Сумісність Лев (жінка) — Діва (чоловік)

Це дуже складний союз, який може втриматися, тільки якщо обидва партнери свідомо будуть закривати очі на недоліки один одного.
До більшості складових партнерства — сексу, грошей, побуту і дозвілля — у них різний підхід. Їх характери теж погано сумісні. Особливих причин для того, щоб бути разом, у цієї пари немає.

Сумісність Лев-Діва: як спокусити чоловіка-Діву?
Сильна, впевнена в собі Левиця повинна опікуватися Діву. У чоловіків цього знака не надто багато сміливості. Вони з задоволенням залишаються в тіні, але іноді вони розуміють, що рішучі вчинки були б корисними, і шкодують, що їм не вистачає рішучості. Левиця може допомогти Діві. Вона не боїться поглядів, уваги та активної життєвої позиції. Іноді Діву потрібно підбадьорити і запевнити, що Левиця готова його підтримати в разі чого, а іноді доведеться робити щось за Діву. Якщо Левиця зуміє переконати Діву в тому, що вона зможе бути його опорою, то він нею зацікавиться. Велике значення має хороший смак Левиці. Більшість цих жінок люблять шум, блиск і активні події, але в будь розвагах і спілкуванні з «публікою» ведуть себе гідно. Для Дівчат це важливо, вони не терплять вульгарності. Левиці поруч з Дівою потрібно бути гордою і пам’ятати про почуття власної гідності.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Діва?
Ця пара не виглядає гарною, навіть якщо партнери максимально «притерлися» один до одного. З боку вони часто взагалі не виглядають парою, тим більше що їх рідко можна зустріти разом. Діва зайнятий роботою, а у вільний час — спокійним хобі, часто — в домашній обстановці, або справами по господарству. Левиця любить «відриватися», веде активне світське життя, вона — завсідник свят та вечірок. В роботі вони теж не перетинаються, тому що часто вибирають абсолютно різні професії. Відмінність ідеальної пари від неідеальної тільки в тому, що партнерів влаштовує така «роздільна» життя. Левиця в союзі з Дівою отримує його турботу і матеріальну захищеність. Вона може робити кар’єру, в той час як Діва візьме на себе повсякденні домашні клопоти. Якщо Діва багатий (це не рідкість для чоловіків цього знака), то життя домогосподарки веде вже Левиця. Вона відпочиває і розважається, поки Діва працює, а його це влаштовує, бо красива розкішна жінка підкреслює його статус (Діві завжди потрібно чимось підтверджувати своє становище, йому не вистачає впевненості, щоб бути самодостатнім).

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіки-Діви?
У Діви і Левиці дуже несхожі характери. Мало того, що вони не схожі один на одного, так ще й погано поєднуються. Цих людей дратує одне в одного буквально все. Діві не подобається, як Левиця розпоряджається грошима (точніше, її великі витрати і широкі жести), не подобається її напір та імпульсивність у поведінці, не подобається занадто відкритий спосіб життя. Левиці не подобається пасивність Діви, його обережність вона вважає боягузтвом, а його поведінка в цілому нагадує їй премудрого Піскаря з казки Салтикова-Щедріна. Їй не зрозуміти його прагматизм і принцип «моя хата з краю». Їй хотілося б, щоб Діва з її підтримкою став сильніше і сміливіше. Але дива не відбувається: він цілком задоволений тим, що роль лідера на себе взяла Левиця. Діва намагається приохотить Левицю до спокійним хобі, зацікавити читанням, підсовує «правильні» книги. Він може годинами розповідати їй про свої інтереси, сподіваючись, що вона зрозуміє, як це чудово, і буде разом з ним клеїти модельки або вишивати. Як Ви розумієте, це марні сподівання.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіки-Діви?
Психологічна прірва між Левом і Дівою нездоланна. Їм ніколи не зрозуміти один одного. Але відносини, на щастя, будуються не тільки на збігу характерів. Цим людям потрібно відганяти від себе думки про недосконалість партнера і частіше згадувати про плюси відносин. Так, Левиці може набриднути лідирувати. Але чи сподобається їй підкорятися, або все ж легше і звичніше бути з поступливим чоловіком-Дівою? Захочеться їй самій виконувати сотні побутових справ, від яких Діва не просто звільнив її, але і робить їх сам із задоволенням, не представляючи це як послугу Левиці? Чи подобається їй фінансова захищеність? Те ж саме варто робити і чоловікові-Діві. Так, Левиця дуже яскрава і активна, її завжди занадто багато. Але хіба не вона бере на себе спілкування і ті справи в соціумі, від яких сам Діва далеко не в захваті? А коли Діва заплутався в дрібницях, хіба не Левиця здатна «выпутать» його, одним махом порубавши вузол? Політика «бачити плюси і свідомо відкидати думки про мінуси» дасть свої плоди: пара буде міцною.

Сумісність жінки-Лева і чоловіки-Діви в роботі

Потрібно розділяти психологічну сумісність Лева та Діви в роботі, і користь від їх союзу для справи. Психологічно їм важко працювати разом. Зате, якщо правильно розподілити обов’язки, ефективність їх союзу дуже велика.

Сумісність жінки-Лева і чоловіки-Діви — колег або партнерів
Левиця буде займатися великими справами, давати ідеї, організовувати проект в цілому, а Діві можна доручити роботу з деталями. Так кожен з них буде на своєму місці. Якщо ж мова йде про однаковій роботі, пару їх краще не ставити. Вдалим буде спільний бізнес сміливої Левиці і обережного Діви.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Діва — підлеглий
Це хороша розстановка сил. Левиця вміє керувати. Вона затіває справа, намічає основні контури і далі не втручається: дрібниці їй не цікаві. Діва ж талановитий саме в роботі з дрібницями. Психологічно це теж самий вдалий варіант: Левиця любить керувати, а Діва — природжений підлеглий.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Діва — начальник
Це — найгірший з можливих варіантів. В’їдливий, постійно невдоволений Діва, з якого в додачу і начальник «ніякий» — ні розмаху і сміливості. І Левиця, любляча блищати і ненавидить підкорятися. Діву не влаштовує недбалість Левиці, її відсутність перспектив з таким начальником.

Сумісність жінки-Лева і чоловіки-Діви в дружбі
У Левиці і Діви різні інтереси. Левиця любить активне й яскраве життя, а Діва — тиху і спокійну. Тим не менш, Діві іноді хочеться «вийти на люди», а Левиці — провести час у цікавій спокійній бесіді. Тому вони можуть дружити. Ці друзі бачаться нечасто. Але, коли зустрічаються, Левиця заряджає Діву енергією, піднімає настрій і розважає, а Діва дозволяє їй підтримувати на висоті її інтелектуальний рівень. Якщо у них вже є партнери, то навряд чи їм варто турбуватися про зради. Чоловік-Діва може спокуситися Левицею, але навряд чи він буде цікавий їй настільки, щоб його спокушати. Тим більше, що жінка-Лев вірна і надто горда для зрад.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *