Топ-5 процедур для обсягу і довжини вій

Накладні вії і популярний нарощування дають вражаючий, але короткочасний ефект.

На щастя, сучасна б’юті-індустрія пропонує безліч дієвих процедур, які допомагають швидко досягти бажаного результату і зберегти його надовго. На які способи подовження вій варто звернути увагу?

Перш ніж вирушати на процедуру, обов’язково проконсультуйся з косметологом. Оптимальний метод подовження вій підбирається для кожного клієнта окремо, виходячи з індивідуальних показань. Основні критерії:

  • форма очей і рухомого століття;
  • розташування очей;
  • щільність війкового лінії.

Керуючись цією інформацією і твоїх побажань, майстер запропонує найбільш вдалий варіант.

Ламінування вій
Якщо твої вії потребують відновлення після неякісного нарощування, ламінування – відмінна ідея. Щадна процедура забезпечує віям необхідне зволоження і живлення. Декоративний ефект ламінування буде більше помітний на віях середньої довжини. Якщо ти категорично незадоволена довжиною, краще віддати перевагу іншому способу.

Ботокс для вій
Процедура спрямована на оздоровлення, зміцнення й омолодження вій. Незважаючи на те, що погляд залишається більш виразним протягом 1,5 місяця, майстри обіцяють накопичувальний ефект: з кожним новим сеансом природний обсяг вій збільшується. Насичений колір, блиск і красивий вигин, придбані після процедури, дозволяють не використовувати туш.

Перманентне фарбування
В даному випадку для фарбування вій майстер застосовує перманентну туш. Вона відрізняється від звичайної не тільки складом, але і пролонговану дію. Нанесення також займає більше часу. Майстер вії в кілька етапів, щоб ефект був максимально натуральним. Перманентну туш рекомендують комбінувати з биозавивкой.

Біозавивка вій
Завдяки завивці вій можна не тільки скорегувати обсяг вій, але і зробити їх більш слухняними: хаотичні волоски починають рости в єдиному напрямку. Під час процедури використовуються спеціальні валики. Їх кладуть на попередньо розм’якшені вії для фіксації форми. Завиток робить погляд більш розкритим при навис столітті і опущених куточках очей. Результат після процедури зберігається 2-3 місяці.

Активатори росту вій
Використання лікарських засобів, що стимулюють ріст вій, вимагає мінімум часу і зусиль. Твоє завдання – наносити гель по лінії росту вій 1-2 рази на добу. Процедуру має сенс проводити курсом 3-5 тижнів. Не купуй чудодійний засіб без консультації лікаря. У складах сироваток і гелів для росту вій можуть міститися компоненти, що викликають алергію.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:https://www.youtube.com/watch?v=3jmvB9J6R2Y

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *