Сумісність Лев (жінка) — Козеріг (чоловік)

Це непрості відносини. Знайомі цієї пари не перестають дивуватися тому, що Лев і Козеріг разом: це занадто різні, не схожі один на одного люди. Однак почуття в цій парі сильні і для чоловіка — Козерога можуть стати фатальними.

Сумісність Лев-Козеріг: як спокусити чоловіка-Козерога?
Чоловік, народжений під цим знаком Зодіаку, спокуситься, лише якщо сам того захоче. Швидкоплинні романи не для нього: Козеріг буде витрачати час і сили лише на ту жінку, яка зможе стати для нього гідною супутницею життя. На думку Козерога, ідеальна жінка повинна бути вірною, господарської і респектабельної: такий, щоб не довелося соромитися її в будь-якому суспільстві. І, звичайно ж, ідеальна жінка повинна розуміти всі відтінки нічого не виражає особи Козерога і вміти розглянути приховані під кам’яною маскою почуття. Козерога потай приваблює царственість Левиці, її розкутість у спілкуванні і почуття стилю. Жінка-Лев у свою чергу захоплена тим, що Козеріг не схожий на її вітряних шанувальників, які звикли смітити грошима заради задоволення її примх. Вона відчуває солідність і надійність Козерога, і думає, що, можливо, цей чоловік стане її надійним тилом і опорою (Левиця й подумати не може, що біля керма може стояти хтось, крім неї). В інтимних стосунках тут рідко вирують пристрасті: Козеріг досить консервативний і замкнутий. Незважаючи на це, Левиця відчуває дуже тепле і трепетне ставлення до неї, відчуває себе коханою і єдиною, що для неї набагато важливіше в довгостроковій перспективі.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Козеріг?
Тут складно говорити про ідеальні стосунки. Стабільна пара «Левиця-Козеріг» — союз, дає, насамперед, опору і захист для Левиці і теплі почуття для Козерога. Левиця ніколи не буде командувати парадом в цій парі: всі важливі рішення в типово непомітною, але пробивний манері буде приймати Козеріг. Однак це непогано: нарешті знайдеться той чоловік, який дозволить їй іноді відпочити від блиску, що був в суспільстві, зібратися з думками, набратися сил і точно не залишить у важку хвилину. Партнер буде потай пишатися сяйвом і красою своєї обраниці: Козероги не менше Львів люблять статусних людей і речі. Часто це — дуже успішна в житті пари. Вони обидва (або хоч хтось з них) робить хорошу кар’єру, у них багатий будинок і не одне сімейне підприємство. Цю пару легко зустріти на найдорожчих і престижних курортах світу.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Козерога?
Як говорилося вище, відносини з Левицею можуть стати для Козерога фатальними. Цей чоловік не розуміє свою жінку, болісно страждає, коли вона віддаляється від нього або виходить у світ, спілкується з безліччю людей: Козеріг ревнивий і волів би замкнути свій діамант будинку, не показуючи нікому. Ситуація ускладнюється тим, що Левиця з легкістю витрачає гроші, у той час як сам чоловік-Козеріг трохи скупий. Він не може розірвати ці стосунки і вийти з-під впливу Левиці, тому що він любить і захоплюється їй, не дивлячись ні на що, але при цьому страждає і мучиться. Левиця може навіть не помітити душевних метань Козерога і не розуміє його замкнутість. Рано чи пізно він здасться їй нудним і егоїстичним, ніж вона, не замислюючись, звинуватить свого чоловіка, не помітивши, як сильно його ранять ці слова.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Козерога?
Це дуже складний союз, тому обоє повинні навчитися терпінню і розумію, а також прагнути бачити один в одному лише хороше. Козерогові доведеться страждати і мучитися мовчки, коли вона в черговий раз піде на світський прийом, а Левиці доведеться приховати досаду, коли він в черговий раз відмовиться йти з нею. Левиці слід стежити за промовою, стримуватися і не намагатися зіграти на самолюбстві Козерога — це може дуже погано закінчитися. Варто розвивати здібності психолога і не судити по поверхневим рисам — за непроникністю Козерога ховається багато, і Левиця тільки виграє, коли навчиться його розуміти. Зменшити кількість сварок і суперечок з фінансових питань допоможе роздільний бюджет, однак і тут доведеться витримати невдоволення Козерога тим, що його вважають нездатним забезпечити свою супутницю.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Козерога в роботі
Складно передбачити, як складуться їхні стосунки: так, ремісничої галузі вони можуть плідно співпрацювати, однак в сфері журналістики, наприклад, Лев і Козеріг легко стають непримиренними ворогами чи конкурентами.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Козерога — колег або партнерів
Непогане поєднання, якщо Лев не навчиться демонструвати перед Козерогом свої амбіції і успіхи настільки відкрито: це легко може викликати заздрість останнього, потай мріє впливати на колектив так легко, як це робить Лев.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Козеріг — підлеглий

Дуже гарне поєднання для Лева, але для чоловіка-Козерога робота під керівництвом жінки цього сонячного знака Зодіаку може стати згубною, виснажливої і руйнівною. Козеріг просто надірветься, прагнучи догодити начальству. Левиці варто більше уваги приділяти працівнику-Козерогові і не скупитися на похвалу.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Козеріг — начальник
Погано. Козеріг — суворий, але справедливий начальник, Лев — ініціативний хороший працівник, проте відносини між ними рідко складаються добре. Козеріг потай заздрить Леву й нищить його причіпками, виводячи з себе і підточуючи впевненість у власних силах: формально Козеріг прав, і заперечити нічого.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Козерога в дружбі
Тут рідко виникає міцна дружба: в основному це міцні дружні стосунки. Козеріг чекає, що хтось зробить перший крок і захоче дізнатися його краще, в той час як Леву це просто не потрібно. Між представниками цих знаків часто виникає повагу, яку вони демонструють один одному на шанобливій відстані, не поспішаючи зближуватися. «Половинкам» цих людей можна не боятися зрад: у Левиці і Козерога мало особистого інтересу один до одного. Любовний союз між ними складеться тільки з розрахунку.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *