ТЕСТ: ЧИ ЛЕГКО З ВАМИ ВЖИТИСЯ?

Кожна людина має свої звички і особливості, і з деякими з них не так-то легко змиритися оточуючим. Особливо гострі конфлікти на грунті невдоволення звичками один одного виникають між людьми, що живуть в одній квартирі чи в одному будинку. З допомогою цього тесту ви зможете визначити, наскільки з вами легко вживаються інші люди і як ви самі ставитеся до звичок і недоліків сусідів, близьких і рідних.

На кожне запитання потрібно відповідати «Так» або «Ні».
1. Чи дотримуєтеся ви строгий розпорядок дня?
2. Прибираєте ви самі квартиру після того, як запрошені вами гості підуть?
3. Спокійно ви поставитеся до того, що ваш сусід заведе пса дуже великої породи?
4. Чи вмієте ви готувати або ремонтувати квартиру?
5. Приглушаете ви звук музичного центру вранці та пізніми вечорами?
6. Чи можна про вас сказати, що ви не дуже дратуєтеся через деяких неприємних звичок людей, які живуть з вами по сусідству?
7. Чи знаходите ви порозуміння з дітьми і людьми похилого віку?
8. Чи вмієте ви розвеселити оточуючих, якщо вони з незрозумілої причини впали в смуток?
9. Якщо ви курите, чи намагаєтеся ви максимально знизити шкоду, що наноситься тютюновим димом оточуючих людей?
За кожну відповідь «Так» додайте собі по одному очку.
Якщо ви відповіли «Так» на сім і більше питань – з вами може ужитися навіть дуже сварливий і недружній людина. Вам не властиво робити трагедій з-за дрібних побутових проблем, більш того, ви володієте здатністю з легкістю виходити з труднощів такого плану.
Якщо ви відповіли «Так» на п’ять або шість питань – навколишні практично завжди з вами легко уживаються. Правда, з людьми, що живуть поруч, у вас іноді виникають побутові конфлікти на грунті ваших деяких звичок або з-за того, що ви не завжди спокійно ставитеся до тих чи інших дій ваших сусідів.
Якщо ви відповіли «Так» на чотири або менше питань – людям, що живуть з вами по сусідству, можна поспівчувати. Ви не тільки не бажаєте миритися з деякими здібностями та особливостями навколишніх, але і ні за що не хочете відмовлятися від своїх власних шкідливих звичок. Вам більше підходить відокремлене житло, але навіть якщо у вас з’явиться можливість проживання у ньому, пам’ятайте, що ви все одно не зможете вберегти себе від конфліктів, якщо будете і далі дотримуватися такої манери поведінки. Адже ви не одні живете на цьому світі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *