Сумісність Лев (жінка) — Скорпіон (чоловік)

Це прекрасний союз сильних, гордих і владних людей. Вони гідні один одного і стають чудовою парою.
Незважаючи на часті сварки, вони обидва вірні обранцю і залишаються разом на все життя. Цю пару поважають і цілком справедливо побоюються.

Сумісність Лев-Скорпіон: як спокусити чоловіка-Скорпіона?
Скорпіону сподобаються такі риси Левиці як сила духу і гордість. Він цінує сильних людей, а в пару собі вибере тільки рівну їй по силі жінку. Левиця нічого не боїться, вона честолюбна, як і сам Скорпіон. Зарозумілість Левиці і владність Скорпіона на якийсь час можуть зробити їх конкурентами, поки обидва не зрозуміють, що разом їм бути вигідніше, ніж змагатися. Обидва викликають один у одного захоплення. Його в почуттях Скорпіона до Левиці, мабуть, більше, ніж любові. Отже, щоб завоювати Скорпіона, Левиця повинна захоплювати його своєю силою, честолюбством і авантюризмом. Ще у стосунках має бути багато сексу. Скорпіон дуже темпераментен, і вогняна Левиця йому відмінно підійде. Скорпіону не подобаються як слухняні і спокійні, безвідмовні жінки, так і ті, хто фліртує, заманює, але самого інтиму уникає. Левиця в сексуальному поведінці чудово поєднує пристрасний темперамент з умінням фліртувати і провокувати. Вона робить сексуальний зв’язок з нею ненудним, хвилюючою, але ніколи не маніпулює сексом.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Скорпіон?
З боку Левиця і Скорпіон гармонійно виглядають разом. Вони ведуть себе з гідністю, обидва сильні і навіть небезпечні. З цією парою вважаються. У них мало друзів: вони й самі воліють тримати людей на відстані, і не всім оточуючим подобається їх гордість і честолюбство. Але зате з ними завжди вважаються. Часто разом пара з’являється в діловому житті і на важливих суспільних заходах. Скорпіон у цьому союзі знаходить таку ж страсну і сильну жінку, як і він сам. На відміну від Скорпіона, Левиця відмінно управляє своїми емоціями і стримує сверхэмоциональные руйнівні пориви Скорпіона. З нею у нього куди більше шансів на цікаву, але безпечне життя. У неї немає тяги до саморуйнування, як у Скорпіона, і вона вміє направити його неспокійний характер в конструктивне русло. Сама вона в захваті від Скорпіона — нарешті поруч чоловік, якого можна поважати і слухатися. Це те надійне плече, в якому вона впевнена і до якого буде тулитися в моменти негараздів.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Скорпіона?
Головна трудність пари — в упертості обох. Їх впертість — це, мабуть, ще гірше, ніж їх ревнощі. Адже, добре розуміючи власницький характер партнера, обидва швидко позбуваються від провокаційної поведінки, якщо дорожать відносинами. А впоратися з впертістю вони не можуть (може бути, тому, що не вважають це проблемою). Якщо Левиця хоче одного, а Скорпіон — іншого, ніхто з них ні за що не піде на поступки. Кожен готовий бути поблажливим і радувати коханої людини, але якщо ідея подається як ультиматум, а не як прохання, то вони не зроблять жодного кроку назустріч. А найгірше, що їх упертість «затяжний»: з якогось приводу вони можуть воювати роками. Важко доводиться їм і тоді, коли вони посварилися. Адже ні Лев, ні Скорпіон не стануть миритися першими.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Скорпіона?
Вирішувати цю проблему потрібно одночасно двома шляхами. Перше: парі обов’язково потрібно домовитися, хто в яких сферах життя приймає остаточне рішення. І нехай він прийме його неправильно — з нього і попит, а другий може лише радити, але ні в якому разі не наполягати і не тиснути на партнера. Наприклад, за Левицею — остаточне рішення про те, куди пара ходить відпочивати, а за Скорпіоном — кого зі знайомих кликати в гості. Друге: якщо потрібно, щоб партнер вступив у Ваших інтересах, його потрібно просити. Ні Лев, ні Скорпіон не злі, особливо близьким і коханим людям. Вони з радістю поступляться, якщо за це їх подякують і поступка буде не ознакою слабкості, а знаком щедрості і поблажливості. Обидва куди більше хочуть, щоб кохана людина їх цінував, ніж наполягати на своєму.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Скорпіона в роботі

Це відмінний діловий союз. Вони разом досягають великих висот. Обидва сильні, владні і честолюбні, якщо вони працюють в одному напрямку і підтримують один одного, гідних конкурентів у них немає.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Скорпіона — колег або партнерів
При роботі в одному колективі між Левом і Скорпіоном може йти запекла конкурентна боротьба. Завдання начальства в цьому випадку — показати їм вигоди від співпраці. Підтримуючи один одного, вони впораються з будь-якою роботою. У спільному бізнесі пара жорстко націлена на успіх і здатна розтоптати будь-яких конкурентів.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Скорпіон — підлеглий
Це хороший діловий союз, якщо Левиця зуміє зацікавити підлеглого своїми проектами, і він переконається, що досягнення успіху неможливе без співпраці з начальницею. Інакше неминуче прийде момент, коли Скорпіон захоче зайняти її місце.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Скорпіон — начальник
Це відмінне поєднання. У Скорпіона багато сили, але він більш проникливий, ніж Левиця, і вміє нею маніпулювати. Якщо маніпуляції спрямовані на користь справі, то Левиця від них не постраждає. При цьому Скорпіон не забуває давати їй те, чого вона чекає від роботи: визнання, захоплення і постійне порівняння з іншими співробітниками в її користь.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Скорпіона в дружбі
Це хороша дружня пара. Не важливо, чим вони захоплюються і чи збігаються їхні інтереси: їх дружба рідко залежить від спільних хобі. Ні, це — насамперед союз двох сильних людей, які не знаходять собі рівних по силі серед оточуючих. Левиця і Скорпіон відмінно розуміють один одного, поважають чужу силу характеру і честолюбство, підтримують у важку хвилину не порожнім співчуттям, а активною допомогою. Завдяки їх постійному характері вони дружать довгі роки. Чи можуть вони змінити один з одним своїм «половинкам»? В принципі, так. Обидва живуть за принципом «Моє тіло — моє діло», їх може утримати від зради порядність, але не страх перед тим, що інтрижка розкриється. Поважаючи один одного, легкий роман вони не заведуть, а ось «одноразовий» інтим з цікавості або ж міцна любовний зв’язок з розривом колишніх відносин можливі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *