Сумісність Лев (жінка) — Телець (чоловік)

Цей союз вважається невдалим з-за різного ставлення Левиці і Тельця до грошей.
Насправді, є декілька хитрощів, які допоможуть їм зрозуміти один одного. Якщо незгоду у фінансовій сфері йде, така пара стає міцною і щасливою. Основою їх спілки часто буває фізичне тяжіння один до одного.

Сумісність Лев-Телець: як спокусити чоловіка-Тельця?
Тельці — спокійні і доброзичливі чоловіки. Вони не люблять істерик і примх. Царствена Левиця з її світлим, доброзичливим характером і оптимізмом їм неодмінно сподобається. Суперечності їх характерів вони відчують пізніше, а спочатку Телець буде захоплений гарної, сповненої почуття власної гідності і веселою жінкою-Левом. Коли Левиця не в настрої, вона примхлива і може влаштовувати показові, демонстративні істерики. Якщо вона хоче завоювати Тельця, то цю сторону своєї натури від нього потрібно приховувати. Зовнішність Левиці теж у смаку Тільця. Левиці енергійні, сповнені життєвих сил, а Тельців приваблюють жінки з гарним здоров’ям. Навіть якщо Левиця насправді не так вже фізично міцна, її життєлюбність справляє саме таке враження. Створити образ повноти життєвої енергії допомагають і волосся — у Левиць часто вони бувають розкішними, здоровими і густими. Волосся Левиці призводять Тільця в повний захват.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Телець?
Лев і Бик належать до найбільш стабільним знакам Зодіаку. Вони постійні у своїх смаках, почуттях і способі життя. Якщо пара впоралася з нерозумінням і різницею характерів, то потім мало що порушить їхнє спільне життя. Обидва високо цінують всі постійне, тому дорожать міцними відносинами і вірні партнеру. Які випробування не приносила б їм доля, вони будуть боротися з ними і захищати свій союз. Навіть якщо в парі трапилася серйозна сварка, зрада, зникла любов, все одно Левиця і Телець будуть зберігати стосунки до останнього. Телець у відносинах з Левицею знайшов людину, приносить у його дім радість. Вона доброзичлива, весела і енергійна. Телець любить гарний затишний побут, а Левиця вміє облаштувати повсякденне життя зі справжнім шиком. Скупуватий Телець поруч з Левицею бачить, що його гроші не йдуть в нікуди, що вони приносять велику користь, переходять у розкішні і красиві речі. Левиця щедра і часто виявляється без грошей і соціальних досягнень з-за того, що розкидається шансами. Телець допомагає їй не захопитися, не розгубити все, що у неї є — адже він ощадливий не тільки в грошах, але і в інших питаннях.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Тельця?

Перші проблеми у Левиці і Тельця почнуться в зв’язку з грошима. Телець економний, він не кидає грошей на вітер і багато працює. Левиця теж не бездельница, але їй у роботі важлива самореалізація, а Тельцю — заробіток. Левиця ставиться до грошей зовсім не так, як Теля. Вона чекає від нього щедрості. Дорогі подарунки і відпочинок для неї — обов’язковий атрибут любові. Вона витрачає гроші, на думку Тільця, на дурницю. Їй подобається розкіш. Вона здатна на щедрі жести по відношенню до абсолютно стороннім людям. Тельцю не подобається марнотратство Левиці, а їй — його економність. Телець може скупитися на квіти, відпочинок в тих розкішних місцях, де Левиця любить бувати, на світські тусовки. Його практичні подарунки. Він може подарувати потрібну річ, може оплатити відпочинок на курорті з гарним кліматом і прекрасним обслуговуванням, але при цьому пошкодує витрачатися на дорогий пафосний ресторан, вся цінність якого — в престижі.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Тельця?
Помилка деяких жінок у стосунках з Тельцем в тому, що вони починають витрачати гроші на те, що повинно сподобатися Тельцю. Вона витрачає на покупки для Бичка, для того, щоб на столі були делікатеси, а в домі — розкішні речі. Але Телець не схвалить таких витрат у будь-якому випадку. Якщо Левиця не може утриматися від придбання дорогої розкішної речі, то правильним буде не пояснювати Тельцю, що йому вона теж згодиться/сподобається, а попросити її у Тельця в подарунок і віддячити захопленням, щирим захопленням і гарним настроєм. Левиця вміє приймати подарунки так, що їх приємно дарувати. Тельцю сподобається бути щедрим в її очах. Одночасно не завадить вчитися у Тельця поводження з грошима. Телець не скупий, на хорошу і потрібну річ він грошей не пошкодує, і Левиця завдяки йому навчиться відрізняти справжню цінність від блискучої мішури. Швидше за все, їй доведеться забути про букетах, непотрібних сувенірах і устрицях до вечері, зате на хороший відпочинок, смачну ситну їжу, якісний одяг Телець грошей не пошкодує.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Тельця в роботі
У Левиці і Тельця різні цілі в роботі. Левиці потрібно, щоб її виділяли, хвалили, вона любить організовувати щось масштабне, а Тельцю найважливіше гроші і стабільність. Але обидва активні і неленивы в роботі, енергійно беруться за справу. Тому вони легко спрацюються, і будуть працювати до тих пір, поки їх цілі не розведуть їх в різні боки.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Тельця — колег або партнерів
Лев і Телець симпатичні один одному енергійністю і тим, що не бояться роботи. Якщо Телець не буде заважати Левиці отримувати свою частку захоплення і похвали від начальства, і залишить їй представницькі функції в бізнесі, то вони будуть плідно працювати. Левиця, в свою чергу, повинна не заважати Тельцю заробляти.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Телець — підлеглий
Це — хороший діловий союз. Левиця любить блищати, вона хороша в ролі начальника. До підлеглих, якщо ті з нею не сперечаються, вона щедра — а Телець не буде сперечатися і виявить неабияку працьовитість, якщо йому будуть добре платити. Іноді Левицю дратує впертість, він не вміє «шукати підхід» до начальства, але це з лишком компенсується його надійністю і працездатністю.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Телець — начальник
Це — найгірша з можливих комбінацій. Левиця любить великі проекти, блиск і свята. Вона може затіяти велику справу, організувати основні моменти, а потім закинути його, надавши іншим допрацьовувати дрібниці. Вона любить, щоб її хвалили. Телець вважає, що нагорода за роботу виражається в тих грошах, які отримує працівник, а похвали — це вже зайве. А тим більше за недороблену роботу (саме так він сприймає невміння Левиці справлятися з дрібницями).

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Тельця у дружбі
Це дивна дружня пара. У них зовсім різний спосіб життя. Для Левиці спілкування з друзями включає спільні виходи в світ, розкішний відпочинок і яскраві розваги. Крім того, вона і в дружбі, якщо дружить з чоловіком, не забуває, що вона жінка і вимагає відповідного до себе відносини: подарунків, квітів, компліментів. Для Тельця друг — це той, хто не посягає на його гроші, з ким можна поспілкуватися та відпочити, не вкладаючись фінансово, Телець вибере корисний і економний відпочинок. Що їх тримає разом? Більша стабільність обох. Якщо обставини зблизили, здружили Левицю і Тельця, далі вони будуть дружити «за звичкою». Якщо вони не вільні, їх партнерам можна не боятися зрад: притягання між цими знаками не настільки сильне, щоб заради нього вони переступили через несхожість характерів, різні погляди на життя і звичку до вірності своєму партнеру.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *