Сумісність Діва (жінка) — Водолій (чоловік)

Це хороший союз для духовного самовдосконалення Діви і самодисципліни Водолія. Але в життєвих справах це не дуже вдале партнерство.
Діва, Водолій погано розуміють один одного і хочуть різних речей. Вони можуть зіпсувати один одному життя, так що в ці відносини варто вступати тільки духовно зрілим, сильним і впевненим у собі людям.


Сумісність Діва-Водолій: як спокусити чоловіка-Водолія?
У Водолія багато позитивних рис. Але Діві для відносин з ним важливо інше. Водолій — егоїст і дуже любить, коли про нього піклуються. Діва підкорить його хазяйновитістю, побутовими навичками і турботою. Не варто чекати від нього віддачі — він «на своїй хвилі», думає, як покращити людство, і не помічає, що Діва може втомитися або захворіти. Тому, перш ніж сходитися з Водолієм, подумайте, чи потрібно Вам це? Якщо Діва все ж хоче отримати свого Водолія, їй потрібно бути в його очах, насамперед, дбайливою господинею. Причому приймати доведеться не тільки його, але і його друзів. Водолію сподобається налагоджений побут Діви, де йому і його приятелям завжди раді. Водолій любить флірт. Діва дотепна і вміє красиво і весело грати словами. На початку знайомства це гарна підмога для того, щоб зацікавити Водолія.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Діва – чоловік-Водолій?
Уран — покровитель Водолія — вважається вищим проявом Меркурія — покровителя Діви. Тому Діві є чому повчитися у Водолія. В ідеальній парі Діва дивиться на світ ширше, стає проницательней, її розум направлений на вирішення не тільки практичних завдань. Діва в союзі з Водолієм піднімає інтелект до максимуму. Водолію ці відносини теж багато дають на ментальному плані: він вчиться поєднувати свої ідеї з реальністю. Його революційні задуми стають ближче до дійсності і можуть бути реалізовані. Але для цього потрібно, щоб Водолій відмовився від егоїзму і від споживацького ставлення до Діви. Налагоджений побут у хорошої пари Діви і Водолія рідкісний — обидва цікавляться речами, які «вище» побутових проблем. Діти для них — не обов’язкова умова щастя, їм добре удвох.
Які бувають складності в союзі у жінки-Діви і чоловіка-Водолія?
Водолій цінує свободу. Він не любить, коли його обмежують. Діві простіше жити з масою обов’язків. Вона сама ставить собі обмеження, і тому навколо неї завжди багато дрібниць, кожна з яких вимагає уваги. Водолій, вриваючись в світ Діви, трощить і ламає все любовно зібрані нею дрібниці. Це стосується і матеріальних предметів, і дрібних турбот. Змінено і зруйновано буде все — побутові звички, режим дня, харчування, колекції дрібничок і плани на найближчі дні. В житті Діви Водолій діє як ураган. Але, зруйнувавши все, він не дає нічого взамін. Єдине, що залишається Діві — відбудовувати все заново, але вже з Водолієм в центрі її світу. Не мине й кількох місяців, як в побуті все буде так, як зручно Йому, плани будуть будуватися в залежності від його бажань, думки і турботи Діви стануть крутитися навколо Водолія. На такий комфорт і турботу, такі обмеження в свою користь, Водолій згоден.
Як зберегти мир в домі жінки-Діви і чоловіка-Водолія?
Діва повинна підтримувати високі устремління Водолія і не заохочувати його егоїзм. Діва любить про когось піклуватися, бути потрібною. Але якщо вона зведе спілкування з Водолієм до побуті, програють обоє. Тому Діві бажано стежити за декількома моментами в поведінці і не давати їм волі. По-перше, зацикленість на практичних справах і ігнорування духовних потреб, своїх і Водолія. Така поведінка тільки збільшить егоїзм чоловіка в цій парі. По-друге, треба і самій менше турбуватися про побутові дрібниці. Тоді вони не будуть заважати Водолію. І побут Діви виявиться не зруйнованим, і самої Діви залишиться більше часу на духовний та інтелектуальний розвиток. І, нарешті, по-третє, бажано жваво цікавитися справами й ідеями Водолія. Діву це зробить раскрепощенней в судженнях, а Водолія, навпаки, поради та розумні зауваження Діви дисциплінують.
Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Водолія в роботі
Це непоганий союз, якщо Діва має важелі тиску на Водолія або має право виправляти і доробляти його роботу. Його роботи часто зяють очевидними дірами. З іншого боку, у Діви немає такого вільнодумства і творчого підходу, як у Водолія. Якщо вони готові співпрацювати, то разом здатні зробити переворот у своїй сфері. Однак часто недолюблюють одне одного, і це заважає їм добре співпрацювати.
Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Водолія — колег або партнерів
Як колеги Діва, Водолій тримаються один від одного на відстані. Якщо ж це добровільне партнерство, то вони добре справляються з завданнями, хоча постійно сперечаються. Діва упорядковує бізнес, а Водолій дає йому свіжі ідеї.
Коли жінка-Діва — начальник, а чоловік-Водолій — підлеглий
Це поганий союз. Чоловік-Водолій не любить, коли його контролюють, а Діва робить це зі смаком, прискіпливо, в кожній дрібниці. Крім того, Діва рідко розуміє ідеї Водолія і зарубает їх на корені.
Коли жінка-Діва — підлегла, а чоловік-Водолій — начальник
Не найгірше поєднання. Зазвичай Діва і не пам’ятає, що десь є начальник, а демократичний Водолій пускає все на самоплив, займаючись іншими справами, а не доглядає за підлеглими. Діву можна не контролювати, вона організована і відповідальна.
Сумісність жінки-Діви і чоловіка-Водолія у дружбі
Це напрочуд хороший союз. Діва дбає про «недолугого» Водолії. Він же, здібний методично переробляти кохану-Діву, з повагою ставиться до смаків одного-Діви і не порушує її звичок. Іноді він з’являється в її житті, ставить все з ніг на голову, розважає Діву новинами і знову зникає. Обидва задоволені спілкуванням на цьому рівні. У них можуть збігатися інтереси, але не збігається ритм і швидкість життя. Тому вони бачаться нечасто. Роман малоймовірний як між зайнятими, так і між вільними людьми цих знаків. Якщо вони подружилися, то залишаться друзями.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *