Сумісність Лев (жінка) — Стрілець (чоловік)

Відносини можливі за умови, що обидва партнери володіють високим моральним рівнем і щиро люблять один одного, інакше їх чекають постійні конфлікти, нездорове суперництво і почуття ураженого самолюбства.
В цьому союзі жінки-Лева часто доводиться брати на себе роль наставниці і втихомирювати невгамовну енергію Стрільця.

Сумісність Лев-Стрілець: як спокусити чоловіка-Стрільця?
Левиці часто привертають увагу Стрільця упевненістю в собі, ентузіазмом і незалежністю. Питання в тому, чи притягнуть Левицю залицяння чоловіка, народженого під цим знаком Зодіаку: жінку, що звикла до королівського обходженню, може дратувати, що цей щедрий, веселий, енергійний і дотепний чоловік поводиться з нею, як з молодшою сестрою. Він може відпускати недоречні жарти, зачіпати дивні теми — якщо це відбувається, не сумнівайтеся: Стрілець намагається Вас захопити. Якщо Вас привабили ці дивні залицяння, незабаром Ви виявите, що у вас багато спільного: ви обидва обожнюєте розкіш, спілкування і подорожі — у вас, безсумнівно, знайдеться кілька спільних хобі. А найголовніше, ви дивіться в одному напрямку. У них чудовий секс: вони розуміють один одного як ніхто інший, з першого погляду, з першого дотику. Обидва цінують пристрасть і обом важливо відчувати себе бажаним і ніжно улюбленими.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Стрілець?
Їм було непросто відмовитися від помилкової гордості і бажання підкорити собі партнера, однак вони це зробили і багато чому навчилися один в одного. Успішні пари — наочна ілюстрація випадку, коли жінка виходить заміж за лейтенанта і робить з нього генерала. Часто йде розширення соціальних горизонтів одного партнера за рахунок іншого. Тут вирують шалені пристрасті, але в той же час присутні глибокі почуття і розуміння: обидва дуже схожі, Стрілець лише неусидчивее, дурашливее і безпосередніше. Після довгих років спільного шлюбу їхні почуття одне до одного не холонуть, і Стрілець стає більш «одомашненным», посидючим і спокійним, а Левиця — більш чуйною, поблажливою і чесною в оцінці власних можливостей, обидва позбавляються від зайвого деспотизму і гордині. У жінки-Лева і чоловіка-Стрільця рідко буває багато дітей: дитина частіше всього один, зате улюблений і досмотренный. Сім’ї у них виходять дуже сонячними, нехай і з конфліктами, але в них є справжня любов, і люди щиро готові прийти на допомогу один одному.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Стрільця?
У період притирання Левицю може дратувати жартування Стрільця над її недоліками, адже, на думку Левиці, у неї немає недоліків… або кохана людина не повинен їх помічати. Роздратування — нормальна реакція Левиці на іронію та самоіронію Стрільця. Роздратування жінки цього знаку може викликати незручне прагнення Стрільця надати їй заступництво, а також його ревнощі при тому, що сам він не вважає дрібні інтрижки і флірт зрадою. Нерозуміння і неприйняття Стрільцем продуманого їй плану, його прагнення вийти з-під контролю також виводить жінку-Лева з себе. Непросто і Стрільцеві: він жадає захоплення від своєї партнерки, яке вона не може йому дати, якщо чує і цікавиться лише собою. Чоловік, народжений під цим знаком, недоотримавши свою порцію захоплення і зацікавленість, може замкнутися в собі або почати шукати розуміння на стороні.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Стрільця?
Корінь всіх проблем в цій парі — егоїзм і гординя. Здається, що цим особливо «грішить» Левиця — але насправді Стрілець теж досить егоїстичний в тому, що вважає свою думку і свої переконання єдино правильними. Якщо обидва навчаться думати про інше, навчаться слухати партнера, не ображатися на очевидні істини і відмовляться від бажання підпорядкувати собі іншу людину, Левицю і Стрільця чекає довге і щасливе сімейне життя. У цієї пари в кінці залишаються по-справжньому незабутні спогади про щасливі моменти разом.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Стрільця в роботі
Відмінне поєднання для роботи в сфері реклами, туризму та мистецтва. В інших випадках цю пару може підвести зайва самовпевненість і нелюбов до паперової роботи і скрупульозних підрахунків результатів того чи іншого прийнятого рішення.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Стрільця — колег або партнерів
Здорова конкуренція і перетягування ковдри на себе неминучі, однак результатів вони досягають приголомшливих.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Стрілець — підлеглий
Прекрасне поєднання. Леви — природжені начальники і зможуть знайти підхід до Стрільця, не вимотуючи його бюрократією і зайвими причіпками, що дасть змогу підлеглому працювати ефективніше. Одне з найбільш вдалих для Стрільця поєднань: він щиро поважає начальника-Лева і багато чому у неї вчиться, хоч і кепкує з начальницьким самовдоволенням.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Стрілець — начальник
Непогано. Лева може зачепити нетактовність і різка критика Стрільця, у принципі не знає таких слів як «тактовність» і «стриманість», проте Лев і Стрілець поважають професійні навички один одного.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Стрільця у дружбі

Між представниками цих знаків Зодіаку може виникнути міцна, палка і світла дружба. Лев образиться, коли Стрілець зустрінеться з ним «по справі», Стрілець образиться на те, що образився Лев, і вони поругаются, а потім, звичайно ж, помиряться і Лев захопитися невгамовністю Стрільця, а Стрілець — манерами Лева. Їм завжди приємно і не нудно проводити разом час і завжди є, що згадати, і те, про що нікому крім них двох, знати не варто. Чи потрібно їх «половинкам» боятися зрад? На жаль, так. Між цими двома дружба в будь-який момент може перейти в яскравий роман.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *