ТЕСТ: ДРУЖНА ТВОЯ РОДИНА?

Саме слово сім’я, що кілька рідних людей не просто співіснують, а живуть дружно і весело, разом справляються з труднощами, вміють допомагати один одному і один за одного радіти.

Happy active parents and their three kids

Але іноді обставини «правлять балом», а тому самі собою зрозумілі речі перестають бути чимось безумовним. А чи не відбувається щось подібне в твоїй родині? Щоб знати відповідь на це запитання, спробуй для початку відповісти «Так» або «Ні» на питання нашого наступного тесту.

1. У тебе велика родина?
2. Ти часто бачишся зі своїми родичами?
3. Ви переписуєтесь з тими родичами, які живуть далеко?
4. Ти знаєш всю свою рідню хоча б по іменах?
5. Дні народження і Новий рік у твоїй родині прийнято зустрічати в колі родичів?
6. Ти вважаєш, що прислів’я «близький сусід краще далекого родича» несправедлива?
7. Родичі завжди готові позичити грошей?
8. Ти із задоволенням гостюєш у своїх рідних?
9. На риболовлю, на дачу і в гості ви відправляєтеся всією сім’єю?
10. Батьки не заперечують, щоб ти дзвонив(а) ним на роботу?
11. Ніхто з членів вашої сім’ї не забуває зробити подарунок до чергового дня народження?
12. У підготовці урочистостей беруть участь усі без винятку?
13. Сім’я з фільму «Бетховен» поруч з вашою родиною і поруч не стояла?
Тепер точно порахуй, скільки ствердних відповідей тобі довелося дати.
Якщо таких було від 10 до 13 – тебе можна привітати. Схоже, що ваша сім’я не просто дружня, а дуже дружна. А якщо іноді кому і трапляється нехтувати традиціями, то він швидко повертається на шлях істинний, оскільки його починає «заїдати» совість. Справді, хіба можна так зневажливо ставитися до родичів, які звикли до спільного проведення часу, тобто колективної праці і не менш колективного відпочинку. Пам’ятай: якщо ти живеш в такій сім’ї, це накладає і на тебе певні зобов’язання. Тобто ти просто втрачаєш можливості «змитися» з чергового сімейного торжества. А вже вітати кожного свого родича ти просто зобов’язаний.
Принаймні саме так і ніяк інакше вважають оточуючі. Радимо не противитися такому положенню справ. Якщо твоя сім’я по-справжньому дружня, то всі існуючі традиції напевно знайомі тобі з раннього дитинства і не викликають неприязнь, а навпаки, дарують радість. Так що тобі можна тільки позаздрити.
Якщо ствердно відповісти на запитання тобі довелося від 5 до 9 разів, це означає, що твоя родина не може претендувати на звання зразково-показовою щодо дружби і згуртованості. Однак і тобі не варто засмучуватися. Просто вся справа в тому, що однією з основних сімейних цінностей у більшості твоїх родичів залишається незалежність. Але теплоти і взаємної прихильності вона не скасовує і навіть дає деякі переваги. Наприклад, тобі не доведеться сліпо підкорятися волі глави сімейства і догоджати всю свою численну рідню, якщо тобі цього не захочеться. І в той же час ти можеш розраховувати на те, що на цьому світі є люди, не чающие в тобі душі і називають «своїм хлопцем». Навіть тривалі перерви в спілкуванні не стають приводом для взаємних образ. Швидше, це дає імпульс до відновлення відносин. А значить, всі налаштовані тільки на те, щоб дізнатися останні новини і порадіти кожному приємної звістки. А помирати від заздрості і плести інтриги ні у кого немає ні можливості, ні часу.
Якщо ствердно відповісти на питання тесту тобі довелося не більше 4 разів, то про тісну дружбу і згуртованість всередині вашого сімейства не може бути й мови. І якщо тебе таке положення справ не влаштовує, тобі доведеться самому взяти на себе роль «безкорисливого единителя». До речі, стати тим, завдяки кому члени сім’ї відчують необхідність один в одному, не так складно, як здається. У будь-якому випадку, твоя спроба призведе до того, що твої стосунки з родичами стануть краще. Хіба тобі завадить те обставина, що в рядах тих, хто бажає тобі добра і щастя, прибуло?

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *