ТОП-5 порад, як правильно малювати стрілки

Начебто так просто — всього лише намалювати лінію на столітті, а насправді багато хто з нас не вміють малювати стрілки. Ну що ж, давай вчитися!

1. Щоб намалювати рівні стрілки на верхніх століттях, спочатку окресли їх розташування дрібними штрихами. Не малюй їх однією суцільний рисою. Намалювавши їх контур невеликими мазками, це допоможе тобі в подальшому виправити промахи виникають. Візажисти радять починати вести лінію від середини століття до зовнішнього куточка ока, а потім повернутися назад і з’єднати внутрішній з тим, що вже є. Але ти можеш малювати, як тобі зручно — по всьому століття відразу, зліва направо або навпаки.

2. Так само зробиш з нижньою підводкою, подовжуючи кордон століття або направляючи лінію вгору.

3. Плавно проведи поверх штрихів тонку лінію уздовж всіх вій.

4. Поступово утолщай стрілку, надавай їй потрібну форму.

Наприклад, для модного котячого погляду найкраще нанести заздалегідь темні тіні навколо очей, роблячи зовнішній куточок ширше і витягнувши його вгору. Лайнером або кайалом підведи очей уздовж лінії росту вій, також трохи витягаючи вгору зовнішній куточок. З такими стрілками добре виглядають суперобъемные вії. Тому густо нафарбуй їх чорною тушшю.

Для стрілок в стилі 60-х років проведи коротку лінію олівцем, як би продовжуючи кордон нижнього століття. Далі підведи верхню повіку від внутрішнього кута ока до середини по лінії росту вій. Продовжуй малювати стрілку, з’єднуючи її з лінією, яку провела в самому початку. Заверши мейкап нанесенням туші, що подовжує з ефектом підкручування.

Для макіяжу в стилі арабських жінок намалюй рідкою підводкою довгу загострену лінію, спрямовану вгору. Обведи верхню повіку підведенням трохи вище лінії росту вій. З’єднай її з кінцем стрілки. Підведи верхню повіку по контуру і вийшла стрілку зафарбуй чорним лайнером. Вії нафарбуй подовжуючої тушшю, але тільки верхні.

5. Створюючи стрілки, не відтягуй пальцем повіку, якщо не хочеш ранніх або додаткових зморшок. Краще піднімай його ватною паличкою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *