вимоги справедливі, але часто вона змушує Стрільця «доробляти» дрібниці тоді, коли більше користі приніс би, залишивши шліфування дрібниць іншим, а сам зайнявся б новим проектом. Не дуже хороша і їх психологічна сумісність: чоловіки-Стрільці авторитарні і люблять повчати, а в роботі з Дівою їм доводиться вислуховувати її моралі і критику.

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Стрілець — начальник
Діві складно пристосуватися до темпу, який задає Стрілець. Якщо Діва веде себе тихо і непомітно, Стрілець буде всіляко їй протегувати. Але великий ризик того, що Діва не втримається від критики боса, і тоді співпраця стане дуже поганим.

Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Стрільця у дружбі
Дружба між Дівою і Стрільцем часто закладається в юності, коли людині цікаво філософствувати і пізнавати світ. Один одного вони знаходять прекрасних співрозмовників і партнерів для диспутів. З віком інтереси Діви і Стрільця починають сильно відрізнятися. Зрілі люди сдружатся, якщо до цього розташовує їх професія чи хобі. А от психологічна сумісність у них невелика. Між ними буде швидше приятельство, ніж дружба. Чи може дружба Діви і Стрільця перерости в роман? Навряд чи, особливо якщо вони невільні. Особливого тяжіння один до одного у них немає. Зате між ними можливий шлюб за розрахунком (не по примітивного «фінансовому» розрахунку, а через усвідомлення користі одне для одного).

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *