ТЕСТ: ЧИ КОРИСТУЄШСЯ ТИ ПОПУЛЯРНІСТЮ У МОЛОДИХ ЛЮДЕЙ?

До цього прагнуть всі дівчата, навіть якщо не хочуть в цьому зізнатися. 

Адже нічого не може бути краще, ніж ловити на собі захоплені погляди і отримувати компліменти. А запрошення на побачення і заздрість менш щасливих подруг роблять нас щасливішими. От тільки іноді буває важливо знати, якого роду та популярність, якою ти користуєшся, і у тебе є привід для гордості, а у твоїх подруг – для заздрощів? Хочеш розкрити цей секрет? Тоді пропонований тест неодмінно тобі в цьому допоможе.

Згадай, який з наведених варіантів поведінки тобі властивий, а який – ні.
1. Я роблю манікюр кожен день.
2. Я люблю брати участь у спортивних змаганнях.
3. Я віддаю перевагу носити короткі вузькі спідниці.
4. Я користуюся косметикою.
5. Я знаю багато анекдотів.
6. Я обожнюю бувати на дискотеках.
7. Я знаходжу себе досить симпатичною.
8. Коли мені посміхається молода людина, я не соромлюся посміхнутися йому у відповідь.
9. Я вмію зав’язувати краватку.
10. Я ніколи не ходжу в зашитих капронових колготках.
11. Я ні за що не зізнаюся, що в тому чи іншому питанні нічого не тямлю.
12. Мені траплялося самої запрошувати молодих людей на повільний танець.
13. На вечірці я чекаю – не дочекаюся, коли, нарешті, все вирішать зіграти в пляшечку.
14. У компанії я весь час тільки й роблю, що сміюся.
15. Я люблю цілуватися.
А тепер за кожне твердження, з якими ти погодилася, додай собі 1 бал.
Кількість балів від 0 до 3 означає, що особливою популярністю у молодих людей ти не користуєшся. А найдивніше в тому, що ти до цього мало прагнеш. За що ж ти так на них образилася? Подумай, може, серед них є такі, заради кого можна нафарбувати губи і подолати свою сором’язливість.
Кількість балів від 4 до 7 – твоє бажання подобатися молодим людям постійно знаходиться в протиріччі з твоїм небажанням стати заповзятливої в цьому питанні. Будь сміливіше, не то тебе прозвуть царівною-Несмеяной або, що всього гірше, вважатимуть надто закомплексованою.
Кількість балів від 8 до 11 – ти, видно, маєш не тільки популярністю, але і повагою з боку своїх однолітків, тому що не мозолишь очі кому попало і вмієш обходитися без звичних жіночих хитрощів, якщо хочеш когось зачарувати. Ці якості набагато важливіше, ніж величезне число змінюються один за іншим шанувальників.
Кількість балів від 11 до 15 – якщо хто і буде згадувати в більш старшому віці про запаморочливих пригоди, так це ти. По всій видимості, браку уваги з боку молодих людей ти не відчуваєш. Хлопці липнуть до тебе, як бджоли на мед. Але, на жаль, так само швидко і «відклеюються». Бути може, це пов’язано з тим, що вони вважають тебе трохи легковажною, а, бути може, їм просто прикро, що, обожнюючи увагу, ти не готова платити тим же. Пам’ятай, що міцні відносини будуються на взаємовигідній основі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *