Сумісність Лев (жінка) — Ваги (чоловік)

Це один з найбільш вдалих спілок. Він гармонійний і в той же час нескучен.
Люди в ньому відразу з першої хвилини тягнуться один до одного, але для ідеальних стосунків їм потрібно постаратися. Тому вони не набриднуть одне одному, їх любовний роман рухливий, динамічний і цікавий. Особливо це важливо для темпераментної Левиці, яка без бурхливого життя втомиться навіть від самих хороших відносин.

Сумісність Лев-Ваги: як спокусити чоловіка-Ваг?
Ваги щасливі, якщо можуть створити союз з сильною і активною жінкою. Їх тягне до темпераментним і сміливим красуням. У Левиці сміливості достатньо. Вона завжди в центрі подій, у неї активна життєва позиція. Дуже приваблює Терезів те, що активність Левиці не суетлива і надійна. Вона по-справжньому сильна людина, яскравий, енергійний і стійкий. Терези не люблять самотності, рано починають особисте життя і до моменту зустрічі з Левицею вже мають досвід і, як правило, сумний: по недосвідченості вони піддаються чарам сміливих, палких і необов’язкових жінок, які легко йдуть по життю, загоряються, влипають в проблеми, піднімають навколо себе суєту. Повна гордості і почуття власної гідності Левиця — справжня знахідка для Ваг. Йому потрібна жінка, в якій він буде впевнений, а Левиця якраз така. Важливу роль в спокушанні Ваг грає зовнішня привабливість Левиці. Вона виглядає чудово, незалежно від того, якими рисами її нагородила природа. А Терези — естети, їм важлива зовнішність жінки. Левиця їх не розчаровує.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Терези?
Вони привабливі та доброзичливі. Обидва володіють приємними манерами, м’якість Ваг врівноважує темпераментність Левиці, а чарівності їм обом не займати. Їх люблять у компаніях, вони часті гості будь-яких вечірок і свят. Ними можна милуватися — і тим, як вони виглядають, і їх відносинами. Левиця і Ваги не замикаються один в одному, вони ведуть активне ділове життя, люблять світські заходи і стають успішними. Ваги в цьому союзі отримує душевний спокій, він знає, що Левиця не зрадить. У цієї жінки не буває сім п’ятниць на тижні. У той же час з нею весело і цікаво, вона нескучна, любить те ж, що і Ваги. У них збігаються погляди на відпочинок, на побут, на сексуальне життя. Левиця від цього партнерства отримує чоловіка, який вміє говорити компліменти, який поступливий, м’який і в той же час йде до своїх цілей, не стає «ганчіркою» під впливом сильної Левиці. Хтось із них, або обидва, має гарну професію і робить кар’єру. Це забезпечує парі життя «на увазі» і активну взаємодію з суспільством, що обидва дуже люблять. Їх побут багатий і красивий. Вони багато уваги приділяють вихованню дітей. Як правило, дітей у них небагато — один-два, але до їх утворення і манерам вони ставляться з великою відповідальністю.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіків-Терезів?
У цієї пари мало складнощів, вони добре розуміють один одного, у них чудова психологічна сумісність. У житті їм теж супроводжує удача. Вони допомагають один одному досягти успіху і благополуччя, а не заважають. Тим не менше, проблема може бути і в цьому «раю». Чоловік-Терези любить подобатися. Він з усіма поводиться мило і неконфліктно. Це не означає, що він відмовляється від своїх цілей і всім поступається. Він домагається свого, але ні з ким не сперечається і не доводить свою точку зору. Для Левиці така поведінка виглядає лицемірством. Вона завжди чесна і відкрито повідомляє про свої наміри. А от зрозуміти, що насправді думає чоловік-Терези, складно. Один з одним вони не конфліктують: вони думають однаково і хочуть одного і того ж, так що Левиця відразу розуміє і відчуває, що у Терезів на душі. Але поведінка Ваг по відношенню до сторонніх може викликати у Левиці гидливість, вона — прихильник прямоти. Їй хотілося б, щоб Ваги не боявся озвучувати свою позицію.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіків-Терезів?
Для того щоб ця проблема перестала бути такою, Левиці потрібно стримати свою гордість. По відношенню до близьких жінка-Лев часто поводиться як диктатор, прагнучи насильно ощасливити їх. У цій же манері вона постарається зробити Ваг сміливіше і щирою. Вона буде тиснути на нього, переконувати, що висловлювати свою думку — не страшно, і навряд чи зрозуміє, що Вагами рухає не страх, а неприязнь до конфліктів. У Левиці будуть боротися дві риси характеру: бажання командувати близькими (з благих спонукань) і повага до особистості іншої людини. Якщо повагу пізно переможе, то відносини з Вагами будуть вже зіпсовані. Якщо ж Левиця з самого початку буде з повагою ставитися до права Ваг вести себе, як він вважає за потрібне, то це добре позначиться на їхніх стосунках. А згодом, під впливом сміливості і харизми Левиці, Ваги стануть активніше, рішучіше і прямодушнее. Але це трапиться тому, що Терезів «заразить» приклад Левиці, а не змусить її тиск.

Сумісність жінки-Лева і чоловіків-Терезів в роботі
Левиця за будь-якої офіційної розстановці сил буде в цій парі лідером, а Ваги — веденим. Це не дуже хороший діловий союз з точки зору ефективності, але він хороший для психологічного комфорту обох людей. Виняток — творчі роботи, шоу-бізнес та сфера реклами, де Ваги ні в чому не поступаються Леву.

Сумісність жінки-Лева і чоловіків-Терезів — колег або партнерів

Їм приємно працювати один з одним, особливо Ваг, за яких Левиця зробить всю роботу. Ваги — відмінні маніпулятори, і, якщо вони не хочуть працювати, то зуміють так повернути ситуацію, що працювати буде тільки Левиця. Якщо ж Ваги теж зацікавлені в роботі, то в Левиці вони знайдуть відмінну підтримку, а самі допоможуть їй не захоплюватися одним, а враховувати мінливі обставини і нову інформацію.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Терези — підлеглий
Це хороший союз. Левиці потрібно навчитися правильно використовувати потенціал Ваг. Його не потрібно кидати на амбразури», зате він буде незамінний там, де треба налагодити хороші відносини. Час від часу Левицю-начальницю буде дратувати лінь Ваг.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Терези — начальник
Це хороший союз, якщо Терези будуть підвищувати Левицю, хвалити її і довіряти їй вирішення важливих питань. Вона стане незамінним помічником боса-Ваг. Щоб стосунки складалися найкраще, Левиці потрібно іноді стримувати свій ентузіазм і кипучу діяльність.

Сумісність жінки-Лева і чоловіків-Терезів у дружбі
Це — чудовий дружній союз. Обом приємно проводити час разом і обидва поважають особистий простір свого друга. Левиця робить життя Терезів більш насиченим і цікавішим, Ваги вміють бути приємним супутником і співрозмовником, не змушуючи Левицю міняти свою поведінку, не ревнуючи і не вимагаючи від неї нічого. Це рівновага між збереженням особистого простору і хорошим розумінням один одного — запорука довгої дружби. Вони разом будуть брати участь у світських тусовках і події культурного життя. У них часто буває не тільки хороша психологічна сумісність, але й спільні інтереси. А ось «половинкам» цієї пари є про що хвилюватися. Навряд чи вони підуть на інтрижку, але виникнення серйозних почуттів один до одного можливо.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *