Сумісність Лев (жінка) — Овен (чоловік)

Це чудесна, прекрасно сумісна пара. В обох багато темпераменту, гордості та інтересу до життя.
Вони ніколи не будуть нудьгувати один з одним. Часто любовний роман між ними нагадує палаючий вогнище. Якщо пара залишається разом надовго, крім пристрасті у них з’являється який-небудь загальний бізнес — їм потрібно кудись направляти енергію, інакше вони спалять один одного своїми почуттями.

Сумісність Лев-Овен: як спокусити чоловіка-Овна?
У знаку Овна слабка Венера. Тому Овни погано розуміють, що таке м’якість, жіночність, поступливість і слабкість. Їх ідеал жінки — сильна, пристрасна і темпераментна. Левиця заворожить їх з першого погляду. Її яскрава особистість і сильний характер — для Овна ознака «справжньої жінки». Його приведе в захват її енергійність, сміливість і впевненість у собі. Левицю ніяк не можна назвати слабкою, вона здатна підпорядковувати собі людей, а Овен відноситься до тих чоловіків, які цінують такий характер. Овен любить доглядати яскраво і палко, йому не подобається, якщо жінка у відповідь веде себе стримано і не показує почуттів. Якщо він не знаходить відгуку, то швидко остигає. Левиця не просто не приховує почуттів — вона виявляє їх драматично, театрально і перебільшено. Вона дуже чутлива до знаків уваги, і Овен бачить, що все, що він робить, вона помічає і віддає належне. Він розуміє, що його романтичні пориви не йдуть намарне. Живий відгук Левиці на залицяння робить її дуже привабливою для Овна.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Овен?
Це діяльні, енергійні люди. Вони, не соромлячись, демонструють свою любов на людях. Опинившись у компанії, Левиця і Овен здатні розігрувати «африканські пристрасті» з залицяннями, фліртом і бурхливими сварками з-за ревнощів. Тому їх не дуже люблять в гостях: вони звертають мало уваги на оточуючих. Левиця не проти зібрати данину захоплення і з інших присутніх чоловіків, але Овен пильнує і при перших «зазіхання» на його Левицю здатний влаштувати розгляди з «суперниками». Але наодинці цій парі теж бути приїдається. У них занадто багато енергії. Частина її вони витрачають на секс, який залишається пристрасним навіть через роки відносин. А частина направляють на яку-небудь спільну справу. Спільний бізнес Лева і Овна — часто зустрічається явище. В ідеальній парі люди довіряють один одному й тому не бояться поєднувати ділові зусилля і свої фінанси. Діти в парі бувають рідко: обидва не бачать своє покликання у ролі батьків. Якщо дитина і з’являється, то в дуже юному або, навпаки, в зрілому віці батьків і, як правило, тільки один.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Овна?
Обидва знака мають воістину вогненним темпераментом. Це приносить в пару пристрасть, сексуальний інтерес один до одного, яскраві динамічні відносини. Але цей же темперамент часто стає проблемою. В парі часті сварки і спалахи гніву. Ні Християнство, ні Лев не здатні поступитися. І якщо владність Овна хвилинна, він стукнув кулаком по столу, а через деякий час забув про причину суперечки, то Левиця буде вести себе зовні спокійніше, але стане домагатися свого планомірно і довго — поки не доб’ється. Вони насилу поступаються один одному навіть в дрібницях. А за великим рахунком в парі йде постійна боротьба за владу. Овен — природжений лідер. Він любить, щоб все було за правилами. Але Левиця теж не збирається поступатися і підкорятися! Але — мало того, що обидва непоступливі. Рівноправні відносини і визнання за партнером права діяти, як він хоче, теж недоступні цій парочці! Кожному потрібно підкорити собі партнера, зробити так, щоб той визнав себе веденим. А на це ні Овен, ні Левиця не здатні. Така боротьба може додати відносин вогню, але якщо почне вестися серйозно, то Овен і Лев можуть зламати один одного.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Овна?
Основа хороших взаємин у цій парі — повага один до одного. Чим успішніша Овен і Лев, тим більше вони будуть поважати свободу партнера. Це не скасує періодичних спорів, але змусить їх триматися в рамках. Левиця рідко йде на відкриту сварку перша. Вона може навіть поступитися в дрібниці, але кінцевий результат буде на її користь. Овен різкіше і вспыльчивей. Левиця повинна навчити свого Овна правильно проявляти активність, стримуватися, вести себе спокійніше. Інакше Овен може повести себе негарно (пам’ятаєте знамениту туфлю Хрущова, якій він стукав по трибуні ООН? Ось вже хто був Овен Баранів). Так що перше, що повинна робити Левиця — допомагати Овну розвиватися, виховувати в ньому манери і стриманість. По-друге, парі обов’язково потрібно знайти якусь справу. Обидва дуже енергійні, щоб витрачати енергію тільки на взаємини. Але можливість виплеснути енергію — не єдина перевага спільної роботи. Загальні ділові цілі згуртують пару, навчать Овна та Лева не сперечатися, а працювати в одному напрямку.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Овна в роботі
Це відмінна ділова пара. Обидва напористі, активні і сміливі. Вони не бояться ризику, люблять показати себе, володіють хорошою діловою хваткою. За справу беруться енергійно. Левиця більш терпляча та наполеглива, вона не дає Овну охолонути до розпочатого справі. Зате Овен менше боїться «втратити обличчя», і тому веде себе сміливіше і більше готовий на ризик.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Овна — колег або партнерів
Така пара здатна швидко і добре впоратися з будь-якою справою. Вони не люблять зволікати і працюють з ентузіазмом. Овен працює нерівномірно — за періодом піднесення настає спад і втрата інтересу до справи. Вогонь Левиці горить рівніше, вона працює довго в одному і тому ж діяльній, жвавому ритмі. Вони добре доповнюють один одного. Обидва проникливі у справах, у них є ділова інтуїція. Тому пара Овна і Левиці часто домагається успіхів у бізнесі.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Овен — підлеглий
Це хороше поєднання. Овен любить лідирувати і не кожен начальник знайде з ним спільну мову. Левиця терпляча, вона зможе вибудувати ситуацію у свою користь, так, що Овен з часом почне її поважати. Левиці-начальниці симпатичний ентузіазм і сміливість Овна. Овну легко працювати з начальницею, яка не дає йому нудьгувати.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Овен — начальник
Овен-начальник прямолінійний, не терпить ледарів і присікає плітки і інтриги. Такі умови на роботі Левицю влаштовують. Овен щедрий на похвали, і вона намагається показати себе в кращому світлі. Овен особливо гарний на місці боса — він накреслює завдання і тут же переходить до наступної, а Левиця уміє закінчити розпочате.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Овна в дружбі

Лев і Овен легко знаходять спільну мову. Обидва люблять активний відпочинок. Іноді їх смаки розходяться — Овен любить «простіші», а Левиці хочеться блищати. Але це дрібниці, які не заважають дружнього взаєморозуміння. Овен в дружбі з Левицею набуває розуміє співрозмовника, який буде підбадьорювати його в періоди спаду активності. Левиця знаходить в Овні друга, з яким не доводиться нудьгувати. Між ними легко може початися роман, навіть якщо у них є партнери. Тому їх «половинкам» варто бути уважними. Легка інтрижка імовірна найчастіше, у Овна та Лева сильний фізичний потяг один до одного. А ось серйозні стосунки почнуться тільки в тому випадку, якщо у них з’явилися спільні цілі в житті, і ці цілі не знайшли відгуку у їх партнерів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *