Сумісність Діва (жінка) — Ваги (чоловік)

Цікавий союз. Тут можливі різні варіанти розвитку відносин, однак якщо Діва, Терези вступають у шлюб, розлучення в цій парі рідкісні: обидва вважають за краще миритися з недоліками партнера, оскільки їм простіше підтримувати щось існуюче, ніж починати все з початку.

Сумісність Діва-Ваги: як спокусити чоловіка-Ваг?

Красиві елегантні жінки з чарівною посмішкою і шлейфом шанувальників — ось ідеал Ваг. Цей чоловік ненавидить крики, гучні голоси і публічне з’ясування стосунків. Не терпить, коли на нього чинять тиск: боже Вас збав навіть від думок про те, щоб нав’язати Терезам свою думку. Ваги миттєво чинитимуть опір і зроблять все зло чи вступлять в суперечку. Основна складність при знайомстві в тому, щоб подати себе як самодостатню і незалежну особистість, але залишити у Терезів почуття переваги над Вами. Ваги ненавидять відчувати себе неповноцінними. Сексуальна сумісність тут непогана. Обидва бувають холоднуваті, і в обох іноді трапляються спалахи пристрасті, іноді в різний час — це дозволяє зберігати певну різноманітність.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Терези?
Жінка-Діва і чоловіки-Терези — досить незвичайне поєднання. Це спокійна пара. Тут раціоналізм і практицизм Діви стримує прагнення Ваг до змін, створює надійний фундамент для сімейного життя. Обоє інтелектуали, їм приємно проводити час разом — цій парі ніколи не буває нудно один з одним. До тих пір, поки Діва не почне читати нотації. Але чоловік-Терези посміхнеться їй, і проблема буде вирішена. Чоловік-Терези привносить у відносини чуттєвість і емоційність, яких так не вистачає Діві. І чоловік, і жінка в цій парі люблять красиві речі, їм необхідно говорити, ділитися думками один з одним. «Діва-Ваги» — одна з найміцніших пар: якщо вони «дійшли» до офіційної реєстрації відносин, то ймовірність розлучення в майбутньому мінімальна.

Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіків-Терезів?
Пристойна занудность Діви здатна загнати в могилу кого завгодно. Там, де Ваги тактовно промовчать, Діва обов’язково зробить зауваження. Воно буде гранично справедливим і об’єктивним, але все одно це залишиться подразливим зауваженням. Ваги, як кардинальний знак, терпіти не можуть зауважень і тих, хто їх робить. Ні, вони, звичайно, будуть дуже вдячні, але все одно спочатку образяться. Також можуть виникнути розбіжності і на фінансовій ґрунті. Діви дуже дбайливо ставляться до грошей і воліють їх економити, вкладати і берегти, у той час як Терези обожнюють їх витрачати. Також Ваги можуть сісти на шию, дозволивши Діві виконувати основну частину домашньої роботи. Ні в якому разі не дозволяйте Терезам собою помикати! Поговоріть з ними про справедливий розподіл домашніх обов’язків, натякніть на те, що це нечесно по відношенню до Вас. Ваги обдумают Вашу пропозицію і намагатиметься виправитися. Звичайно, робити все будуть через рукави (як вони роблять все, що їм нецікаво), однак, тим не менш, будуть.

Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіків-Терезів?
Бажано, щоб у подружжя був роздільний бюджет: це дозволить Діві зберігати внутрішній спокій, а також певний запас на «чорний день». Терези люблять вести богемний спосіб життя, в той час як Діва любить проводити вечори вдома, в колі сім’ї, приділяючи вільний час чоловіку, дітям та хобі. Така різниця викликає певну дисгармонію і незадоволеність, однак Діві не варто терпіти, дозволяючи Терезам робити все, що їм заманеться. Терези завжди йдуть на діалог, тому якщо грамотно і чітко обґрунтувати свою думку, вони підуть назустріч, знайдуть компроміс між будинком і перебуванням у суспільстві. Однак Дівам варто пам’ятати, що велика кількість критики — основний ворог цього союзу. Все ж критикувати варто тактовно і не так часто, як хочеться. Терпіння і такт дозволять вирішити будь-які виникаючі проблеми.

Сумісність жінки-Діви і чоловіків-Терезів в роботі
Гармонійне поєднання двох мислителів. Часто зустрічається у сферах журналістики і літератури. Тут ніколи не виникне гострих конфліктів — будь-які суперечки будуть вирішуватися відразу ж, шляхом мирної дискусії. Іноді Дів може дратувати необов’язковість Ваг, їх затримки з термінами здачі і запізнення.

Сумісність жінки-Діви і чоловіків-Терезів — колег або партнерів
Гарне поєднання, яке йде на користь обом. Мабуть, нерозлучними друзями або блискучим тандемом вони не стануть, однак їм буде приємно і комфортно працювати разом. Тут часто ідея Ваг знаходить ідеальне втілення в життя, здійснюване Дівою.

Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Терези — підлеглий
Непогано. Рівні, спокійні робочі відносини. Підлеглий поважає начальницю, вона — його. Правда, запізнення, настільки улюблені Вагами, можуть суттєво зіпсувати загальну картину.

Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Терези — начальник
Прекрасно для роботи. Діва на роботі, де її начальником є чоловік, народжений під знаком Терезів, відчуває себе комфортно, тому що такий начальник ніколи не критикує без приводу, не чіпляється до дрібниць, воліє вникнути і вирішити будь-яку проблему на її початковій стадії, а також зазначає працьовитість, старанність та відповідальність Діви.

Сумісність жінки-Діви і чоловіків-Терезів у дружбі
Непередбачувано, як складуться дружні відносини тих чи інших Ваг і Дів. Між ними може виникнути як сильна, міцна дружба, так і справжній пекло, в якому обидва мучать один одного. Але от що дивно: обом подобаються такі відносини. Сильне душевне зближення у цій дружбі малоймовірно. Зате Діва цінує спокій, дружелюбність і приємні манери Ваг, адже вона не любить, щоб її втягували в які-небудь конфлікти. А Терезам, коли вони коливаються в прийнятті рішення, дуже потрібен раціональний погляд Діви. Якщо один з друзів або обидва невільні, роман між ними неможливий. Обидва не так вже цікавляться один одним, щоб ламати свою налагоджене життя і щось змінювати.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *