Татуаж брів – про це варто знати!

Татуажем називають перманентний (постійний макіяж). Хоча правильно було б назвати його полуперманентным.

Адже постійним цей макіяж залишається тільки протягом декількох років. Фарби, які використовуються для такого макіяжу, не забарвлюють тканини шкіри. Це микроимплантанты природного походження. 

Через 2-3 роки вони починають бліднути через регенерації клітин, а потім і зовсім зникають.
Багато хто ставить питання: чому ж не зробити «вічний» макіяж, офарбивши тканини шкіри? Досить знайти хорошого майстра, який точно зробить брови красивими, а не спотворить особа, і зробити макіяж раз і назавжди. Не варто цього робити. По-перше, від помилок ніхто не застрахований. По-друге, фарби, які забарвлюють тканини шкіри (їх використовують для постійних татуювань) з часом набувають зеленуватий відтінок. А навіщо вам зелені брови?
Деякі недобросовісні майстра, намагаючись заощадити на фарбі, роблять перманентний макіяж з використанням татуіровочних, а не татуажних фарб. Деякі роблять так, щоб клієнт нічого не помітив. Тільки через кілька років він починає підозрювати про це, коли брови набувають зеленуватого або червонуватий відтінок. Червоними брови стають з-за того, що майстер, вирішивши заощадити на фарбі, не купив коричневу фарбу для татуажу брів. Він отримав її шляхом змішування червоної фарби для татуажу губ з чорною фарбою для стрілок і татуювань. А цього робити не можна, оскільки частки пігментів різних фарб мають різну структуру і різні розміри, тому сходить фарба нерівномірно.
Таким чином, звертайтеся тільки в надійні компанії, де ви не зіткнетеся з подібними проблемами. Татуаж брів — не найскладніша, але відповідальна процедура, до якої потрібно поставитися серйозно.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *