Сумісність Лев (жінка) — Лев (чоловік)

Це найбільш яскрава і помітна пара в будь-якій компанії. Вони ведуть себе з гідністю, і в той же час веселі і привітні.
У зовнішній житті вони завжди виявляються переможцями. Це міцно утримує Львів поруч — вони люблять успіх. Інакше два Лева давно розлучилися б — в їх внутрішнього життя і взаємини надто багато труднощів і протиріч.

Сумісність Львів: як спокусити чоловіка-Лева?
Левиця приверне Лева елегантністю, царськими манерами і одночасно веселим і доброзичливим характером. Леви не люблять слабаків істеричок і нудних, бляклих жінок. Їм подобаються веселі, оптимістичні і сильні люди. Він хоче, щоб спілкування з ним жінка раділа, щоб вона могла гідно оцінити його благородство і красиві залицяння, а не вываливала на нього купу своїх проблем. Левиця на людях, і тим більше на побаченні, завжди на висоті. Вона не дозволяє собі поганого настрою. Будь сюрприз, який влаштує їй Лев, буде прийнятий із захватом. Важлива сексуальна складова відносин. Інтим двох Левів може бути приголомшливий, а може виявитися зовсім поганий — якщо обидва Лева егоїстичні і схильні до самозамилування. Але це з’ясується, коли вже почнуться стосунки, а от для завоювання Лева демонструвати сексуальний темперамент і сексапільність потрібно обов’язково: Лев не встоїть перед такою розкішною жінкою як Левиця.
Як виглядає ідеальна пара: чоловік і жінка-Леви?
З боку це яскрава і гарна пара. Гарний настрій, впевненість у собі і почуття власної гідності — ось що випромінює пара Левів. Вони доброзичливі, ніколи не скандалять на людях, заряджають людей оптимізмом. Якщо з допомогою синастрии заглянути, що відбувається у них вдома, між ними двома, то буде видно така картина: Леви часто сперечаються один з одним. Вони не припиняють боротьбу за владу. Здатися — не в характері Лева навіть в самій ідеальній парі. Але ця боротьба давно перетворилася для них у захоплюючу гру. Вони не ранять гордість один одного і не дозволяють собі грубощів і непробачних вчинків. У них активне сексуальне життя, обидва пристрасні і краще задовольняти свої апетити один з одним, а не шукають гострих відчуттів на стороні. Левиця в ідеальному союзі з чоловіком-Левом знаходить того, хто, з одного боку, сильний і готовий її захищати, з іншого — не стає войовничим мачо, а залишається джентльменом і не втомлюється балувати свою жінку. Лев в союзі з Левицею отримує гідну супутницю: розумну, красиву і розуміючу.

Які бувають складності в союзі жінки і чоловіки-Львів?
Основна складність у відносинах Львів пов’язана з їх основними рисами характеру: гордістю, впертістю, владністю і самолюбством. Вони постійно борються за лідерство. Ні чоловік, ні жінка цього знаку не вміють поступатися. Їх легко зачепити гордість, а прощати чи, навпаки, вибачатися вони не люблять і не дуже вміють. По-перше, кожен з них чекає, що саме їм будуть захоплюватися, що тільки він в парі гідний компліментів, що навколо нього повинно крутитися все в домі. Партнер, на їх думку, повинен до них пристосовуватися і поступатися. У цьому — друга проблема (або інша сторона тієї ж проблеми): Леви непоступливі. Якщо їх інтереси конфліктують, ні один не зможе ними поступитися. А добиватися свого Леви можуть довго і наполегливо. Часто суперечки Львів набувають хронічного характеру і вони звикають жити в обстановці постійної напруги. Це шкодить і їх соціальним успіхам, і сексуальної сумісності, і псує їх характер.

Як зберегти мир в домі жінки і чоловіки-Львів?
Льву не можна перемагати в цій «війні». Якщо Лев, хоч чоловік, хоч жінка, наполягатимуть на своєму і придушать партнера, то замість нього отримають його бліду тінь: істеричного, мстивого і посередньої людини. Переможений Лев або озлобиться і перетвориться на домашнього тирана і істерика, пакостящего по дрібницях, або згасне, втратить індивідуальність, стане відчувати себе нікчемністю. Але уникати суперечок і ламати себе, постійно поступаючись партнеру, теж не потрібно. По-перше, сяде на шию. По-друге, це — війна з собою, з таким же Левом, якому потрібні перемоги, успіхи і похвали. Що ж робити? Спори Львів можуть замість проблем приносити пожвавлення у відносини. Леви люблять боротьбу, вона не дає їм нудьгувати. Головне — боротися з дотриманням ввічливості, поважати один одного, чергувати «військові дії» з компліментами і похвалами партнеру. Іноді конфлікт можна пом’якшити сексуальної близькістю, але не використовувати її як єдиний спосіб примирення.

Сумісність жінки і чоловіки-Львів в роботі
Це — чудова пара. Вони честолюбні і енергійні. Працювати погано — нижче гідності Лева. Їх сміливість у ділових питаннях допомагає працювати дуже ефективно. Мінуси такого союзу — любов до глобальних проектів і небажання зв’язуватися з дрібницями.

Сумісність жінки і чоловіки-Львів — колег або партнерів
Це — чудовий союз для ділового партнерства. Вони будуть починати великі, масштабні проекти і сміливо їх реалізовувати. Їх не лякають невдачі і конкуренти, крім запалу у них вистачає і витривалості, щоб не «здутися» при перших же невдачах. Гірше, якщо Леви — колеги. Між ними буде боротьба за увагу начальства, бажання приписати собі всі успіхи і конкуренція.

Коли жінка — начальник, а чоловік — підлеглий

Це непоганий союз. Жіноча мудрість підказує Левиці не вимагати і підкоряти, а розташовувати до себе людей. Тому її розпорядження будуть сприйматися самолюбивим чоловіком-Левом нормально. Вона вміє керувати, не ранячи його гордість.

Коли жінка — підлегла, а чоловік — начальник
Непоганий діловий союз. Чоловік-Лев досить сильний і Левиця не стане боротися з ним за лідерство. Їй, можливо, доведеться не до душі його диктатура, вона буде змушена стримувати свій характер, але такий стиль керівництва допоможе в головному: утримає Левицю на підпорядкованій посади. Вона не зможе ігнорувати розпорядження начальника-Лева.

Сумісність жінки і чоловіки-Львів у дружбі
Леви добре дружать між собою. Вони легко знаходять спільні інтереси, їх часто можна зустріти на різних заходах, виставках та в місцях розваг. Вони обожнюють яскраві свята і веселощі, люблять бути в центрі уваги. Незважаючи на те, що чоловік-Лев рідко дружить з жінками, з Левицею він сходиться. Левиця не «вантажить» його проблемами, доброзичлива, вона завжди в гарному настрої. Їй теж подобається дружити з Левом: він не дає їй нудьгувати і добре розуміє її прагнення до світського життя і уваги. Якщо у Львова є особисте життя, то їх партнерам не варто боятися зрад: дружба двох Левів так сильна і щира, що рідко кому з таких пар приходить в голову змінити її інтимними або любовними відносинами.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *