Татуаж брів хною

Татуаж брів хною – косметична процедура, доступна для будь-якої жінки. 

Завдяки татуажу хною, вдається економити час, що виділяється на щоденний макіяж. Процедура є безпечною альтернативою апаратної коригування брів (перманентний татуаж), яка має безліч протипоказань, в тому числі, вагітність, період лактації і цілий ряд захворювань.До того ж татуаж брів хною можна якісно провести в домашніх умовах, так як процедура безболісна, не вимагає відточених навичок і легко піддається виправленню.Колір брів, пофарбованих за допомогою хни, може бути сірим, світло-коричневим або насиченим коричневим.

Татуаж хною в домашніх умовах

Безумовно, салонне виконання татуажу має важливу перевагу – малюнок брів, нанесений майстром, виглядає дуже природно. Але якщо є бажання і впевненість у власних здібностях, процедуру можна провести вдома самостійно.

Для виконання татуажу брів в домашніх умовах знадобляться:

 • фарба в пакеті;
 • рукавички для захисту рук;
 • білий косметичний олівець;
 • кисть;
 • скляний або фарфоровий посуд з невеликою кількістю гарячої води;
 • шматочки целофану;
 • евкаліптова олія;
 • дзеркало.

Алгоритм проведення процедури такий:

 1. Змішати в ємності фарбу з водою до стану кашки.
 2. Промальовувати бажані контури брів за допомогою білого косметичного олівця, при цьому важливо дотримати симетричність.
 3. Пінцетом вищипнути зайві волоски, оцінити результат своєї роботи.
 4. Промальовувати хною брови за наміченим контуру, колір брів буде залежати від кількості фарбувальної пасти і від того, нанесена фарба безпосередньо на шкіру (тоді брови будуть виглядати темніше), або тільки на кінчики волосся.
 5. Закрити промальовані брови поліетиленом.
 6. Зняти кінчиками пальців підсохлу фарбу з брів, можна при утрудненні змочувати ділянки брови евкаліптовим маслом.

Скільки тримається татуаж брів хною?

Як правило, татуаж на бровах хною, зроблений в домашніх умовах, тримається близько трьох тижнів, а салонний татуаж зберігається до п’яти тижнів за умови ретельного догляду за обличчям.

Важливо! Протягом доби після проведеної процедури брови не слід мочити. Надалі не рекомендується використовувати при догляді за обличчям, скраби і пілінги. Також небажано відвідувати сауну і лазню, якщо ви хочете якомога довше зберегти результат татуажу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *