Теплий віск – що це?

Депіляція теплим воском дуже схожа на шугарінг (від англійського sugar – цукор), при якому на шкіру наноситься липке речовина, схоже на карамель; потім його видаляють разом з волосками, як і у випадку з будь-яким іншим воском. Теплий віск захоплює тільки волоски і не травмує шкіру, але при цьому відлущує її під час процедури, так як віск захоплює і омертвілі клітини шкіри.
Теплий віск ви можете легко знайти в косметичних магазинах. Він є бюджетною альтернативою салонного догляду. Крім того, віск заснований на натуральних інгредієнтах. Якщо ви хочете зробити суміш для шугарінга самостійно, то вам знадобляться цукор, вода і лимон. Однак при приготуванні суміші ви можете сильно забруднити вашу кухню. Більш простим варіантом є використання вже готових воскових смужок або воску в банках, які ви можете придбати в найближчому магазині. Теплий віск для депіляції Veet проводиться у двох видах: з ароматом жасмину і з ефірними маслами, які покликані зволожувати шкіру. Віск видаляє небажане волосся, залишаючи шкіру гладкою на строк до чотирьох недель, що набагато більш тривало, ніж результати після використання бритви.

Температура є значущим фактором при використанні теплого воску. Щоб уникнути опіків, вам не слід перегрівати віск. І, навпаки, якщо ви його недостатньо нагреете, то він не зможе правильно захоплювати волоски. На щастя, теплий віск для депіляції Veet можна з легкістю розігрівати в мікрохвильовій печі. Важливо уважно вивчити інструкцію по використанню воску і не тримати його довше зазначеного часу. Розігрітий віск наноситься на шкіру за допомогою спеціальної лопатки з індикатором температури, а після видаляється з допомогою багаторазових тканинних смужок по напрямку проти росту волосся. Депіляція воском можлива при довжині волосся більше 2 мм. Можливість видалення зовсім коротких волосків означає, що зменшуються ризики того, що волосся не зламаються під час депіляції, так як видалення відбувається безпосередньо від кореня. Після депіляції в фолікулах волосся будуть відновлюватися з нуля, тому в міру їх відростання вони будуть м’якими і з рівними кінцями.

Теплий віск можна ефективно використовувати як на великих ділянках тіла (на ногах), так і на невеликих і більш чутливих (в зоні бікіні і при депіляції пахв). Віск і суміш для шугарінга можуть частково залишатися на шкірі після видалення, тому важливо ретельно очистити шкіру від їх залишків. Це легко зробити в душі, змиваючи їх теплою водою.6

Якщо ви шукайте для себе новий спосіб депіляції, то вам варто спробувати використовувати теплий віск. Чому б ні, особливо враховуючи той факт, що теплий віск для депіляції Veet здатний в домашніх умовах дати вам результати, які можна порівняти з походом в салон?

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру: 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *