Сумісність Лев (жінка) — Рак (чоловік)

Це вкрай непросте поєднання. Навіть якщо спочатку все буде гладко, рівно і безконфліктно, пізніше неминуче проявляться відмінності і неминуче виникнуть розбіжності.

Сумісність Лев-Рак: як спокусити чоловіка-Рака?
Левиці можуть навіть не звернути уваги на Раку, який здасться їм якимось нудним і млявим, незважаючи на притаманне йому приголомшливе почуття гумору. Тому ініціатором початку відносин зазвичай виступає чоловік-Рак, осаждающий жінку-Лева з завидним терпінням до тих пір, поки та не зволить звернути на нього свій царствений погляд. Але часто за такою поведінкою Левиці варто не справжнє байдужість, а правильна стратегія завоювання Раку. Раку подобаються жінки, які будуть належати тільки йому. Вони скромні й милі, і не схожі на царствених яскравих Левиць. Так що навіть якщо насправді Рак зацікавив Левицю, їй варто вести себе так, ніби відносини її не цікавлять: Рак, незважаючи на чутливість і вразливість, любить завойовувати сам, а від жінки для серйозних стосунків чекає скромності. У цієї пари цікаві сексуальні відносини: Рак дуже ніжний і тонко відчуває бажання партнерки, а жінка-Лев пристрасна і темпераментна. Хвилююче поєднання Води і Вогню.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Рак?
Жінка-Лев і чоловік-Рак пронесли свою любов через всі труднощі і навчилися поважати один одного, іноді відмовлятися від гордині (Лев) і уразливості на порожньому місці (Рак). Левиця в сприятливому союзі стане більш мудрою і терпимою, а Рак навчиться у неї сміливості і рішучості. Левиця повинна усвідомити, що лідером в їх союзі буде Рак, і прийняти це. Так, цей скромний приємний чоловік звик непомітно, повільно, але вірно домагатися свого, і принципово важливі для цього союзу рішення все одно буде приймати він. Жінка-Лев навіть не зрозуміє, як саме він доб’ється бажаного, тому що Рак воліє діяти непомітно, а не кидати відкритий виклик. Це може обескураживать її і збивати з пантелику: адже вона звикла сама бути лідером. Однак якщо Левиця зрозуміє, що вона може координувати дії Раку, вона заспокоїться, від чого виграють обидва партнера. Два таких різних людини ніколи не зможуть повністю зрозуміти один одного, і завжди будуть залишатися загадкою для свого партнера. Це обіцяє багато труднощів, але за умови, що двоє люблять один одного, гарантує постійну свіжість і новизну відносин.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Рака?
Складності виникнуть після того, як представники цих знаків Зодіаку вирішать жити разом. Левиця скоро виявить, що Рак воліє проводити вечора вдома, в компанії своєї жінки або близьких людей, в той час як вона сама любить блищати на публіці. Пізніше виникнуть сварки, коли жінка-Лев відчує непомітне тиск і натяки Раку на те, що непогано б частіше з’являтися вдома, ніж на роботі. Робота дуже важлива для Левиці — Раку доведеться змиритися з цим, відмовившись навіть від спроб скоригувати робочий графік та плани своєї обраниці. Гостро стоїть в цій парі і фінансове питання: часто Лев не може зрозуміти економного Раку і вважає його занадто скупим. У свою чергу, Рак вважає багато витрати своєї супутниці марнотратством і викиданням грошей на вітер. А якщо Левиця витратить на «ось ці розкішні портьєри» заначку Раку, вибухне скандал. До речі, пристрасної, запальною Левиці доведеться стримувати запал і вибирати висловлювання під час сварки, особливо коли Рак заявить, що його мама ніколи не викидала грошей на вітер: родина для Раку – святе. Так що Левиці ніколи не варто ображати іншу частину святині (одна з частин, звичайно ж, сама Левиця, а інша — мати чоловіка-Рака).

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Рака?
Перш за все, сісти і подумати: чи справді Ви любите цю людину? Якщо відповідь позитивний, то всі проблеми вирішувані. Раку і Левиці варто відверто розмовляти один з одним, тактовно вказуючи на недоліки та висловлюючи невдоволення діями обранця. Ключове слово — самозречення. Обом партнерам доведеться піти на поступки і переглянути деякі погляди. Чудово, якщо обидва знайдуть одне захоплення на двох: подорожі, фотографія або театр — тоді їм завжди буде про що поговорити і буде легше знайти компроміс між домашнім і світським способом життя. Також Рак повинен навчитися поважати роботу своєї Левиці й приборкати свої власницькі почуття. В іншому випадку не уникнути конфліктів на фінансовій ґрунті. Жінка-Лев повинна усвідомлювати, що Рак — власник, і всі її недоліки будуть прощатися, лише поки вона зберігає вірність. Зрада — те, чого Рак не прощає. Тепер питання: а чи варта шкурка вичинки? Відповідь: безумовно, варто. Мабуть, Левиці якраз потрібен такий вірний, надійний і турботливий чоловік як Рак, який буде її обожнювати і захоплюватися її сяйвом, не піддаючись її напору.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Рака в роботі

Нейтральне поєднання. Ці люди можуть непогано працювати разом, проте їм рідко вдається відчути цілі і прагнення один одного і налаштуватися на одну хвилю, незважаючи на те, що обидва прекрасні працівники.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Рака — колег або партнерів
Вони не розуміють один одного, хоча спокійно і нейтрально спілкуються. Буде краще, якщо кожен зайнятий своєю справою, або вони будуть працювати в сусідніх відділах: тоді не виникне конфліктів із-за надмірної наполегливості і самовпевненості Лева.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Рак — підлеглий
Дуже гарне поєднання. Левиці подобаються старанність і працьовитість Раку, його оптимізм і доброзичливість. Вона може бути впевнена, що цей працівник донесе до неї всю інформацію і ніколи не підведе. Однак не варто чекати від нього вогню або ініціативності Овна, адже це Рак.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Рак — начальник
Левиці подобається її суворе, але справедливе начальство, яке, відзначивши її організаторські здібності, дозволить їй просуватися вгору по кар’єрних сходах. Часто буває так, що з часом Левиця займає місце свого начальника.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Рака в дружбі
Найчастіше вони дружать не тому, що у них схожий спосіб життя і інтереси, а тому, що можуть надати один одному потрібну моральну підтримку. Це дуже незвичайне, але інтригуюче поєднання. Рак дає Левиці підтримку і співчуття, він готовий безкорисливо їй захоплюватися, піднімаючи настрій і самооцінку. Левиці треба, щоб її хвалили, а Рак-один уміє бути вдячним і охоче визнає гідності Левиці і важливість її допомоги. Вогонь і натхнення з боку Лева роблять життя Раку цікавіше і не дають йому загрузнути в болоті. Якщо у цих людей є загальні інтереси, вони ніколи не набриднуть одне одному. Сварки будуть, але дружбу це не зіпсує. А ось їх «половинкам» можна не боятися зрад: тяжіння Левиці і Раку не настільки сильне, щоб від дружби їм захотілося перейти до романтичних відносин.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *