Топ-5 варіантів макіяжу, які не варто робити восени 2017 року

Іноді в гонитві за красою і трендами ми здатні втратити почуття міри. А деякі тенденції макіяжу з часом набувають досить потворні риси. Ми пропонуємо тобі подивитися на інших і не допускати подібних помилок в макіяжі, щоб твоя шкіра завжди залишалася сяючою, вії природними, а щоки природно рожевими. ось чого точно робити з собою не варто.

Нарощені вії

Це не модно, носити з днем — поганий тон, і в цілому це не корисно для вій. Якщо для вечірнього виходу тобі необхідно зробити погляд більш виразним, скористайся накладними віями або пучками. Для того, щоб зробити свої вії темнішими і довшими, можна скористатися доглядають сироватками.

Занадто багато рум’ян

Це популярна помилка навіть тих візажистів, які працюють із зірками. Тому вибирай кольори, які підходять твоєму кольоротипу і виглядають природно. Нанеси рум’яна тільки при хорошому освітленні, щоб не переборщити з яскравістю кольору.

Занадто сильно нафарбовані брови

Акцент на брови, як і раніше актуальний, але сьогодні вже не модно робити їх дуже густими і ретельно промальовували. В тренді натуральна краса і злегка світла частина брови біля перенісся.

Занадто багато тони

Це ніколи не було модно, але багато дівчат намагаються приховати під товстим шаром тонального засобу проблеми з шкірою. Ми можемо з усією відповідальністю заявити, що тільки якісний і щоденний догляд за шкірою може вирішити проблему із запаленнями.

Контурування особи

Підкреслено вузький ніс, високі вилиці і величезні губи — це результат роботи з темним і світлим коректором. Зараз в моді стробинг і натуральний, сяючий колір обличчя, без безлічі додаткових коштів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *