ТЕСТ: ЧИ ВМІЄТЕ ВИ СПРАВИТИ ПОТРІБНЕ ВРАЖЕННЯ?

Від виробленого враження буде залежати те, як до вас надалі будуть ставитися люди – це незаперечна істина, адже «зустрічають по одягу…». А що про це думаєте ви? Чи намагаєтеся ви виробляти потрібне враження на своє начальство або ж вважаєте, що необхідно бути такими, які ми всі є від природи? Даний тест зажадає від вас однозначних відповідей («Так» або «Ні»).

1. Вам легко вдається наслідувати інших людей?
2. Щоб звернути на себе увагу оточуючих, ви змогли б валяти дурня?
3. Як ви вважаєте, з вас вийшов би хороший актор?
4. Ви можете примусити людей вважати, що ви переживаєте глибше, ніж є насправді?
5. У компанії ви часто буваєте в центрі уваги?
6. У спілкуванні з різними людьми ви ведете себе по-різному?
7. Ви можете відстоювати точку зору, в якій не впевнені до кінця?
8. Бажаючи отримати від людини те, що вам потрібно, ви намагаєтеся бути таким, яким вас хочуть бачити?
9. Ви можете бути привітним з людьми, яких не виносите?
10. Ви завжди природні?
А тепер підіб’ємо підсумки. Поставте собі за кожну позитивну відповідь два бали, за негативну відповідь не ставте нічого. Підрахуйте суму балів.
Якщо ви набрали від 0 до 6 балів – у вас низький показник контролю за своєю поведінкою. Ваша поведінка нестабільно, ви не вважаєте за потрібне міняти її залежно від ситуації. Ви належите до категорії «рядовий співробітник», і високо піднятися по службових сходах вам навряд чи коли-небудь вдасться. Ви здатні бути щирим у спілкуванні, але деякі люди вважають вас дуже «недобрим» із-за вашої прямолінійності.
Якщо ви набрали від 7 до 12 балів – у вас середній показник контролю за своєю поведінкою. Ви щирі, але стримані у емоційних проявах. Ви ставите перед собою визначені цілі, але успіх справи часто залежить не тільки від вас самого. Вам слід більше рахуватися з оточуючими, і це значно полегшить вам життя. Для побудови кар’єри необхідно вміти налагоджувати зв’язки з потрібними людьми. Поки ви не навчитеся робити кар’єру вам буде будувати досить важко і утомливо.
Якщо ви набрали від 13 до 20 балів – у вас високий показник контролю над своєю поведінкою. Ви легко входите в будь-яку роль, гнучко реагуєте на зміну ситуації і навіть здатні передбачати, яке враження справите на оточуючих. Вам легко вдається знайти спільну мову з потрібними людьми. Кар’єру ви зробите дуже швидко.

Рекомендуємо переглянути майстер класс по маникюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *