Топ-6 грубих помилок при нанесенні туші для вій

Неправильне нанесення туші здатне зіпсувати навіть самий якісний макіяж. 

Злиплі вії, відсутність вигину, грудочки і чорні відбитки на столітті – дрібниці, які в результат знищують весь образ. Як уникнути цих та інших невдач при нанесенні туші? Ділимося порадами!

Помилка №1. Неправильний вигин

Після фарбування тушшю вії повинні підніматися, тим самим відкриваючи погляд. Якщо ж вії дивляться вниз, очі, навпаки, візуально здаються менше, а обличчя виглядає втомленим. Впоратися з такою проблемою допоможуть щипці для завивки. Використовувати їх потрібно тільки до нанесення туші, інакше є ризик пошкодити вії. Також не рекомендується робити процедуру занадто довго: 2-3 секунди для кожного ока буде достатньо.

Помилка №2. Чим більше туші, тим краще

Якщо сильно переборщити з кількістю туші на віях, вони перетворяться в «павукові лапки». Це виглядає неакуратно і неприродно. Оптимальна кількість шарів туші на віях – не більше 3-х. Тісно притисни щіточку до лінії росту вій, а потім кілька разів моргни – це забезпечить рівномірне нанесення по всій довжині.

Помилка №3. Неправильне використання

Занурювати щіточку в тюбик по 10 разів підряд в надії, що туш стане менш сухий, помилково. Під час такого активного руху відбувається все якраз навпаки: в тюбик потрапляє ще більше повітря, внаслідок чого засіб засихає швидше. Крім того, в туш потрапляють бактерії, які починають активно розмножуватися всередині тюбика. Діставай щіточку плавними круговими рухами – це забезпечить довговічність косметичного продукту і дозволить нанести його на вії ідеально рівно.

Помилка №4. Прострочена туш

Тушшю, термін придатності якої закінчився, користуватися вже не можна. По-перше, швидше за все, вона дійсно занадто суха і залишиться грудками на віях. По-друге, зіпсована фарба може викликати алергію або навіть спровокувати деякі захворювання очей – до приклад, кон’юнктивіт.

Помилка №5. Погано прокрашенние коріння вій

Коли ти завдаєш туш тільки на кінчики вій з метою додати погляду виразність, то добиваєшся протилежного ефекту. Очі візуально здаються менше, а вії – коротше. Завжди починай малювати вії від лінії їх зростання. Маріо Дедиванович – візажист Кім Кардашьян – радить: «Макіяж очей буде виглядати неохайно, якщо не розчісувати вії після нанесення туші. Кисть-гребінець з металевими зубчиками допоможе усунути дефекти (грудочки, склеєні вії) і забезпечить акуратне, рівномірне покриття».

Помилка №6. Поспіх

При нанесенні туші краще не поспішати. Один ніяковий рух – і чорна фарба віддрукується на столітті. Добре, якщо ти не використовувала тіні. Але коли бездоганний макіяж очей готовий, сліди туші прибрати не так просто. Ти ж не хочеш змивати косметику та наносити все заново? Роби все поступово, без ривків і різких рухів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *