Сумісність Рак (жінка) — Риби (чоловік)

І Раку, і Рибам добре в цьому союзі.
Рак спочатку може думати, що вона була б щасливішою з більш сильним чоловіком. Але чим більший досвід спільного життя Ракиня набуває, тим ясніше розуміє, що навряд чи вжилася б з кимось, хто був би сильніше її, так само добре, як з м’якими мрійливими Рибами.

Сумісність Рак-Риби: як спокусити чоловіка-Риб?
Чоловік-Риби мріє про кохання. У той же час він практичний у тому, що стосується особистих інтересів, і готовий відмовитися від почуттів заради вигідного союзу, який забезпечив би йому матеріальне благополуччя. Йому здається, що поєднати ці дві потреби неможливо. Але це, здається, тільки до тих пір, поки він не зустрів жінку-Раку. Вона чутлива, мрійлива і розуміє Риб. Емоції для неї — така ж важлива частина життя, як і для Риб. Вони подібні за характером, обидва не агресивні, вразливі та чутливі. Крім того, у Ракіні є те, чого бракує Рибам: практична жилка. Вона розумна в побутових і фінансових питаннях. Риби це неодмінно оцінять. А ще гарною підмогою для завоювання Риб сексуальна сумісність цієї пари. Вони підходять один одному ідеально, в інтимній сфері у них багато ніжності і душевності, вони ніколи не «приїдаються» один одному.
Як виглядає ідеальна пара: жінка-Рак – чоловік-Риби?
Ці люди купаються в любові. Вони не втомлюються говорити один одному ніжні слова, уважні і дбайливі до потреб один одного. Ці пари ніколи не створюються з розрахунку, в них багато щирої любові. І Рак, і Риби поруч з подібним собі можуть не приховувати свою тонку, вразливу душу. Вони довіряють один одному і поділяються всіма мріями і переживаннями. Жінка-Рак може бути дуже сильною. Вона перестає бути вічним дитиною, що буває поруч з більш сильним чоловіком. Заради Риб вона здатна досягти багато чого, так що в підсумку виграють не тільки Риби, але і вона сама. Чоловік-Риби часто страждає від того, що дійсність груба і жорстока з ним. Жінка-Рак — це той чоловік, якого він знайшов однодумця і надійного друга. Завдяки їй Риби менше відчувають вразливість своїх повітряних замків. Рак не вимагає від Риб ділових успіхів, і тому замість вельми середніх «загальноприйнятих» успіхів Риби розвивають свої найкращі риси: милосердя, доброту і фантазію. В результаті вони стають неординарними особистостями, і до того ж бувають щасливі.

Які бувають складності в союзі у жінки-Раку і чоловіка-Риб?
Ці люди так добре розуміють один одного, що серйозні сварки між ними бувають дуже рідко. Іноді вони можуть ображатися один на одного, але, зрештою, все одно все прощають і миряться. Основна проблема пари знаходиться не всередині неї, а в зовнішньому світі. Обидва ці знаки дуже емоційні, дуже чутливі і погано пристосовуються до активного життя. Якщо складаються такі обставини, що потрібно прийняти раціональне і зважене рішення, обидва безпорадні. Ракиня сильніше Риб, але і вона живе серцем, а не розумом. Вона може, заради Риб, пересилити себе і взяти на себе відповідальність, але, якщо справа стосується не відносин (у чому вона мудра) і не грошей (де їй допомагає практична жилка і обережність), то її рішення виявиться неправильним. З віком і Рак, і Риби дізнаються межі своїх сил і намагаються уникати подій, які їм не по зубах. А ось юна пара часто робить неправильні кроки.

Як зберегти мир в домі жінки-Раку і чоловіка-Риб?
Рак і Риби так схожі, що і недоліки у них однакові. У випадку проблеми вони будуть підтримувати один одного морально, але обидва можуть не знайти конструктивного рішення. У такому разі їм, звичайно, потрібен хтось, хто зможе допомогти. Рак і Риби звикли жити усамітнено. Іноді вони бувають на людях, щоб набратися нових вражень, але душу перед сторонніми не розкривають і зближуються з людьми з працею. Вони не шанують гостей, у них багато знайомих, але мало близьких друзів. Риби частіше спілкуються з людьми, а Ракиня може повністю замкнутися. Якщо їй затишно в її будинку, і партнер радує згодою і розумінням, нічого іншого їй не треба. Але для того, щоб у важку хвилину парі прийшли на допомогу, потрібно не замикатися в собі. Стримане ставлення до стороннім — це розумно і правильно. Але Ракине потрібно навчитися довіряти нехай трохи, але надійним людям, розуміти важливість друзів у своєму житті і не ізолювати себе і партнера в чотирьох стінах. Якщо вона стане дружелюбніше, то в разі проблем друзі охоче допоможуть їй.

Сумісність жінки-Раку і чоловіка-Риб в роботі
Це хороший союз. Чоловік-Риби часто витає в хмарах, у нього є безліч ідей, він розвиває бурхливу діяльність, але не доводить почате до кінця. Жінка-Рак працьовита і надійна. Вона може утримати Риб, змусити їх реалістичніше ставитися до своїх планів, не ображаючи їх і не підрізаючи крила натхнення.

Сумісність жінки-Раку і чоловіка-Риб — колег або партнерів
Вони добре розуміють один одного. Взаємна допомога полягає в тому, що в спілкуванні один з одним, вони розслабляються і відпускають емоції. Коли вони працюють разом, це дає їм необхідний психологічний комфорт. У ділових питаннях жінка-Рак допомагає Рибам стати зібраніше і вселяє в нього впевненість. Риби, у свою чергу, готові безкорисливо допомогти в разі проблем, якщо це їм під силу.

Коли жінка-Рак — начальник, а чоловік-Риби — підлеглий
Це відмінна розстановка сил. Начальниця-Рак уміє змусити Риб працювати, зосереджуватися, займатися справою, а не витати в хмарах. При цьому вона тактовна, добре розуміє Риб і не зачепить їх гордість. Рак цінує Риб за м’який характер і проникливість. Він з півслова розуміє її ідеї. Часто Риби — єдиний працівник, якому вона довіряє.

Коли жінка-Рак — підлегла, а чоловік-Риби — начальник
Підлеглим важко зрозуміти, що на думці у начальника-Риб. З Рибами спрацюються далеко не всі. У нього є якісь свої, негласні критерії оцінки співробітників, причому ділові якості можуть виявитися далеко не найголовнішими. Ракиня прониклива, вона вміє зрозуміти Риб, сподобатися їм і, в разі проблем та інтриги в колективі, не потрапити в розставлені сіті.

Сумісність жінки-Раку і чоловіка-Риб у дружбі
Це дуже хороша дружня пара. Їх дружба заснована на однакових інтересах і схожість характерів. Обидва цінують ніжні довірчі відносини. Обидва дуже обережними і тактовними у дружніх бесідах, і стежать за тим, щоб не поранити почуття один одного. І Рак, і Риби намагаються дати одному психологічний комфорт. Вони уникають сварок і скандалів, обидва мирні і мрійливі. У спілкуванні один з одним їм не потрібно готуватися до оборони, «ухилятися» від критики та сарказму. Вони дуже трепетно бережуть почуття один одного. Риби в дружбі з Ракиней можуть розслабитися і побути мрійниками. Це особливо цінно тому, що більшість людей, в тому числі і самих близьких, чекають від Риб «чоловічої поведінки». Жінка-Рак теж дорожить дружбою: Риби — чи не єдиний знак, з чоловіками якого вона відчуває себе в безпеці. Якщо у них вже є любовні партнери, тим варто задуматися про своє ставлення до Раку і Рибам. При першому ж дискомфорт, тиск, жорсткості і Рак, і Риби здатні залишити того, з ким їм важко, і єднатися один з одним.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *