ТЕСТ: НАСКІЛЬКИ ВИ КОМУНІКАБЕЛЬНІ?

Наскільки ви товариська людина і чи легко вам знайти спільну мову з вашими колегами? Розібратися допоможе наступний тест. Ви з’ясуєте до того ж, яка манера спілкування з колегами вам характерна? Відповідайте на запитання «Так», «Ні» або «Іноді».

1. У вас на завтра запланована ділова зустріч. Вибиває її очікування вас з колії?
2. Часто случаетеся так, що ви відкладаєте візит до лікаря до тих пір, поки не стане зовсім погано?
3. Чи викликає у вас сум’яття і невдоволення доручення виступити з доповіддю на якійсь нараді?
4. Вам пропонують виїхати у відрядження в інше місто. Ви намагаєтеся уникнути цього відрядження?
5. Чи Любите ви ділитися своїми переживаннями з ким-небудь?
6. Вас дратує, коли на вулиці до вас звертаються з проханням показати дорогу, назвати час?
7. Як ви вважаєте, людям різних поколінь важко розуміти один одного?
8. Постесняетесь ви нагадати знайомому про те, що він позичив у вас гроші кілька місяців тому?
9. У ресторані вам подали неякісну страву. Ви помовчіть, лише розсерджений відсунувши тарілку?
10. Опинившись один на один з незнайомою людиною, ви першим вступите в бесіду і будете перейматися, якщо першим заговорить він?
11. Якщо в магазині або касі кінотеатру довга черга, ви віддасте перевагу відмовитися від свого наміру, ніж стати в хвіст черги і нудитися в очікуванні?
12. Чи боїтеся ви виступати в складі якої-небудь комісії з розгляду конфліктних ситуацій?
13. Чи є у вас власні критерії оцінки творів мистецтва, літератури?
14. Якщо ви почуєте помилкову точку зору з якого-небудь питання, висловлену в бесіді зовсім сторонніх людей, ви віддасте перевагу промовчати і не вступати в суперечку?
15. Чи викликає у вас досаду та роздратування прохання допомогти розібратися в якій-то службовому питанні?
16. Ви охочіше викладаєте свою точку зору в письмовій формі, ніж в усній формі?
А тепер підіб’ємо підсумки: за кожну відповідь «Так» поставте собі 2 бали, «Іноді» – 1 бал, «Ні» – 0 балів. Тепер підрахуйте.
Якщо ви набрали від 0 до 3 балів – ваша комунікабельність носить майже хворобливий характер. Ви любите говорити, дуже багатослівні, часто «суєті ніс не в свої справи. Втручаєтеся в суперечки, з питань, в яких абсолютно не компетентні. Ви часто стаєте причиною конфліктів, і вам це подобається. Ви дуже запальні, легко ображаються. З вами досить важко спілкуватися, оскільки власну думку ви звикли вважати істиною в останній інстанції.
Якщо ви набрали від 4 до 8 балів – вас можна назвати «сорочка – хлопець». Ви завжди в курсі всіх справ, всі події крутяться навколо вас. Вам подобається бути в центрі уваги. Ви любите брати участь у дискусіях, але занадто серйозні теми наводять на вас тугу. Товариськість б’є з вас ключем, але часто виявляється, що ви занадто поверхнево ставитеся до всього, що навколо вас відбувається.
Якщо ви набрали від 9 до 13 балів – ви дуже товариська людина, часом навіть надміру. Ви дуже говіркі, цікаві, любите висловлювати свою точку зору з будь-яких питань, що іноді викликає роздратування у оточуючих. Ви охоче знайомитеся з новими людьми і заводьте нових знайомих. Але тривалі контакти, як правило, наводять на вас нудьгу.
Якщо ви набрали від 14 до 18 балів – ваша комунікабельність в межах норми. Ви допитливі, охоче йдете на контакт, якщо співрозмовник вам цікавий. Досить терпимі до людей і відстоюєте свою точку зору без запальності і задиристости. На зустріч з незнайомими людьми йдете без неприємних переживань.
Якщо ви набрали від 19 до 24 балів – ви досить товариські і в незнайомій обстановці відчуваєте себе досить впевнено. Вас не лякає зустріч з новими людьми, хоча ви не завжди довіряєте першому враженню. Зміни вас не лякають, ви з оптимізмом дивіться в майбутнє.
Якщо ви набрали від 25 до 29 балів – у вас проблеми зі спілкуванням. Ви замкнуті, неговіркі, віддаєте перевагу самотність. І саме з цієї причини у вас так мало друзів. Зміна роботи і необхідність нових контактів занурюють вас в шок. Вам важко орієнтуватися в незнайомій обстановці. Спілкування з оточуючими надовго виводить вас з рівноваги.
Якщо ви набрали від 30 до 32 балів – на жаль, про вас можна сказати, що ви явно не комунікабельні. І від цього передусім страждаєте ви самі. Хоча і близьким вам людям нелегко. Їх прагнення налагодити з вами контакт ні до чого не призводить. На вас важко покластися в справах, які вимагають групових зусиль. Постарайтеся бути більш товариським, змушуйте себе йти на контакт.

Рекомендуємо переглянути майстер класс по маникюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *