ТЕСТ: ПУНКТУАЛЬНИЙ ВИ ЛЮДИНА?

Одні люди, як годинник, завжди і скрізь встигають, вважаючи неприпустимим спізнюватися на зустрічі. Інші ж, як не намагаються, але «хронічно» запізнюються скрізь і всюди. А до якого типу людей належите ви? Визначити це допоможе наш тест. Відповідайте нам питання «Так» або «Ні».

1. Я завжди намагаюся приходити вчасно.
2. Мене дуже дратують люди, які обіцяють і не виконують своїх обіцянок.
3. Мені подобається, коли мене чекають і на мене розраховують.
4. Люди, які завжди запізнюються, просто не вміють раціонально використовувати час.
5. Будь запізнення можна придумати виправдання.
6. Якщо я щось роблю, то роблю це вчасно і дуже якісно.
7. Мені абсолютно все одно, що думають про мене оточують.
8. Мої колеги часто жартують наді мною, коли я спізнююся.
9. Якщо я спізнююся, то обов’язково попереджаю про це людей, які будуть мене чекати.
10. Я ненавиджу вставати рано, навіть якщо це необхідно.
11. Мені не подобається, коли на мене розраховують.
12. Я завжди намагаюся відмовитися від роботи, яка вимагає від мене рішучих дій.
13. Якщо мене запросили в гості, але у мене повно роботи, я просто не прийду.
А тепер підрахуйте результати. За кожну позитивну відповідь на питання під номерами 1, 2, 4, 6 і 9 дайте собі по 10 балів, за кожну негативну відповідь на питання під номерами 3, 5, 7, 8, 10, 11, 12 і 13 призначте собі по 5 балів, а тепер складіть отримані результати.
Якщо ви набрали від 5 до 20 балів – ви – людина абсолютно непунктуальний. Як правило, подібні результати даного тесту виходять у людей творчих, яким подібні дрібниці можна пробачити, але якщо ви вважаєте себе діловою людиною, то вам потрібно терміново починати працювати над собою, оскільки необов’язковий і непунктуальний людина ніколи не заручитися довірою начальства, отже, не просунеться по службовій драбині.
Якщо ви набрали від 21 до 45 балів – ви людина з досить низькою пунктуальністю і обов’язковістю, вам достатньо складно змусити себе встати раніше, щоб встигнути на роботу або ділові переговори вчасно. З такими показниками пунктуальності вам не варто розраховувати на швидке кар’єрне просування.
Якщо ви набрали від 46 до 80 балів – ви досить пунктуальні. Звичайно, ви, як і всі смертні, можете запізнитися на роботу або відповідальний захід, але такі неприємності трапляються з вами досить рідко. Ну, а якщо має справу досить серйозно, то ви зробите все, щоб встигнути вчасно. Подібні ділові якості допомагають вам бути на хорошому рахунку не тільки колег, але у начальства.
Якщо ви набрали від 81 до 90 балів – вас можна назвати справжнім педантом, який ніколи і ніде не спізнюється, завжди все робить вчасно і від оточуючих його людей вимагає того ж. Звичайно, наявність у вас такого ділового якості вказує на те, що ви хороший і перспективний співробітник, але постарайтеся бути менш вимогливими до оточуючих, інакше вас просто почнуть боятися.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *