Сумісність Лев (жінка) — Водолій (чоловік)

Розлучення для цієї пари рідкість, якщо вони дійшли до офіційного оформлення відносин.
Тут дві протилежності знаходять один одного, утворюючи одне ціле, однак лише за умови, що Левиця відчуває в чоловікові-Водолії рівну їй особистість.

Сумісність Лев-Водолій: як спокусити чоловіка-Водолія?
Водолії люблять все загадкове, нове та цікаве, тому його притягнуть цікаві теми, нові оригінальні ідеї і незвичайна (в межах розумного і почуття стилю!) одяг. Водолій не ревнивий і проникливий, тому не варто намагатися фліртувати з іншими в його присутності або міркувати про те, чого Ви не знаєте або в чому не впевнені. Лев і Водолій часто проявляють один до одного інтерес, поступово переростає в бурхливий роман — настільки бурхлива, що про нього знають усі навколо. Важко передбачити, як складуться інтимні стосунки в цій парі, але найчастіше їх чекає щось неймовірне і цікаве. Незважаючи на сильне тяжіння в цій парі, партнерці доведеться докласти чимало зусиль, щоб Водолій зійшов до «формальностей» і запропонував своїй обраниці узаконити союз: Водолій ненавидить «бюрократію» і відповідальність. Якщо Левиця зіткнулася з цією проблемою, їй слід дати зрозуміти Йому, наскільки для неї важливий цей союз, а також переконати коханого, що після реєстрації їх спосіб життя не зазнає істотних змін, і його свобода залишиться при ньому.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Лев – чоловік-Водолій?
Вони виділяються з натовпу своєю любов’ю, гараздами та несхожістю на інші пари, чим нерідко викликають заздрість оточуючих. Вони люблять бувати в суспільстві і відвідувати публічні заходи, де Левиця блищить, а Водолій приголомшує підвалини своїми оригінальними ідеями. Їм цікаво розмовляти один з одним: вони дізнаються про щось нове і вчаться один у одного. Після довгих років шлюбу Лев навчиться неупереджено ставитися до критики, визнавати свої помилки і стане менш сприйнятливий до лестощів, а Водолій навчиться у Льва того, як дарувати тепло, і стане більш серйозно ставитися до даного їм слова. Можливо, Лев і Водолій ніколи не зрозуміють один одного до кінця, проте їх завжди буде тягнути один до одного, і до кінця своїх днів вони з подивом будуть виявляти один одному щось нове. Відмінне поєднання для сімейного бізнесу: можна бути впевненим, що ідеї Водолія будуть втілені в життя на найвищому рівні і принесуть непоганий дохід.

Які бувають складності в союзі у жінки-Лева і чоловіка-Водолія?
Обидва цікаві, розумні, оригінальні та чудові організатори, однак відмінності між ними колосальні. Так, Левицю обурить байдужість чоловіка-Водолія до громадської думки і незацікавленість в просуванні по кар’єрних сходах. Він не поспішає доводити їй свої почуття (чоловік-Водолій вважає зайвим пояснювати очевидне) — Левиця ображається і дорікає його в тому, що він її розлюбив. Він спокійно сприймає критику і не поспішає захищатися, чуючи образи — вона сприймає це як відсутність честі і гордості, тоді як насправді Йому просто байдуже на думку оточуючих, якщо він впевнений в собі і правильності своїх дій. Також Водолій ненавидить особисту відповідальність і обмеження його ілюзорної свободи, що здається Левиці проявом боягузтва. Ще одна проблема — відкритість Водолія для всіх, в той час як Лев воліє відкриватися лише близьким. Левиця — власниця, Водолій — ні, що також створює масу проблем, викликаючи ревнощі і невдоволення жінки-Лева, на відміну від свого обранця вважає скороминущу інтрижку зрадою. Можливі конфлікти на грунті фінансів: Водолії ненавидять жити в борг і взагалі просити, тоді як Лев часто живе в борг і вважає, що краще попросити, ніж в чомусь собі відмовити.

Як зберегти мир в домі жінки-Лева і чоловіка-Водолія?
Труднощі переборні, якщо обидва партнери навчаться приймати один одного такими, які вони є, не намагаючись перевиховати або щось змінити: все одно не вийде. Найкраща тактика — відвертість, так шанована Водолієм, і царствений левиний оптимізм. Замість того щоб дорікати супутника через його відмови гнатися за титулами та посадами, Левиці варто згадати про те, що Водолій — природжений борець, і саме за це вона його полюбила. Також варто визнати за Водолієм право на спокійне байдужість: це його природа, і Ви ніколи не дочекаєтеся від нього співчуття або потужної моральної підтримки, однак ця ж холодність допоможе Вам слушною порадою у важкі хвилини.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Водолія в роботі
Джерело:
https://astro7.ru/online-journal/astrologia/sovmestimost-lev-zhenshchina-vodolei-m.html
Водолій + Лев = Генерація божевільних ідей + бездоганна адаптація їх до реалій життя і втілення. Неймовірно плідний союз для сфери інноваційних технологій, мистецтва, бізнесу, але, на жаль, не виносить рутинної копіткої роботи (втім, Леви і Водолії рідко обирають для себе подібні професії).

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Водолія — колег або партнерів
Їх чекає успіх, якщо Лев відмовиться від марнославства і бажання «виїхати» за рахунок ідей Водолія.

Коли жінка-Лев — начальник, а чоловік-Водолій — підлеглий
Левиця — хороша начальник і майстер своєї справи, Водолій — прекрасний працівник, що знає собі ціну. Все буде добре, якщо Левиця стане більше довіряти Йому і буде надавати йому більше свободи дій, позбавивши при тому від прийняття відповідальних рішень.

Коли жінка-Лев — підлегла, а чоловік-Водолій — начальник
Начальник-Водолій — справжнє диво, яке допоможе Левиці піднятися по кар’єрних сходах, однак ніколи не варто намагатися його обдурити або підсидіти — проникливий Водолій миттєво розкусить Ваш задум.

Сумісність жінки-Лева і чоловіка-Водолія у дружбі
«І разом погано, і нарізно ніяк» — ця приказка про них. Лева і Водолія багато чого не влаштовує один в одному, проте їм цікаво разом. Левицю, яка бажає стати для кого-то особливою, буде дратувати рівне ставлення Водолія до всіх, а Водолія обурить заступництво Лева. При цьому вони часто проводять дозвілля в одних і тих же місцях (щоправда, з різною метою), ходять в гості і запрошують до себе одних і тих же людей, хочуть однакових речей. Тому, якщо вони не будуть намагатися «розгадувати» один одного, а залишать кожному більшу частку внутрішньої незалежності і особистого простору, ця дружба буде вдалою. Їх «половинкам» не варто боятися, що друзі раптом вирішать перейти до більш інтимних стосунків. Обидва горді для випадкової інтрижки, у них мало інтересу один до одного для серйозних відносин, а Водолій взагалі не змішує любов і дружбу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *