Трафарети та шаблони для брів

Знайти свою ідеальну форму брів нам завжди можуть допомогти професіонали, але можна спробувати і самостійно розібратися з цим питанням за допомогою спеціальних трафаретів — пластикових шаблонів, в яких прорізані отвори, які повторюють найпопулярніші форми брів.

Принцип їх використання дуже проста — достатньо прикласти трафарети до власної брови, обвести внутрішній контур, після чого, забравши його, виконати корекцію — видалити зайві волоски за допомогою пінцета, фарбувати брови олівцем, тінями або спеціальною фарбою. Крім того їх іноді використовують і для окреслення області нанесення перманентного макіяжу.

На ринку існує велика різноманітність трафаретів. Далі ми розглянемо основні різновиди, правила використання, а так же як зробити трафарет під свої брови в домашніх умовах.

Прості одинарні трафарети

Являють собою невеликі прозорі пластикові листочки закругленої форми, в центрі яких розміщено отвір у формі брови. Такий трафарет прикладається до брови і утримується однією рукою.

Необхідні маніпуляції здійснюються вільною рукою. Для зручності трафарет також можна зафіксувати за допомогою підручних засобів, наприклад косметичного пластиру.

Подвійні — більш складний варіант

Трафарет у вигляді невеликої пластикової маски, яка покриває область брів і носа. Завдяки своїй формі, яка огинає ніс, маска фіксується на обличчі, дозволяючи вивільнити обидві руки для косметичних робіт.

Ще один вид трафаретів – шаблон з фіксацією на потилиці. Застібка на липучці або на ремінці дозволяє регулювати ступінь фіксації. Такою конструкцією зручно користуватися тим, у кого ідеально симетричні бровные дуги.

Якщо ж є хоч незначна асиметрія, то такий обруч потрібно повертати під різним кутом, залежно від того, яка з брів коригується.

Трафарети для брів своїми руками

«Викрійки» можна завантажити з інтернету або придумати самому. Зручність і ефективність таких шаблонів обмежені тільки вашою фантазією і спритністю рук.

Ось кілька порад, як виготовити такі шаблони самостійно:

 • Виберіть підходящий матеріал. Він повинен бути гнучким, прозорим і ви повинні зуміти з легкістю здійснити в ньому надрізи. Використання занадто твердого матеріалу загрожує тупими ножицями, мозолями і нерівною формою прорізи;
 • Міряємо свою брову в міліметрах, а ще краще — прикладаємо до своєї рідної брови шматочок заготовленого пластику, обводимо і вирізаємо. Тут ідеальна точність поки не потрібна, але вже можна потренуватися в мистецтві рівного вирізування;
 • Знаходимо в інтернеті ідеальну з вашої точки зору форму брови. Зображення масштабується до ваших реальних розмірів.

Як вибираємо: Прикладаємо до екрану заготовлену схему. Якщо більш-менш збігається — значить форма ваша. Якщо форма зовсім не схожа — шукаємо іншу форму. Наше завдання — довести існуючі брови до досконалості, а не створювати нові.

 1. Прикладаємо пластик до масштабованою картинці і обводимо контур тонким фломастером;
 2. Акуратно вирізаємо.

Зробити це можна канцелярським ножем або манікюрними ножицями. Якщо працюємо з ножем, то обов’язково потрібна підкладка. Рекомендується не робити відразу глибокі наскрізні прорізи, а як би продавити ножиком весь контур, а потім видавити серединку.

При роботі з манікюрними ножицями важлива плавність ліній — намагаємося вирізати всю дугу без відриву руки.

Всі! Наш трафарет готовий! Справа за малим — правильно ним скористатися.

Як користуватися шаблонами для брів

Не залежно від того, чи користуєтеся ви саморобним трафаретом або фабрично виготовлених, алгоритмом дій завжди однаковий:

Для корекції форми:

 • На брову нанести трохи пудри, щоб лінія промальовування була більш чіткою і виразною;
 • Прикладіть трафарет до брови під найбільш вигідним з вашої точки зору кутом і зафіксуйте його в такому положенні;
 • Темним олівцем обведіть контур прорізи, намагаючись тримати олівець весь час під однаковим кутом;
 • Працюючи з другої бровою, намагайтеся максимально точно повторити кут промальовування, щоб обидві арки були симетричні і однакового розміру;
 • Зніміть трафарети, подивіться, що вийшло. Якщо робота неідеальна, краще витратити трохи часу і перемалювати зіпсовану дугу повністю. Лінія не повинна бути переривчастою;
 • Прибрати пінцетом всі зайві волоски, які у нас опинилися за кордоном бажаної форми.

Для макіяжу:

Кроки такі ж, як і для корекції, з невеликими відмінностями:

 • Не зловживайте пудрою;
 • Після промальовування контуру олівцем оформіть брову таким чином, яким ви запланували — олівцем, тінями або іншими засобами;
 • Після оформлення брів — обов’язково добре прочешіть їх пензликом, особливо в тих місцях, де бажана форма мало збігається з дійсною. Тоді контур трохи растушуется і брови будуть виглядати природніше.

Пам’ятайте, що корекція брів пінцетом, воском або будь-яким іншим способом не повинна відбуватися безпосередньо перед нанесенням макіяжу і виходом у світ, дайте час запаленій шкірі заспокоїтися, і тільки тоді приступайте до макіяжу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *