ТЕХНІКА «НЕГАТИВНОГО» ЛУННОГО МАНІКЮРУ

Однією з найоригінальніших і ексцентричних новинок 2017 року у світі модного манікюру, вважається дизайн нігтів в стилі Negative space, що в перекладі означає негативний простір.negativnyj-lunnyj-manikjur2І хоча цей термін звучить трохи грубувато, але являє собою витончений дизайн, в якому натуральні відтінки нігтів проглядаються крізь кольоровий лак. Особливою популярністю цього стильового напряму користується лунний манікюр з негативним простором, який виглядає бездоганно красиво на нігтях різної довжини. І досить простий у самостійному оформленні.

Основні особливості лунного манікюру з Negative space

Якщо враховувати думку стилістів лунний стиль з негативним простором являє собою простий дизайн нігтів з використанням двох або кількох контрастних відтінків і обов’язковим застосуванням звичайного прозорого лаку. Так як тільки прозора основа, зроблена біля луночки нігтя, може акцентувати увагу на собі і повністю відтворити дизайн Negative space.

Крім простоти виконання, цей дизайн досить універсальний. Тому що виглядає дуже привабливо і мило на коротких нігтики, візуально робить нігтьову пластину вузькою, а довгі нігті візуально укорочує, що в деяких випадках дуже вигідно. Крім того, даний стиль ідеально підходить як до нігтикам овальним і закругленим, так і нігтям квадратної або загостреної форми.

До того ж, цей модний манікюр, підійде до абсолютно будь-яким заходом. Починаючи від вечірки на честь дня народження подруги і закінчуючи офіційним прийомом на одному з корпоративних вечорів. А якщо приділити увагу відтінкам і певним кольорам, лунний дизайн з Negative space можна легко вписати в будь-який стиль одягу.

Способи виконання лунного манікюру з негативним простором

Negative space в лунному стилі виконання хоча і абсолютно новий метод оригінально прикрасити нігті, але є затребуваним елементом стилю серед модних дизайнерів. Саме тому існує кілька способів оформити манікюр в цьому стильовому напрямку.

1-ий спосіб нейл-арту з використанням трафарету

 • Спочатку необхідно провести стандартну гігієнічну процедуру: зробити пом’якшувальну ванночку, видалити або відсунення кутикули, надати нігтям потрібну форму за допомогою пилочки, знежирити нігтьову пластину і при необхідності відполірувати поверхню.
 • Потім нанести спеціальну основу під лак, після чого покрити нігті безбарвним лаком і почекати до повного висихання.
 • Далі, необхідно докласти близько нігтьової луночки спеціальний напівкруглий трафарет. Причому трафарет можна прикладати як опуклою, так і увігнутою стороною, а розмір визначити, самостійно враховуючи бажану величину луночки або довжину нігтя.
 • Після, слід нанести темний лак, не тільки на сам ніготь, але й на частину трафарету, щоб у майбутньому вийшла рівна акуратна лінія. А після фарбування зняти трафарет і дати час темного лаку підсохнути.
 • Щоб лунний манікюр з Negative space ще довгий час радував своєю красою, його краще покрити закріплювачем.

2-й спосіб манікюру за допомогою наклейок

 • В першу чергу, як вже було описано вище, потрібно провести всі гігієнічні процедури.
 • Потім нанести на нігтики прозорий лак-основу
 • Після повного висихання, слід на нігтьовій пластині у її підстави закріпити наклейки, які використовують для французького манікюру.
 • Зафарбувати простір, що залишився обраним лаком, можна використовувати кілька відтінків, зняти наклейки і почекати до повного висихання лаку
 • Після чого, за допомогою тонкої кисті, провести лінію по краю лунки, виділивши тим самим негативний простір.
 • А після висихання закріпити манікюр прозорим глянсовим або матовим лаком.

3-й спосіб лунного дизайну з негативним простором в стилі френч

 • Як і в попередніх способах підготувати нігті до манікюру
 • Нанести прозору основу
 • Наклеїти наклейки не тільки у лунки нігтя, але і самого краю
 • Після чого покрити ніготь яскравим лаком і після декількох секунд зняти акуратно наклейки
 • Потім тонким пензликом виділити Negative space, а після висихання нанести закріплювач.
Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *