ТОП-7 варіантів літнього макіяжу

Щоб цього літа славу модного особливою, радимо озброїтися нашими порадами щодо створення простого і стильного макіяжу.

Насправді, в цьому році ти можеш не забивати собі голову непотрібними деталями. У моді природний макіяж з різними акцентами на губах, то на бровах, то на очах. Головне, добитися ідеального тону обличчя і трохи підсвітити її хайлайтером.

На замітку: Пам’ятай, що стан твоєї шкіри теж має йти з позначкою «ідеальна», тому регулярно і правильно очищай її і зволожуй. До речі, засіб з текстурою молочка сушить шкіру менше, ніж гель.

Акцент на бровах, здавалося б, теж зробити легко, всього лише, намалювавши красиву дугу олівцем. Ан ні, брови в цьому сезоні треба пестити і леліяти, відрощувати, розчісувати і використовувати прозорий гель, тіні, туш і підводка.

На замітку: якщо у тебе нависають повіки, хайлайтер під брову краще не наносити: зайвий обсяг лише підкреслить нависання.

Очі підкресли кольоровими стрілками, краще лайнером або тінями модного рожевого кольору, та не забудь про нижньому столітті. Ще надзвичайно популярний макіяж очей з міксом з блакитний (на верхньому столітті) і зеленою (на нижньому) підводок.

На замітку: при вузьких очах не підводь нижню повіку, хоч це і в тренді. Зате на близько посаджених очах чіткі нижні стрілки здатні візуально розширити погляд.

Тим, хто віддає перевагу класиці, можна спокійно «носити» в цьому році чорні або коричневі стрілки на верхньому столітті. Однак вони повинні бути графичными, з чіткими обрисами, ніби ти малювала їх під трафарет. Ще один тренд — стрілки металевого відтінку: в поєднанні з отливающей золотом «спинкою» носа і губами це виглядає ще більш чудово!

На замітку: самий писк сезону — однаковий колір стрілок і лаку для нігтів. Але ти ж розумієш, що це має бути яскравий відтінок?

До речі, в цьому сезоні можна обійтися і зовсім без стрілок, просто нафарбуй густо вії тушшю. Адже в тренді лялькові очі.

На замітку: ти можеш скористатися накладними віями або пучками. У цьому сезоні вони дозволені.

Та не забудь у цьому сезоні про рум’янці. До речі, рожевий відтінок надзвичайно молодить і відтіняє красу засмаги, якщо ти вже встигла побувати у відпустці. Губи також можеш підкреслити рожевою помадою, а краще бальзамом, адже наповнені гладкі губи з легким сяйвом також в тренді!

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *